Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Ladislav Arient C0857 | APOLLO 6 KC2433 | Bohuslav Novohradský MK0065 |
body:
čas:
| 1,00 83,48 | 0,00 49,68 | |
2. | Jiří Papoušek C0057 | CAPUA KY5062 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 1,00 84,36 | 1,00 53,27 | |
3. | Jaroslav Jindra H0373 | QENTINO DONTH-M KK0404 | Stáj JINDRA o.s. MD0195 |
body:
čas:
| 0,00 79,49 | 4,00 47,54 | |
4. | Josef ml. Kincl H1638 | CASCAR KH2927 | Stáj Kincl MH0031 |
body:
čas:
| 0,00 77,95 | 4,00 48,13 | |
5. | Jakub Novotný B1699 | PERRY 1 KF3507 | Sportovní stáj Golem MA0127 |
body:
čas:
| 4,00 79,27 | 0,00 50,80 | |
6. | Kateřina De Jagerová C1412 | VOIGTSDORF CITYSLICKER KC2781 | JK Slapy MC0247 |
body:
čas:
| 0,00 77,58 | 5,00 52,70 | |
7. | Barbora Tomanová B2238 | SORCERESS KA2430 | JK Dance and Jump MA0171 |
body:
čas:
| 0,00 76,09 | 7,00 61,85 | |
8. | Jan Studnička A0942 | DATASYS CROCODILE DUNDEE KA2583 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 4,00 77,63 | 8,00 51,60 | |
9. | Dominika Hrubešová A1527 | RAIN MAN KB3420 | TJ Equus Kinsky MF0037 |
body:
čas:
| 4,00 80,35 | 10,00 59,11 | |
10. | Barbora Tomanová B2238 | ABDEL GROF KY0935 | JK Dance and Jump MA0171 |
body:
čas:
| 4,00 78,43 | | |
11. | Václav Studnička A0888 | ELIS 4 KF4450 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 4,00 81,92 | | |
12. | Jaroslav Jindra H0373 | ASCOBAR KC1979 | Stáj JINDRA o.s. MD0195 |
body:
čas:
| 5,00 83,96 | | |
13. | Ladislav Arient C0857 | CONTO BONO KK0447 | Bohuslav Novohradský MK0065 |
body:
čas:
| 5,00 84,62 | | |
14. | Josef Pařenica A0187 | CALLEDA KE1302 | Audit Sulice MA0124 |
body:
čas:
| 8,00 77,63 | | |
15. | Jan Štětina C0547 | CASANOVA - S KD2314 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 8,00 78,08 | | |
16. | Zdeněk Hruška F0304 | CALATA KF3245 | JK prof.M.Hrabánkové MC0261 |
body:
čas:
| 8,00 79,28 | | |
17. | Jan Chýle E0251 | COOL PARADISE KE1776 | Sportovní stáj Chýle ME0012 |
body:
čas:
| 8,00 79,84 | | |
18. | Roman Špičák B1353 | COOL MC FLYNN KC2286 | Jezdecký klub Farma u lesa MC0177 |
body:
čas:
| 8,00 81,01 | | |
19. | Jiří Papoušek C0057 | JENIFER 4 KB5087 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 8,00 81,74 | | |
20. | Veronika Krajníková A0889 | BALIRINA KA1518 | Stáj Accom Praha MA0118 |
body:
čas:
| 9,00 85,25 | | |
21. | Přemysl Adam B2208 | CAMOUFLAGE KB4541 | Jezdecký klub Adam. o.s. MB0312 |
body:
čas:
| 12,00 76,79 | | |
22. | Daniel Voksa F0025 | CASOLT KB4168 | PCT. s.r.o. Bakov MB0260 |
body:
čas:
| 12,00 78,96 | | |
23. | Štěpán Šebelka C0991 | ZUGATTI KC2574 | Jezdecká stáj Rančice MC0176 |
body:
čas:
| 12,00 81,86 | | |
24. | Kateřina Hanušová A0314 | CARANKA KC2168 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 17,00 84,00 | | |
25. | Josef Pařenica A0187 | ALLO ALLO KA2164 | Audit Sulice MA0124 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
25. | Michaela Šínová D1463 | CASIDI KD2541 | Easy Jump Team z.s MD0217 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
25. | Zbyněk Zušťák C0548 | EVROPA 1 KB4090 | JK Konopiště MC0255 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|