Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Jakub Smrčka E1174 | SALOME 4 KF3299 | Sportovní stáj Smrčka ME0010 |
body:
čas:
| 0,00 62,59 | | |
2. | Michaela Krulichová B2251 | CARDINAL 3 KF4005 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 0,00 70,13 | | |
3. | Jan Studnička A0942 | DATASYS CORCOVADO KA2486 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 0,00 70,30 | | |
4. | Kateřina Veselovská D0118 | SHAKESPEARE oil Team KH3727 | Sportovní stáj Veselovský MA0251 |
body:
čas:
| 0,00 70,40 | | |
5. | Kristýna Tomková A1746 | SITTING BILL KA3116 | JK Kamenický Dvůr MA0252 |
body:
čas:
| 0,00 72,03 | | |
6. | František Stružinský E1779 | CAPRIOLO KK0654 | Sp.a chov.stáje Gasstr - LS MK0072 |
body:
čas:
| 0,00 74,95 | | |
7. | Jiří Papoušek C0057 | ROTTERDAM KB4557 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 75,75 | | |
8. | Barbora Vídeňská B3286 | GUFFY KE1178 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 0,00 78,24 | | |
9. | Barbora Tomanová B2238 | CAPACITY ANIBELLE KA2910 | JK Dance and Jump MA0171 |
body:
čas:
| 0,00 79,86 | | |
10. | Ladislav Arient C0857 | APOLLO 6 KC2433 | Bohuslav Novohradský MK0065 |
body:
čas:
| 0,00 80,97 | | |
11. | Eva Martínková B0488 | DON CUAN KB3468 | Sportovní stáj Eva Martínková MB0224 |
body:
čas:
| 0,00 81,06 | | |
12. | Sabina Šůchová D1503 | GENESIS 8 KD2499 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 0,00 82,63 | | |
13. | Jiří Papoušek C0057 | CAPUA KY5062 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 1,00 88,18 | | |
14. | Kateřina Bardonová B1325 | CALME Z KB4622 | Jezdecké centrum Bardonov MB0363 |
body:
čas:
| 4,00 68,00 | | |
15. | Jan Chýle E0251 | ADULAR 1 KE2105 | Sportovní stáj Chýle ME0012 |
body:
čas:
| 4,00 70,91 | | |
16. | Lukáš Sojka F1136 | CAMARA KF4135 | MS-EKOFLORA. . s.r.o. MB0427 |
body:
čas:
| 4,00 71,95 | | |
17. | Marek Zbořil A0145 | ADRIA 5 KA1871 | Sportovní stáj Lány-Vašírov.o.s. MB0322 |
body:
čas:
| 4,00 77,50 | | |
18. | Jan Chýle E0251 | BERNSTEIN KA2292 | Sportovní stáj Chýle ME0012 |
body:
čas:
| 4,00 78,14 | | |
19. | Jan Štětina C0547 | GIGOLO S KD2607 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 4,00 78,22 | | |
20. | Lenka Heřmanová B3072 | COROLIMBO KH4644 | TJ Bořeň Svinčice ME0034 |
body:
čas:
| 4,00 79,73 | | |
21. | Ladislav Arient C0857 | CONTO BONO KK0447 | Bohuslav Novohradský MK0065 |
body:
čas:
| 4,00 80,67 | | |
22. | Ladislav Arient C0857 | DICASS KC2406 | Bohuslav Novohradský MK0065 |
body:
čas:
| 4,00 84,54 | | |
23. | Jiří Papoušek C0057 | CARESSE LE REVE KE2523 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 4,00 84,87 | | |
24. | Václav Studnička A0888 | CORIANI KA2582 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 6,00 91,57 | | |
25. | František Stružinský E1779 | ZONNEDOEPTOLTIEN KA2530 | Sp.a chov.stáje Gasstr - LS MK0072 |
body:
čas:
| 8,00 71,31 | | |
26. | Kateřina Bučková G0867 | JULIUS 1 KE2032 | JK Zelený ranč ME0204 |
body:
čas:
| 8,00 71,77 | | |
27. | Jan Novák A1312 | CALORDA-T KA2437 | Jezdecká společnost Tarpan o.s. MA0185 |
body:
čas:
| 8,00 77,67 | | |
28. | Josef Pařenica A0187 | EVERGREEN P KA2570 | Audit Sulice MA0124 |
body:
čas:
| 8,00 81,37 | | |
29. | Kateřina Veselovská D0118 | AREZZO P KB3968 | Sportovní stáj Veselovský MA0251 |
body:
čas:
| 8,00 82,70 | | |
30. | Michaela Křivková H0561 | OK BUGSYS KH3859 | JK Cento Bruzovice MH0017 |
body:
čas:
| 9,00 104,18 | | |
31. | Martina Benešová K0090 | BACARDI 2 KF3823 | Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková MK0017 |
body:
čas:
| 11,00 94,70 | | |
32. | Milan Severa A0866 | AIR FORCE ONE KA2748 | Stáj Enorm o.s. MA0129 |
body:
čas:
| 11,00 96,14 | | |
33. | Kristýna Nechanická A1498 | FANAL KA1740 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 12,00 73,57 | | |
34. | Iva Kadlecová G0828 | MONKEY OSCAR KV0712 | Jezdecká stáj MoKa Popelištná MV0113 |
body:
čas:
| 12,00 79,84 | | |
35. | Monika Šíchová A0908 | CAPTURE KA2086 | Jezdecká stáj Bílichov MA0255 |
body:
čas:
| 12,00 81,95 | | |
36. | Petr Molík C0498 | GRAVIN VAN DE WITHOEVE KV0711 | Jezdecká stáj MoKa Popelištná MV0113 |
body:
čas:
| 12,00 82,34 | | |
37. | Eva Martínková B0488 | LUDWIG AUSTRIA KB3967 | Sportovní stáj Eva Martínková MB0224 |
body:
čas:
| 12,00 83,31 | | |
38. | Tereza Markusková K0181 | CALIVADO KG3749 | Sportovní stáj Hory z.s. MK0077 |
body:
čas:
| 12,00 84,10 | | |
39. | Václav Studnička A0888 | ECATINO KE2240 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 12,00 85,15 | | |
40. | Evelína Weagová F2314 | CONRAD 1 KB5241 | JK Bella Notte. o.s. MB0390 |
body:
čas:
| 14,00 93,42 | | |
41. | Sandra Kubrychtová K0089 | GLADIÁTOR DONTH KK0070 | Sportovní stáj Donthová MK0002 |
body:
čas:
| 19,00 96,64 | | |
42. | Kristýna Hofmeisterová D1852 | ZIANTUS M KD2228 | Pavel Zahoř MD0144 |
body:
čas:
| 24,00 81,03 | | |
43. | Irena Babicová B3041 | LORNA KA1597 | Petr Švec MK0044 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
43. | Michaela Šínová D1463 | EUPHORY KD2778 | Easy Jump Team z.s MD0217 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
45. | Klára Ondračková B3398 | BEN HUR JUNIOR KB4620 | JK Dřevokomplex Libomyšl. o.s. MB0319 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
45. | Evelína Weagová F2314 | LOUGHERNE COOL RUNNING KB5559 | JK Bella Notte. o.s. MB0390 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|