Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Roman Špičák B1353 | COOL MC FLYNN KC2286 | Jezdecký klub Farma u lesa MC0177 |
body:
čas:
| 0,00 49,47 | 0,00 25,02 | |
2. | Jiří Papoušek C0057 | BOB SAINT CLAR KK0534 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 47,69 | 0,00 25,33 | |
3. | Jiří Papoušek C0057 | DUKATO VTH KA2497 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 50,26 | 0,00 26,84 | |
4. | Kamil Papoušek C0056 | CACADU KC3129 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 51,14 | 0,00 28,33 | |
5. | Kateřina Veselovská D0118 | SHAKESPEARE oil Team KH3727 | Sportovní stáj Veselovský MA0251 |
body:
čas:
| 0,00 48,50 | 0,00 29,12 | |
6. | Sandra Tomaidesová B1990 | EXCLUSIVE'S LOOK AT ME KE2416 | Jezdecká společnost Tarpan o.s. MA0185 |
body:
čas:
| 0,00 51,44 | 0,00 29,97 | |
7. | Kateřina Veselovská D0118 | JLB WAVO CHRISTIE KH4543 | Sportovní stáj Veselovský MA0251 |
body:
čas:
| 0,00 49,86 | 0,00 30,49 | |
8. | Alžběta Vojtková A1146 | CARSINO Z KA3004 | SK Gestut Murhof Melichar o.s. MA0188 |
body:
čas:
| 0,00 51,64 | 0,00 30,62 | |
9. | Iva Holíková B1557 | LUANA-T KA2435 | Stáj Dani Zbožnice MB0008 |
body:
čas:
| 0,00 55,80 | 4,00 27,07 | |
10. | Jiří Luža D0299 | RIVERDI-S KD2584 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 49,16 | 4,00 30,52 | |
11. | Daniel Pospěch K0251 | ELISE S KD2259 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 0,00 49,91 | 4,00 31,29 | |
12. | Kateřina Bučková G0867 | JULIUS 1 KE2032 | JK Zelený ranč ME0204 |
body:
čas:
| 0,00 48,11 | 4,00 31,55 | |
13. | Iva Holíková B1557 | TERRY Z KB5271 | Stáj Dani Zbožnice MB0008 |
body:
čas:
| 0,00 51,80 | 4,00 32,37 | |
14. | Jaroslav Jindra H0373 | NARCOS 1 KD2476 | Stáj JINDRA o.s. MD0195 |
body:
čas:
| 0,00 47,19 | 8,00 25,28 | |
15. | Matěj Kotalík C0863 | CASSINO-B KC2424 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 0,00 51,03 | 8,00 32,69 | |
16. | Kamil Papoušek C0056 | CV KH3791 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 45,20 | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
17. | Alžběta Vojtková A1146 | PINKY PAY KY5056 | SK Gestut Murhof Melichar o.s. MA0188 |
body:
čas:
| 4,00 47,32 | | |
18. | Alexandra Novotná F1575 | CASSIUS CLAY 2 KR0057 | TJ Krakonoš Trutnov MR0012 |
body:
čas:
| 4,00 50,01 | | |
19. | Veronika Krajníková A0889 | ZIPPY ZAIRA KA2305 | Stáj Accom Praha MA0118 |
body:
čas:
| 4,00 51,29 | | |
20. | Barbora Tomanová B2238 | SCARFACE KB5152 | JK Dance and Jump MA0171 |
body:
čas:
| 4,00 52,08 | | |
21. | Miloslav Vítek C0024 | SALMA 1 KA2896 | JK Delta MA0086 |
body:
čas:
| 4,00 52,24 | | |
22. | Kateřina Veselovská D0118 | AREZZO P KB3968 | Sportovní stáj Veselovský MA0251 |
body:
čas:
| 4,00 54,39 | | |
23. | Matěj Kotalík C0863 | CENTEX KC2572 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 6,00 64,08 | | |
24. | Přemysl Adam B2208 | CASMO KY0273 | Jezdecký klub Adam. o.s. MB0312 |
body:
čas:
| 8,00 52,35 | | |
25. | Kateřina Mestenhauserová B1832 | ESPRI 3 KA2597 | JK HAPAX. o.s. MA0194 |
body:
čas:
| 8,00 52,73 | | |
26. | Jan Pilecký B0180 | CAPTURE KA2086 | Jezdecká stáj Bílichov MA0255 |
body:
čas:
| 11,00 85,91 | | |
27. | Kamil Papoušek C0056 | DAYTON KD2212 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 12,00 49,41 | | |
28. | Miloslav Vítek C0024 | JANUVIO VDB KA2957 | JK Delta MA0086 |
body:
čas:
| 16,00 53,45 | | |
29. | Barbora Tomanová B2238 | CLEER MAG CENTRUM KF4962 | JK Dance and Jump MA0171 |
body:
čas:
| 23,00 70,99 | | |
30. | Kateřina Černá D1371 | LED ZEEPELIN KD2345 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|