Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Přemysl Adam B2208 | CAMOUFLAGE KB4541 | Jezdecký klub Adam. o.s. MB0312 |
body:
čas:
| 0,00 54,55 | 0,00 26,39 | |
2. | Jakub Novotný B1699 | ESSEN KA2489 | Sportovní stáj Golem MA0127 |
body:
čas:
| 0,00 55,85 | 0,00 29,06 | |
3. | Josef Lánský B2511 | HONFLEUR VD BRANDEWIJNHOEVE KB5628 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 0,00 54,11 | 0,00 29,51 | |
4. | Kateřina Mestenhauserová B1832 | CRUNCH KB4684 | JK HAPAX. o.s. MA0194 |
body:
čas:
| 0,00 57,97 | 0,00 30,38 | |
5. | Zdeněk Hruška F0304 | LINEARIS DK KC2531 | JK prof.M.Hrabánkové MC0261 |
body:
čas:
| 0,00 57,69 | 0,00 30,63 | |
6. | Milan Severa A0866 | BELDARLO KA1983 | Stáj Enorm o.s. MA0129 |
body:
čas:
| 0,00 56,54 | 0,00 30,75 | |
7. | Josef Lánský B2511 | CHARLEKIJN VAN T & L KB5626 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 0,00 61,05 | 0,00 34,20 | |
8. | Josef Lánský B2511 | QUEEN CHARLOTTE KB4766 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 0,00 61,61 | 0,00 34,77 | |
9. | Iva Eisermannová E0277 | SCATMAN KE1507 | TJ Arot Ústí n/L ME0241 |
body:
čas:
| 0,00 57,43 | 4,00 28,29 | |
10. | Jiří Luža D0299 | BENITO - S KD2313 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 56,08 | 4,00 28,63 | |
11. | Karel Polák A0595 | BOOGIEMAN KA2125 | JK HAPAX. o.s. MA0194 |
body:
čas:
| 0,00 56,51 | 4,00 29,95 | |
12. | Petra Mazánková E0913 | CANTURO-T KA2436 | JK Zelený ranč ME0204 |
body:
čas:
| 0,00 54,80 | 4,00 31,42 | |
13. | Alexandra Novotná F1575 | CASSIUS CLAY 2 KR0057 | TJ Krakonoš Trutnov MR0012 |
body:
čas:
| 0,00 56,27 | 8,00 30,71 | |
14. | Linda Vondráčková A1124 | ANKY KA2062 | Sportovní stáj Vondráček MA0109 |
body:
čas:
| 4,00 53,22 | | |
15. | Karel Polák A0595 | DIA GRATIA KA2416 | JK HAPAX. o.s. MA0194 |
body:
čas:
| 4,00 54,31 | | |
16. | Barbora Tomanová B2238 | ABDEL GROF KY0935 | JK Dance and Jump MA0171 |
body:
čas:
| 4,00 55,37 | | |
17. | Barbora Vojtková A1145 | CALUPO KG3698 | SK Gestut Murhof Melichar o.s. MA0188 |
body:
čas:
| 4,00 55,80 | | |
18. | Barbora Vojtková A1145 | QUILAGO KA2621 | SK Gestut Murhof Melichar o.s. MA0188 |
body:
čas:
| 4,00 57,61 | | |
19. | Jiří Mayer A0043 | GRANDOR KC1968 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 57,76 | | |
20. | Jakub Novotný B1699 | QUIDO-M KA2488 | Sportovní stáj Golem MA0127 |
body:
čas:
| 4,00 59,27 | | |
21. | Jana Sušánková D1240 | CASCAVELLO-B KH4279 | Jezdecká společnost PENKO MD0215 |
body:
čas:
| 4,00 60,57 | | |
22. | Alžběta Vojtková A1146 | CATERO Invest 1 KY5055 | SK Gestut Murhof Melichar o.s. MA0188 |
body:
čas:
| 4,00 61,18 | | |
23. | Jan Pilecký B0180 | MOJITO KA1837 | Jezdecká stáj Bílichov MA0255 |
body:
čas:
| 4,00 61,24 | | |
24. | Jan Pilecký B0180 | CLINTON KE1653 | Jezdecká stáj Bílichov MA0255 |
body:
čas:
| 4,00 61,98 | | |
25. | Tomáš Veselý B2201 | ŠÍPEK 1 KB4516 | Selská jízda Čakovičky MB0154 |
body:
čas:
| 8,00 53,93 | | |
26. | Gabriela Hladíková D1547 | DELAWI KD2365 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 8,00 55,24 | | |
27. | Barbora Baťalová Z1223 | CARIDOR KE1198 | Slovensko MZ1000 |
body:
čas:
| 8,00 58,05 | | |
28. | Kateřina Zigová E1020 | ARGENTINA 4 KB5251 | Kateřina Zigová MV0141 |
body:
čas:
| 8,00 58,38 | | |
29. | Kateřina Zigová E1020 | CLARINO KB5098 | Kateřina Zigová MV0141 |
body:
čas:
| 8,00 59,44 | | |
30. | Jakub Novotný B1699 | ASPARUCH KF4207 | Sportovní stáj Golem MA0127 |
body:
čas:
| 8,00 64,73 | | |
31. | Dominika Mládková D1786 | WONDERBOY KD2526 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 12,00 54,02 | | |
32. | Barbora Vojtková A1145 | LUCKY BOY 2 KD2529 | SK Gestut Murhof Melichar o.s. MA0188 |
body:
čas:
| 12,00 54,24 | | |
33. | Sandra Tomaidesová B1990 | CARESSE LE REVE KE2523 | Jezdecká společnost Tarpan o.s. MA0185 |
body:
čas:
| 12,00 59,06 | | |
34. | Milan Severa A0866 | BOCELLI VAN PAEMEL KA1937 | Stáj Enorm o.s. MA0129 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|