Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Jakub Novotný B1699 | ESSEN KA2489 | Sportovní stáj Golem MA0127 |
body:
čas:
| 0,00 59,13 | | |
2. | Alžběta Vojtková A1146 | PINKY PAY KY5056 | SK Gestut Murhof Melichar o.s. MA0188 |
body:
čas:
| 0,00 59,39 | | |
3. | Sofie Najmanová B3119 | STARDANO KB5420 | JK Mariánovice. z.s. MB0058 |
body:
čas:
| 0,00 64,42 | | |
4. | Kateřina Hanušová A0314 | CLARIMA KC2805 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 65,62 | | |
5. | Barbora Tomanová B2238 | SCARFACE KB5152 | JK Dance and Jump MA0171 |
body:
čas:
| 0,00 67,16 | | |
6. | Barbora Tomanová B2238 | ABDEL GROF KY0935 | JK Dance and Jump MA0171 |
body:
čas:
| 0,00 67,70 | | |
7. | Josef Lánský B2511 | HONFLEUR VD BRANDEWIJNHOEVE KB5628 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 0,00 67,75 | | |
8. | Josef Lánský B2511 | QUEEN CHARLOTTE KB4766 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 0,00 72,46 | | |
9. | Markéta Johanovská B1245 | CASH KB5220 | Equine-Hoffmeister o.s. MA0175 |
body:
čas:
| 0,00 72,54 | | |
10. | Jakub Novotný B1699 | QUIDO-M KA2488 | Sportovní stáj Golem MA0127 |
body:
čas:
| 4,00 60,16 | | |
11. | Jakub Novotný B1699 | ASPARUCH KF4207 | Sportovní stáj Golem MA0127 |
body:
čas:
| 4,00 63,64 | | |
12. | Alžběta Vojtková A1146 | CARSINO Z KA3004 | SK Gestut Murhof Melichar o.s. MA0188 |
body:
čas:
| 4,00 65,07 | | |
13. | Karolína Rudorferová E1740 | AREZZO K KE2318 | TJ Arot Ústí n/L ME0241 |
body:
čas:
| 4,00 65,57 | | |
14. | Zdeněk Hruška F0304 | LINEARIS DK KC2531 | JK prof.M.Hrabánkové MC0261 |
body:
čas:
| 4,00 68,32 | | |
15. | Jan Pilecký B0180 | CANDILLORD KA1722 | Jezdecká stáj Bílichov MA0255 |
body:
čas:
| 4,00 69,61 | | |
16. | Kateřina Mestenhauserová B1832 | ESPRI 3 KA2597 | JK HAPAX. o.s. MA0194 |
body:
čas:
| 4,00 70,56 | | |
17. | Kateřina Veselovská D0118 | AREZZO P KB3968 | Sportovní stáj Veselovský MA0251 |
body:
čas:
| 4,00 72,69 | | |
18. | Alexandra Novotná F1575 | CASSIUS CLAY 2 KR0057 | TJ Krakonoš Trutnov MR0012 |
body:
čas:
| 8,00 60,80 | | |
19. | Linda Vondráčková A1124 | ANKY KA2062 | Sportovní stáj Vondráček MA0109 |
body:
čas:
| 8,00 65,66 | | |
20. | Petra Pešková D1594 | VIVA LA VOLTAIRE KF4573 | ARTEP REVILO s.r.o. MD0240 |
body:
čas:
| 8,00 66,31 | | |
21. | Ladislav Arient C0857 | DICASS KC2406 | Bohuslav Novohradský MK0065 |
body:
čas:
| 8,00 70,77 | | |
22. | Josef Lánský B2511 | CHARLEKIJN VAN T & L KB5626 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 8,00 95,16 | | |
23. | Evelína Weagová F2314 | LOUGHERNE COOL RUNNING KB5559 | JK Bella Notte. o.s. MB0390 |
body:
čas:
| 12,00 64,94 | | |
24. | Barbora Vojtková A1145 | LUCKY BOY 2 KD2529 | SK Gestut Murhof Melichar o.s. MA0188 |
body:
čas:
| 12,00 66,20 | | |
25. | Alexandra Novotná F1575 | REBELKA KF3812 | TJ Krakonoš Trutnov MR0012 |
body:
čas:
| 12,00 66,56 | | |
26. | Kateřina Bardonová B1325 | FONTENDAME KF4632 | Jezdecké centrum Bardonov MB0363 |
body:
čas:
| 12,00 67,14 | | |
27. | Jana Sušánková D1240 | CASCAVELLO-B KH4279 | Jezdecká společnost PENKO MD0215 |
body:
čas:
| 12,00 74,68 | | |
28. | Sandra Tomaidesová B1990 | CARESSE LE REVE KE2523 | Jezdecká společnost Tarpan o.s. MA0185 |
body:
čas:
| 15,00 92,72 | | |
29. | Barbora Tomanová B2238 | CLEER MAG CENTRUM KF4962 | JK Dance and Jump MA0171 |
body:
čas:
| 17,00 84,28 | | |
30. | Dominika Tesárková B3266 | VARIETA 1 KD2181 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 32,00 63,95 | | |
31. | Kristýna Srbecká E1219 | LOLITA 1 KE1703 | TJ Arot Ústí n/L ME0241 |
body:
čas:
| 32,00 109,19 | | |
32. | Kateřina Hanušová A0314 | CASINO 3 KC2357 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
32. | Veronika Nechybová A1449 | CANTI KA2134 | JK Elán Praha MA0022 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|