Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Stefania Zanconato G2862 | KALAF KG4062 | Jezdecký klub Palladio MG0236 |
body:
čas:
| 0,00 0,14 | | |
2. | Monika Salajková G3814 | PALISSA KA2116 | Jezdecká stáj Týnec MG0084 |
body:
čas:
| 0,00 0,78 | | |
3. | Martina Davidová V0123 | TARA 25 KV0695 | JK NISS Jihlava při OKC Juvena Jihlava MV0077 |
body:
čas:
| 0,00 1,23 | | |
4. | Eva Komínková G1284 | VIARA KG3489 | JK Taur Brno MG0243 |
body:
čas:
| 0,00 1,37 | | |
5. | Kristýna Koutná H2964 | SAHIB SILVER G KL0643 | Jezdecká stáj Galatík Těšánky ML0029 |
body:
čas:
| 0,00 1,56 | | |
6. | Kristýna Koutná H2964 | CATALIN I MT-7/SEBASTIAN G KL0639 | Jezdecká stáj Galatík Těšánky ML0029 |
body:
čas:
| 0,00 2,09 | | |
7. | Helena Prokopová G3868 | DERBY SHARP KG4093 | Jezdecká stáj Igor Novotný MG0201 |
body:
čas:
| 0,00 2,37 | | |
8. | Barbora Taušová G3816 | CHEYENNE 1 KG3900 | JK Taur Brno MG0243 |
body:
čas:
| 0,00 2,70 | | |
9. | Veronika Floderová G3543 | OVIEDO KL0078 | Jezdecká stáj Hobby Lindt MG0039 |
body:
čas:
| 0,00 4,07 | | |
10. | Simona Horáková G2619 | BONITA 7 KL0684 | Sportovní stáj RENOSPORT ML0026 |
body:
čas:
| 0,00 6,46 | | |
11. | Tomáš Vilímek G3268 | A-BOBI KG4285 | JK Viki Horní Újezd MG0188 |
body:
čas:
| 1,00 5,42 | | |
12. | Ivo Přibyl H1101 | KURT COBAIN N KG4207 | TJ Moravan Brno MG0010 |
body:
čas:
| 2,00 10,08 | | |
13. | Petra Šiblová G2479 | DARK STAR KG4151 | Jezdecká stáj Dulínek MG0095 |
body:
čas:
| 2,00 10,17 | | |
14. | Veronika Šebestová G3770 | SWEN 1 KG3536 | PM Brno. o.s. MG0007 |
body:
čas:
| 4,00 0,21 | | |
15. | Natálie Ulčová G3849 | GOLD LADDY KG4075 | JK Panská Lícha MG0061 |
body:
čas:
| 4,00 0,39 | | |
16. | Tamara Francová G3935 | LANTHANO Ž KV0536 | JK M+M Dolní Dunajovice MG0293 |
body:
čas:
| 4,00 2,09 | | |
17. | Alexandra Janků G3959 | CEJLON 8 KH4527 | JK Skrip Dobročkovice MG0203 |
body:
čas:
| 4,00 2,72 | | |
18. | Drahomír Valášek G0157 | LATERRY KG4174 | JK Tricky Přibice MG0048 |
body:
čas:
| 4,00 10,05 | | |
19. | Markéta Nováková H3789 | RAVELINO EN KG4044 | Jezdecké stáje FRESTA Brno MG0300 |
body:
čas:
| 5,00 6,29 | | |
20. | Klára Pitlachová G3040 | NELSON 3 KG3636 | Jezdecká společnost Sonet MG0287 |
body:
čas:
| 5,00 7,18 | | |
21. | Drahomír Valášek G0157 | QUIANDRO KG4256 | JK Tricky Přibice MG0048 |
body:
čas:
| 6,00 12,12 | | |
22. | Hana Pecková G2309 | ROLÁK KG3506 | Stáj Blahoňov MG0128 |
body:
čas:
| 8,00 0,57 | | |
23. | Josef Hrabálek G0140 | ALEANDRO G KG4203 | JK Panská Lícha MG0061 |
body:
čas:
| 13,00 22,60 | | |
24. | Dominika Simonová F4193 | ZLATÝ PADÁK KH4074 | JK Polička MF0077 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
24. | Martin Kliner G2002 | SANTINI KG4219 | JS Monty MG0027 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
24. | Dominika Burešová G3307 | LORD ARGENTINO KB5761 | JK Záhořany MB0344 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
27. | Aneta Ježková H4034 | APRÍL OBROCKÝ KE1022 | JK AZAVERO o.s. ML0055 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|