Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Kristýna Tomková A1746 | SITTING BILL KA3116 | JK Kamenický Dvůr MA0252 |
body:
čas:
| 0,00 57,83 | | |
2. | Jan Štětina C0547 | CELANO S KD2633 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 58,28 | | |
3. | Jana Nosková A0410 | SHADOW KB4740 | Statek Kováry.o.s. MB0172 |
body:
čas:
| 0,00 60,53 | | |
4. | Daniela Donthová D0054 | QUEEN BONNY KK0465 | Sportovní stáj Donthová MK0002 |
body:
čas:
| 0,00 62,43 | | |
5. | Jan Tříska D0185 | CARLOTT KD2761 | Jezdecká společnost Luhov - Tříska MD0167 |
body:
čas:
| 0,00 63,61 | | |
6. | Tomáš Lomský C0251 | BERLIKA KB5791 | Sport.stáj Artax Lány MB0391 |
body:
čas:
| 0,00 64,10 | | |
7. | Tereza Majerová D1067 | JASPER GOLD KK0271 | Jezdecká škola Kozolupy MD0220 |
body:
čas:
| 0,00 64,51 | | |
8. | Sandra Tomaidesová B1990 | CAIRO OIL TEAM KH4538 | Jezdecká společnost Tarpan o.s. MA0185 |
body:
čas:
| 0,00 65,03 | | |
9. | Sandra Tomaidesová B1990 | WINNDOR KA3042 | Jezdecká společnost Tarpan o.s. MA0185 |
body:
čas:
| 0,00 69,97 | | |
10. | Jiří Luža D0299 | SHAPPIRA R KD2446 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 70,77 | | |
11. | Michal Hanousek H3066 | ROYAL ATHLETE KE2201 | Stáj Cornet MD0208 |
body:
čas:
| 0,00 71,62 | | |
12. | Michal Hanousek H3066 | NOBERLINA 1 KB4806 | Stáj Cornet MD0208 |
body:
čas:
| 0,00 74,78 | | |
13. | Jaroslav Jindra H0373 | BALOUDAI KB5426 | Stáj JINDRA o.s. MD0195 |
body:
čas:
| 4,00 59,31 | | |
14. | Kristýna Tomková A1746 | FARINA 1 KA2852 | JK Kamenický Dvůr MA0252 |
body:
čas:
| 4,00 62,36 | | |
15. | Přemysl Adam B2208 | CASMO KB5780 | Jezdecký klub Adam. o.s. MB0312 |
body:
čas:
| 4,00 66,39 | | |
16. | Kristýna Nechanická A1498 | FANAL KA1740 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 4,00 66,79 | | |
17. | Tereza Janoušková D1726 | HEDDA'S PEPPAR KD2552 | Jezdecká společnost Dvůr Krutěnice MD0183 |
body:
čas:
| 4,00 69,80 | | |
18. | Petr Mašek C0240 | TAQUIN DE MAZIERE KD2540 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 4,00 71,26 | | |
19. | Michaela Křivková H0561 | OK BUGSYS KH3859 | JK Cento Bruzovice MH0017 |
body:
čas:
| 4,00 72,61 | | |
20. | Bedřich Hanák D0445 | BRANDO H KD2861 | Sportovní stáj Koně Pernarec MD0009 |
body:
čas:
| 4,00 75,01 | | |
21. | Václav Studnička A0888 | CORIANI KA2582 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 4,00 78,15 | | |
22. | Milan Severa A0866 | AIR FORCE ONE KA2748 | Stáj Enorm o.s. MA0129 |
body:
čas:
| 6,00 90,54 | | |
23. | Jiří Papoušek C0057 | QUAIGAR KH4872 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 7,00 93,25 | | |
24. | Jiří Mayer A0043 | CASIRA KB4460 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 8,00 59,16 | | |
25. | Michala Hanuščinová D0769 | MARFI Agramm KL0364 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 8,00 60,26 | | |
26. | Jarmila Dudášová D1731 | CARINJO KD2870 | JK K+ K Agro chov koní Svržno MD0043 |
body:
čas:
| 8,00 64,78 | | |
27. | Filip Ludvík F1133 | PROUD PRINCESS KF4541 | Selská jízda Nechanice MF0002 |
body:
čas:
| 8,00 65,08 | | |
28. | Nikola Čemezová Z1478 | MEIDLINGERâS LIVIUS KZ1828 | Slovensko MZ1000 |
body:
čas:
| 10,00 91,80 | | |
29. | Karolína Filingerová D1336 | DORIAN GRAY KK0549 | Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková MK0017 |
body:
čas:
| 12,00 71,26 | | |
30. | Lenka Valtrová D1160 | CEJLON 4 KD1871 | Ing.Petr Dajbych MD0128 |
body:
čas:
| 12,00 73,74 | | |
31. | Tereza Janoušková D1726 | DELLI 1 KG3624 | Jezdecká společnost Dvůr Krutěnice MD0183 |
body:
čas:
| 16,00 79,52 | | |
32. | Petr Mašek C0240 | ALDINO KD2559 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 16,00 115,84 | | |
33. | Irena Babicová B3041 | LORNA KA1597 | Petr Švec MK0044 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
33. | Kateřina Černá D1371 | LED ZEEPELIN KD2345 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|