Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Kristýna Hofmeisterová D1852 | APOLLO 7 KD2626 | Pavel Zahoř MD0144 |
body:
čas:
| 0,00 59,83 | 0,00 47,72 | |
2. | Matěj Kotalík C0863 | VASCO DU LUC KC2282 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 0,00 73,36 | 0,00 48,13 | |
3. | Kamila Singrová D0886 | FALKO 10 KB3852 | Jezdecká společnost Dobřany MD0198 |
body:
čas:
| 0,00 65,40 | 0,00 48,95 | |
4. | Gabriela Hladíková D1547 | DELAWI KD2365 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 0,00 67,38 | 0,00 49,18 | |
5. | Jana Hanáková D0585 | CROWN BOY KD2586 | Sportovní stáj Koně Pernarec MD0009 |
body:
čas:
| 0,00 68,01 | 4,00 55,28 | |
6. | Jana Kovářová D1616 | AUTONOM KH3318 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 68,72 | 4,00 55,29 | |
7. | Václav Horký C0688 | LONDONDERRY PRESTON KC2421 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| 0,00 70,73 | 4,00 55,59 | |
8. | Jan Zahoř D1638 | CALITE Z KD2420 | Pavel Zahoř MD0144 |
body:
čas:
| 0,00 57,18 | 5,00 70,49 | |
9. | Matěj Kotalík C0863 | BEAU-VILLE J. KC2736 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 0,00 64,41 | 8,00 54,18 | |
10. | Vladimír Bláha E0601 | DANNY 2 KA2608 | JK Nico Gela.o.s. ME0229 |
body:
čas:
| 0,00 67,02 | 8,00 55,04 | |
11. | Jiří Luža D0299 | CANTURO - S KD2583 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 73,56 | 8,00 61,07 | |
12. | Klára Svobodová A1716 | CZELZI KA1605 | Jezdecký klub Equi-Trek-Praha z.s. MB0359 |
body:
čas:
| 0,00 61,06 | 12,00 50,64 | |
13. | Klára Vítovcová D1412 | JOHANKA 9 KD2517 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 0,00 60,36 | 12,00 57,12 | |
14. | Luděk Smaha D0541 | DAVINA M KD2767 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 0,00 65,72 | 12,00 57,70 | |
15. | Jana Kovářová D1616 | WAY OF LIFE KK0460 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 68,91 | 14,00 75,25 | |
16. | Luděk Smaha D0541 | HADENKA VAN HET NETEHOF KD2623 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 0,00 63,43 | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
16. | Luděk Smaha D0541 | LARGO 14 KD2641 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 0,00 68,90 | | |
vyloučen (Předčasný start)
|
16. | Soňa Stejskalová C1391 | ROXANA HG KC2737 | Jezdecký areál ZOFI MC0266 |
body:
čas:
| 0,00 64,33 | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
19. | Lenka Bartlová D1639 | CATANIE KK0417 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 4,00 60,99 | | |
20. | Dominika Jonášová D1668 | PIL GRYM KD2392 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 4,00 66,61 | | |
21. | Michal Hanousek H3066 | NOBERLINA 1 KB4806 | Stáj Cornet MD0208 |
body:
čas:
| 4,00 67,35 | | |
22. | Roman Hladík D0438 | LUCKY BOY 2 KD2529 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 4,00 68,20 | | |
23. | Jiří Luža D0299 | RIVERDI-S KD2584 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 4,00 68,74 | | |
24. | Michala Hanuščinová D0769 | LARGO 12 KB4562 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 71,75 | | |
25. | Filip Žlábek C0616 | ARANKA 13 KC2229 | TJ Sokol Husinec MC0032 |
body:
čas:
| 4,00 73,17 | | |
26. | Matěj Kotalík C0863 | LUDWIG D'OR KC2723 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 5,00 83,39 | | |
27. | Jarmila Dudášová D1731 | CARINJO KD2870 | JK K+ K Agro chov koní Svržno MD0043 |
body:
čas:
| 5,00 83,79 | | |
28. | Jiří Luža D0299 | SHAPPIRA R KD2446 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 5,00 84,32 | | |
29. | Jaroslav Kůst D0144 | ESPERANO KK0513 | Jezdecká společnost Domažlice MD0163 |
body:
čas:
| 8,00 67,73 | | |
30. | Dominika Mládková D1786 | WONDERBOY KD2526 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 8,00 70,52 | | |
31. | Klára Svobodová A1716 | CASSABLANCA 1 KB5707 | Jezdecký klub Equi-Trek-Praha z.s. MB0359 |
body:
čas:
| 12,00 58,94 | | |
32. | Adéla Císařová B2270 | CHESTERTON KD2755 | JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání MD0231 |
body:
čas:
| 12,00 67,86 | | |
33. | Tereza Zbořilová D1606 | CINNAMON KC2483 | Sportovní stáj Lány-Vašírov.o.s. MB0322 |
body:
čas:
| 12,00 72,28 | | |
34. | Marie Kruntová D0717 | DENVERO KD2097 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 13,00 83,42 | | |
35. | Marta Šroubková D1525 | MAHARAL KD2466 | Jízdárna Jasmína MD0122 |
body:
čas:
| 16,00 63,25 | | |
36. | Leona Vítovcová D1411 | EXCALIBUR KD2378 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|