Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Jana Perníčková B1883 | QUENTINA 2 KB5412 | JK Heroutice MB0067 |
body:
čas:
| 0,00 56,65 | | |
2. | Anna Kukrechtová A1432 | LORETTA 3 KA2612 | JK Equuleus Praha MA0114 |
body:
čas:
| 0,00 57,56 | | |
3. | Daniela Donthová D0054 | QUEEN BONNY KK0465 | Sportovní stáj Donthová MK0002 |
body:
čas:
| 0,00 58,13 | | |
4. | Soňa Stejskalová C1391 | ROXANA HG KC2737 | Jezdecký areál ZOFI MC0266 |
body:
čas:
| 0,00 59,13 | | |
5. | Anna Kukrechtová A1432 | ÉRA 3 KA2004 | JK Equuleus Praha MA0114 |
body:
čas:
| 0,00 59,96 | | |
6. | Kateřina Tomanová B3503 | RULÍK 1 KA1629 | JK Kamenický Dvůr MA0252 |
body:
čas:
| 0,00 60,80 | | |
7. | Karolína Fürstová A1551 | LAVENDER KH3490 | Jezdecký klub Mlýn Davídkov MA0264 |
body:
čas:
| 0,00 60,82 | | |
8. | Jana Perníčková B1883 | REMBRANDT 2 KB5478 | JK Heroutice MB0067 |
body:
čas:
| 0,00 61,64 | | |
9. | Klára Kocumová D1719 | BELLA ITALIA KD2347 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 0,00 61,77 | | |
10. | Michaela Králová A1890 | LIBERTY 2 KB4747 | Vladimíra Kozáková MB0168 |
body:
čas:
| 0,00 61,83 | | |
11. | Michala Hanuščinová D0769 | MARFI Agramm KL0364 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 63,69 | | |
12. | Ferenc Sáringer Z3638 | OBORA'S MARTA KC3140 | Hřebčín Obora s.r.o. MC0039 |
body:
čas:
| 0,00 64,07 | | |
13. | Šárka Pastorková B2649 | ZAMORA KA2564 | Stáj LH Praha MA0236 |
body:
čas:
| 0,00 64,17 | | |
14. | Martina Svobodová E0425 | ORIN 4 KE1982 | Jezdecká společnost Vysoká ME0131 |
body:
čas:
| 0,00 65,92 | | |
15. | Kateřina Tomanová B3503 | ROSADO KB4217 | JK Kamenický Dvůr MA0252 |
body:
čas:
| 0,00 67,14 | | |
16. | Petra Boháčová C0994 | MONTE CARLO 1 KH4938 | Jezdecká stáj Delta.o.s. MC0202 |
body:
čas:
| 0,00 67,32 | | |
17. | Martina Andrásová E1278 | FLASH POINT KE1954 | JK IGITUR ME0186 |
body:
čas:
| 0,00 67,45 | | |
18. | Kristýna Nechanická A1498 | ROULETTE 1 KB5137 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 0,00 67,92 | | |
19. | Kateřina Zigová E1020 | CVRČEK KB4016 | Kateřina Zigová MV0141 |
body:
čas:
| 0,00 68,31 | | |
20. | Šárka Tůmová C1232 | KARA/BACARDIA II KB3753 | Sportovní stáj Veselovský MA0251 |
body:
čas:
| 0,00 68,37 | | |
21. | Ferenc Sáringer Z3638 | OBORA'S SHERBET KC3146 | Hřebčín Obora s.r.o. MC0039 |
body:
čas:
| 0,00 68,87 | | |
22. | Marie Kruntová D0717 | DENVERO KD2097 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 0,00 69,74 | | |
23. | Jan Pilecký B0180 | POLYGRAF 1 KA1836 | Jezdecká stáj Bílichov MA0255 |
body:
čas:
| 0,00 69,76 | | |
24. | Jan Štětina C0547 | CANTURANO-S KD2814 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 70,49 | | |
25. | Klára Kocumová D1719 | LANCER 1 KD2348 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 0,00 70,71 | | |
26. | Jana Sušánková D1240 | ARCTICA "B" KD2895 | Jezdecká společnost PENKO MD0215 |
body:
čas:
| 0,00 71,35 | | |
27. | Jana. Dis. Švehlová E0890 | WINNER TAKES ALL KC2702 | Stáj Dvůr Židovice ME0061 |
body:
čas:
| 0,00 71,75 | | |
28. | Josef Pařenica A0187 | GIDEON H2 KA2960 | Audit Sulice MA0124 |
body:
čas:
| 0,00 72,55 | | |
29. | Miroslav Šlechta B0899 | COLETTA KC2851 | Hřebčín Obora s.r.o. MC0039 |
body:
čas:
| 0,00 73,89 | | |
30. | Kateřina Veselovská D0118 | TENERIFE'S ARMANI KG4299 | Sportovní stáj Veselovský MA0251 |
body:
čas:
| 0,00 75,74 | | |
31. | Viktor Aschenbrier F0980 | LIANDRA KB5219 | JK BON Equi Club Louny ME0023 |
body:
čas:
| 0,00 75,75 | | |
32. | Jakub Repper H1953 | CABARET KC3157 | Hřebčín Obora s.r.o. MC0039 |
body:
čas:
| 1,00 76,43 | | |
33. | Jana Vlčková A0935 | QUINTON KH4949 | TJ Jiskra Bílá Hora MA0009 |
body:
čas:
| 1,00 77,03 | | |
34. | Viktor Aschenbrier F0980 | COMELY MYSTERY KE2175 | JK BON Equi Club Louny ME0023 |
body:
čas:
| 1,00 77,08 | | |
35. | Jana Perníčková B1883 | SORELL KB5695 | JK Heroutice MB0067 |
body:
čas:
| 1,00 79,31 | | |
36. | Petra Byrtusová H3270 | LOTRANDO 5 KH4225 | Stáj Kincl MH0031 |
body:
čas:
| 1,00 79,71 | | |
37. | Carmen Cosmaschi C1169 | Thank you Dumbo K KC3163 | Hřebčín Obora s.r.o. MC0039 |
body:
čas:
| 2,00 80,66 | | |
38. | Josef ml. Kincl H1638 | AMANITA KH4634 | Stáj Kincl MH0031 |
body:
čas:
| 2,00 81,59 | | |
39. | Jiří Luža D0299 | GUIDAM-S KD2815 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 3,00 84,07 | | |
40. | Kristýna Tomková A1746 | FARINA 1 KA2852 | JK Kamenický Dvůr MA0252 |
body:
čas:
| 4,00 55,96 | | |
41. | Jennie Kaasová K0102 | RHAPSODY 1 KK0366 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 4,00 57,17 | | |
42. | Natálie Soukupová A2123 | LAQUQU KA2830 | JK Kamenický Dvůr MA0252 |
body:
čas:
| 4,00 58,25 | | |
43. | Barbora Bláhová V0175 | LADY WILSON KB5658 | Jezdecký klub Karlštejn MB0007 |
body:
čas:
| 4,00 65,96 | | |
44. | Zuzana Krupková B2186 | LARETTKA KB4587 | JK Mutějovice MB0059 |
body:
čas:
| 4,00 66,48 | | |
45. | Kateřina Tomková A1745 | CALLIE KA3081 | JK Kamenický Dvůr MA0252 |
body:
čas:
| 4,00 67,09 | | |
46. | Kateřina Tomková A1745 | EMERETTE KA3117 | JK Kamenický Dvůr MA0252 |
body:
čas:
| 4,00 67,41 | | |
47. | Miloslav Vítek C0024 | RABALLERO KB5470 | JK Delta MA0086 |
body:
čas:
| 4,00 67,55 | | |
48. | Petra Boháčová C0994 | SALETTA KC3026 | Jezdecká stáj Delta.o.s. MC0202 |
body:
čas:
| 4,00 67,81 | | |
49. | Eliška Suková A1722 | SANTA CRUZ T KA2807 | JK VÚŽV Uhříněves MA0028 |
body:
čas:
| 4,00 68,86 | | |
50. | Tereza Janoušková D1726 | DELLI 1 KG3624 | Jezdecká společnost Dvůr Krutěnice MD0183 |
body:
čas:
| 4,00 69,23 | | |
51. | Helena Bartošová B2937 | BEATRICE 8 KC2118 | JK Bartoš MB0103 |
body:
čas:
| 4,00 69,30 | | |
52. | Jana Bohmannová A0757 | AMARILLO KA2803 | JK Sedla MA0197 |
body:
čas:
| 4,00 71,37 | | |
53. | Josef Pařenica A0187 | SUN SET KA2959 | Audit Sulice MA0124 |
body:
čas:
| 4,00 71,55 | | |
54. | Ferenc Sáringer Z3638 | OBORA'S AMBER KC3135 | Hřebčín Obora s.r.o. MC0039 |
body:
čas:
| 4,00 71,84 | | |
55. | Anna Kukrechtová A1432 | CRISTALLO KA2129 | JK Equuleus Praha MA0114 |
body:
čas:
| 4,00 72,22 | | |
56. | Tereza Janoušková D1726 | HEDDA'S PEPPAR KD2552 | Jezdecká společnost Dvůr Krutěnice MD0183 |
body:
čas:
| 4,00 72,81 | | |
57. | Kateřina Veselovská D0118 | TENERIFE'S CARINGHTON KY0520 | Sportovní stáj Veselovský MA0251 |
body:
čas:
| 5,00 76,29 | | |
58. | Barbora Bláhová V0175 | SANTO KB5659 | Jezdecký klub Karlštejn MB0007 |
body:
čas:
| 5,00 77,84 | | |
59. | Martina Svobodová E0425 | CASEY KE1464 | Jezdecká společnost Vysoká ME0131 |
body:
čas:
| 5,00 79,41 | | |
60. | Martina Andrásová E1278 | FABIA MIA KB5338 | JK IGITUR ME0186 |
body:
čas:
| 8,00 57,85 | | |
61. | Dominika Tesárková B3266 | VARIETA 1 KD2181 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 8,00 67,22 | | |
62. | Dagmar Neumannová A1497 | MAGNIFICENT KE1482 | JK jezdecké společnosti Ctěnice MA0122 |
body:
čas:
| 8,00 67,24 | | |
63. | Nicole Kelemenová D1833 | WENDY'S GIRL KD2773 | Jezdecká škola Kozolupy MD0220 |
body:
čas:
| 8,00 67,84 | | |
64. | Josef Lánský B2511 | CARMINO KB5623 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 8,00 71,55 | | |
65. | Kateřina Jírová C0938 | ROCK TIME KF4426 | Sportovní stáj Schay County MC0254 |
body:
čas:
| 8,00 71,61 | | |
66. | Jiří Tměj F2911 | CROSBY DK KC3030 | JK prof.M.Hrabánkové MC0261 |
body:
čas:
| 8,00 72,40 | | |
67. | Jakub Repper H1953 | OBORA'S ALBERT KY0832 | Hřebčín Obora s.r.o. MC0039 |
body:
čas:
| 8,00 73,78 | | |
68. | Jan Štětina C0547 | ANABOL-S KD2813 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 9,00 78,97 | | |
69. | Zdeněk Hruška F0304 | CRAZY NIGHT KC3031 | JK prof.M.Hrabánkové MC0261 |
body:
čas:
| 9,00 92,09 | | |
70. | Miroslav Šlechta B0899 | AURORA 2 KC3134 | Hřebčín Obora s.r.o. MC0039 |
body:
čas:
| 10,00 83,31 | | |
71. | Anita Fiedlerová E1947 | CAMPINO 1 KE2075 | Jezdecký klub Exkalibur Veltěže ME0180 |
body:
čas:
| 12,00 73,72 | | |
72. | Vojtěch Rendl A1742 | CLEAR 1 KA2675 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| 12,00 75,51 | | |
73. | Miloslav Vítek C0024 | INVICTUS SR Z KA2958 | JK Delta MA0086 |
body:
čas:
| 12,00 75,84 | | |
74. | Iveta Švejdová D0571 | JENTHO VAN HET KEYSERSBOS KA2916 | TJ JO Cheb - Háje MK0007 |
body:
čas:
| 12,00 88,83 | | |
75. | Vojtěch Rendl A1742 | WARACAMBA KA3012 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| 13,00 76,14 | | |
76. | Kateřina Jírová C0938 | PALLIARDI JS L. Krušinová KC2704 | Sportovní stáj Schay County MC0254 |
body:
čas:
| 13,00 76,58 | | |
77. | Josef Lánský B2511 | C-AMIGO KH4744 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 13,00 77,59 | | |
78. | Zuzana Kuželíková D1836 | LARGO 7 KF3868 | JK Plzeň Bukovec MD0140 |
body:
čas:
| 17,00 77,33 | | |
79. | Kateřina Veselovská D0118 | LADY HEARTBREAK KA2969 | Sportovní stáj Veselovský MA0251 |
body:
čas:
| 27,00 101,12 | | |
80. | Lucie Faladová C1185 | BAM 1 KC2283 | Jezdecká stáj Delta.o.s. MC0202 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
80. | Vladimíra Kozáková A0116 | CARTAGGI KB5584 | Vladimíra Kozáková MB0168 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
80. | Magda Rothová B2105 | ALMA 3 KB3193 | T.J.Sokol-Jízdárna Kladno MB0051 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
83. | Zuzana Čepičková F1879 | CARSTEN KB4615 | JO Stáj Dvořák-Čistá MF0046 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Zdravotní indispozice koně)
|