Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Jiří Luža D0299 | ZENTO-S KD2606 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 58,20 | | |
2. | Michaela Rodová D1827 | COLMETTA KD2503 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 59,41 | | |
3. | Matouš Kořínek F4100 | CHIQUE KF4982 | Stáj Nový Dvůr MF0144 |
body:
čas:
| 0,00 60,08 | | |
4. | Přemysl Adam B2208 | CAMOUFLAGE KB4541 | Jezdecký klub Adam. o.s. MB0312 |
body:
čas:
| 0,00 60,12 | | |
5. | Jan Štětina C0547 | CELANO S KD2633 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 60,63 | | |
6. | Vladimír Tretera G0884 | EXPENSIVE KG3995 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 0,00 61,16 | | |
7. | Michaela Šínová D1463 | WHITE CHOCOLATE 2 KA3080 | Easy Jump Team z.s MD0217 |
body:
čas:
| 0,00 62,12 | | |
8. | Jiří Papoušek C0057 | BOB SAINT CLAR KK0534 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 62,53 | | |
9. | Ludvík Jandourek B0238 | CONRAD 1 KB5241 | SK Gestut Murhof Melichar o.s. MA0188 |
body:
čas:
| 0,00 63,38 | | |
10. | Anna Matějčková A0981 | QUINARA KG3847 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 0,00 63,42 | | |
11. | Jiří Tměj F2911 | POISON 1 KC2052 | JK prof.M.Hrabánkové MC0261 |
body:
čas:
| 0,00 63,87 | | |
12. | Kateřina De Jagerová C1412 | CANDY BOY KC3113 | JK Slapy MC0247 |
body:
čas:
| 0,00 64,01 | | |
13. | Aneta Paličková B2948 | DORCA KB3858 | JK Záhořany MB0344 |
body:
čas:
| 0,00 64,50 | | |
14. | Jan Pilecký B0180 | CANDILLORD KA1722 | Jezdecká stáj Bílichov MA0255 |
body:
čas:
| 0,00 64,70 | | |
15. | Kateřina De Jagerová C1412 | CLOONEY 39 KC2628 | JK Slapy MC0247 |
body:
čas:
| 0,00 66,17 | | |
16. | Veronika Turečková E0830 | EINSTEIN KE2125 | Tecton s.r.o. ME0095 |
body:
čas:
| 0,00 66,71 | | |
17. | Přemysl Adam B2208 | CACHAS KB5045 | Jezdecký klub Adam. o.s. MB0312 |
body:
čas:
| 0,00 66,75 | | |
18. | Jakub Novotný B1699 | ASPARUCH KF4207 | Sportovní stáj Golem MA0127 |
body:
čas:
| 0,00 67,22 | | |
19. | Ondřej Zvára B1228 | MONTE CRISTO 1 KG4049 | Arcus Engineering Czech MG0299 |
body:
čas:
| 0,00 67,60 | | |
20. | Jan Studnička A0942 | DATASYS DENISE KA2586 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 0,00 68,19 | | |
21. | Gabriela Hájovská B2565 | CASSAL Oil Team KH3463 | JK Stáj Supreme o.s. MH0198 |
body:
čas:
| 0,00 73,16 | | |
22. | Kateřina Mestenhauserová B1832 | ESPRI 3 KA2597 | JK HAPAX. o.s. MA0194 |
body:
čas:
| 1,00 74,47 | | |
23. | Ondřej Potluka B0149 | LAND MASTER KB3466 | TJ jezdecká stáj Montar MB0262 |
body:
čas:
| 4,00 54,77 | | |
24. | Kateřina Veselovská D0118 | TENERIFE'S DUKATA KG4128 | Sportovní stáj Veselovský MA0251 |
body:
čas:
| 4,00 57,01 | | |
25. | Alexandr Baraldi B3127 | VALENTINO 5 KB5399 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 4,00 61,63 | | |
26. | Karel Polák A0595 | ECONTIFINO KA2558 | JK HAPAX. o.s. MA0194 |
body:
čas:
| 4,00 61,74 | | |
27. | Ondřej Nágr D0257 | INDIGO F KD2706 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 4,00 61,82 | | |
28. | Jan Chýle E0251 | ADULAR 1 KE2105 | Sportovní stáj Chýle ME0012 |
body:
čas:
| 4,00 62,81 | | |
29. | Jan Novák A1312 | ASKANO-T KA1954 | Jezdecká společnost Tarpan o.s. MA0185 |
body:
čas:
| 4,00 63,19 | | |
30. | Michal Kukačka B1611 | PHILADELPHIA 1 KK0430 | JK Záhořany MB0344 |
body:
čas:
| 4,00 63,31 | | |
30. | Kateřina Kučerová E1671 | EVITA 11 KE1763 | JK Kolowrat MA0228 |
body:
čas:
| 4,00 63,31 | | |
32. | Ondřej Nágr D0257 | D.AMELUSINA R 22 KK0459 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 4,00 65,19 | | |
33. | Rudolf Doležal F0382 | CASSIUS 1 KF4267 | JK Hřebčín Suchá MF0150 |
body:
čas:
| 4,00 65,20 | | |
34. | Vladimír Malák B1853 | EIFLORRI KH4499 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 4,00 66,56 | | |
35. | Petra Gabryšová B3028 | SIRENE BIVILLAISE KB5519 | JK Záhořany MB0344 |
body:
čas:
| 4,00 66,69 | | |
36. | Hana Bařtipánová B2946 | LARSON KK0132 | JK Záhořany MB0344 |
body:
čas:
| 4,00 66,81 | | |
37. | Sabina Šůchová D1503 | CONNOR KA1935 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 4,00 67,32 | | |
38. | Jiří Papoušek C0057 | ROTTERDAM KB4557 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 4,00 67,85 | | |
39. | Michala Hanuščinová D0769 | LARGO 12 KB4562 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 68,12 | | |
40. | Sandra Tomaidesová B1990 | EXCLUSIVE'S LOOK AT ME KE2416 | Jezdecká společnost Tarpan o.s. MA0185 |
body:
čas:
| 4,00 69,53 | | |
41. | Barbora Kejvalová B3128 | CON ACORD KC2127 | Czech Equestrian Team a.s. MA0247 |
body:
čas:
| 4,00 69,57 | | |
42. | Kateřina Veselovská D0118 | AREZZO P KB3968 | Sportovní stáj Veselovský MA0251 |
body:
čas:
| 4,00 69,86 | | |
43. | Zdeněk Hruška F0304 | LINEARIS DK KC2531 | JK prof.M.Hrabánkové MC0261 |
body:
čas:
| 4,00 71,09 | | |
44. | Alžběta Vojtková A1146 | CARSINO Z KA3004 | SK Gestut Murhof Melichar o.s. MA0188 |
body:
čas:
| 4,00 72,99 | | |
45. | Martina Šoupalová F1924 | LA LEGION KH2936 | SHOWPAL EQUITEAM MF0249 |
body:
čas:
| 4,00 73,24 | | |
46. | Jana Sušánková D1240 | CASCAVELLO-B KH4279 | Jezdecká společnost PENKO MD0215 |
body:
čas:
| 5,00 75,95 | | |
47. | Jana Nosková A0410 | SHADOW KB4740 | Statek Kováry.o.s. MB0172 |
body:
čas:
| 5,00 77,55 | | |
48. | Veronika Klímová B1967 | CALIDO-T KB4241 | ELMTREE a.s. MB0403 |
body:
čas:
| 6,00 78,67 | | |
49. | Ivana Hronová A1529 | DEVILINE Z KA2746 | JS Accord Praha MA0160 |
body:
čas:
| 6,00 79,07 | | |
50. | Martin Štorkán D1267 | BOB DE BOUWER KH4479 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 8,00 57,22 | | |
51. | Marek Klus H1948 | CARISON KH4537 | JK Mustang MH0218 |
body:
čas:
| 8,00 62,72 | | |
52. | Jan Novák A1312 | CALORDA-T KA2437 | Jezdecká společnost Tarpan o.s. MA0185 |
body:
čas:
| 8,00 63,06 | | |
53. | Jiří Mayer A0043 | GRANDOR KC1968 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 8,00 63,31 | | |
54. | Jana Perníčková B1883 | CAMPINO 2 KB5739 | JK Heroutice MB0067 |
body:
čas:
| 8,00 64,92 | | |
55. | Jaroslav Jindra H0373 | VIVA LA VOLTAIRE KF4573 | Stáj JINDRA o.s. MD0195 |
body:
čas:
| 8,00 65,22 | | |
56. | Matouš Kořínek F4100 | VIGO 1 KB2875 | Stáj Nový Dvůr MF0144 |
body:
čas:
| 8,00 65,46 | | |
57. | Karel Polák A0595 | EMPIRE 1 KA2554 | JK HAPAX. o.s. MA0194 |
body:
čas:
| 8,00 65,92 | | |
58. | Veronika Turečková E0830 | DIABOLIQUE KE2409 | Tecton s.r.o. ME0095 |
body:
čas:
| 8,00 66,20 | | |
59. | Denisa Vegrichtová B3071 | JETTA KB3624 | JK Mělník MB0024 |
body:
čas:
| 8,00 66,24 | | |
60. | Martin Šoupal F0200 | TAKTICA KF4424 | SHOWPAL EQUITEAM MF0249 |
body:
čas:
| 8,00 67,55 | | |
61. | Gabriela Saláková E0231 | ANTIBO 1 KE1877 | Jezdecká stáj Charvatce ME0212 |
body:
čas:
| 8,00 68,62 | | |
62. | Ria Lacina Hoffmeisterová B1599 | BRICOLA - KL KY0930 | Equine-Hoffmeister o.s. MA0175 |
body:
čas:
| 8,00 68,77 | | |
63. | Kateřina Mestenhauserová B1832 | ELECTRIC LADY KA2546 | JK HAPAX. o.s. MA0194 |
body:
čas:
| 8,00 69,38 | | |
64. | Roman Špičák B1353 | COOL MC FLYNN KC2286 | Jezdecký klub Farma u lesa MC0177 |
body:
čas:
| 8,00 71,36 | | |
65. | Evelína Weagová F2314 | LOUGHERNE COOL RUNNING KB5559 | JK Bella Notte. o.s. MB0390 |
body:
čas:
| 9,00 76,36 | | |
66. | Sergei Motyguine C0207 | DYLAN KA2498 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 9,00 76,99 | | |
67. | Jan Chýle E0251 | BERNSTEIN KA2292 | Sportovní stáj Chýle ME0012 |
body:
čas:
| 9,00 77,86 | | |
68. | Sergei Motyguine C0207 | WAILANDA KB4642 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 11,00 83,12 | | |
69. | Dominika Hrubešová A1527 | ABDEL GROF KY0935 | TJ Equus Kinsky MF0037 |
body:
čas:
| 12,00 56,19 | | |
70. | Ladislav Arient C0857 | DICASS KC2406 | Bohuslav Novohradský MK0065 |
body:
čas:
| 12,00 65,08 | | |
71. | Tereza Woznicová E1648 | DREAMGIRL VAN DE BREEMEERSEN KE2257 | Jezdecká stáj Charvatce ME0212 |
body:
čas:
| 12,00 67,19 | | |
72. | Martin Štorkán D1267 | EAGLE HUNTER KD2852 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 12,00 69,08 | | |
73. | Václav Studnička A0888 | CORIANI KA2582 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 12,00 72,38 | | |
74. | Sára Roušalová B2663 | CHESTO/OLMETTA-S KD2487 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 13,00 90,92 | | |
75. | Luděk Smaha D0541 | ATHOS 17 KD2598 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 14,00 78,16 | | |
76. | Viktorie Havlová A1828 | COSANI KB5445 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 16,00 66,00 | | |
77. | Daniel Rolínek D1755 | SIRIUS BLACK KD2562 | Jezdecký klub Tachov Respo MD0054 |
body:
čas:
| 16,00 68,25 | | |
78. | Sergei Motyguine C0207 | EXTREME CHAOS KB3924 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 16,00 69,77 | | |
79. | Eliška Hnízdilová C1342 | COLLIN 1 KK0151 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| 16,00 71,09 | | |
80. | Jan Pilecký B0180 | CLINTON KE1653 | Jezdecká stáj Bílichov MA0255 |
body:
čas:
| 19,00 82,74 | | |
81. | Martina Kučerová F3010 | ROCKY KG3734 | Leonix OS MF0335 |
body:
čas:
| 20,00 102,81 | | |
82. | Jiří Tměj F2911 | CHER DK KC2530 | JK prof.M.Hrabánkové MC0261 |
body:
čas:
| 24,00 71,07 | | |
83. | Martina Šoupalová F1924 | IDEA-K KG3317 | SHOWPAL EQUITEAM MF0249 |
body:
čas:
| 26,00 96,91 | | |
84. | Dominika Mládková D1786 | WONDERBOY KD2526 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 26,00 110,86 | | |
85. | Sabina Šůchová D1503 | GENESIS 8 KD2499 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
85. | Jiří Papoušek C0057 | JENIFER 4 KB5087 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|