Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Sára Finsterle F3983 | VENEZIA 1 KD2303 | JK Hřebčín Suchá MF0150 |
body:
čas:
| 0,00 62,22 | | |
2. | Jiří Papoušek C0057 | COOLER THAN ME KC2541 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 62,31 | | |
3. | Antonín Kutálek H1346 | FEMINA 1 KH4377 | Farma Nový Jičín-Žilina MH0306 |
body:
čas:
| 0,00 63,20 | | |
4. | Ladislav Arient C0857 | APOLLO 6 KC2433 | Bohuslav Novohradský MK0065 |
body:
čas:
| 0,00 63,64 | | |
5. | Barbora Baťalová Z1223 | CATWALK KZ1783 | Slovensko MZ1000 |
body:
čas:
| 0,00 64,51 | | |
6. | Zdeněk Žíla F0969 | DOMINKA B. KH4630 | JK Chotěbuz. o.s. MH0279 |
body:
čas:
| 0,00 65,57 | | |
7. | Ondřej Nágr D0257 | INDIGO F KD2706 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 0,00 65,69 | | |
8. | Kateřina Bardonová B1325 | LOGISTICA MM KE1612 | Jezdecké centrum Bardonov MB0363 |
body:
čas:
| 0,00 66,49 | | |
9. | Jiří Skřivan F0031 | FLYING STAR 1 KF4823 | Stáj Manon MF0016 |
body:
čas:
| 0,00 68,70 | | |
10. | Vladimír Malák B1853 | EIFLORRI KH4499 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 0,00 69,40 | | |
11. | Kateřina De Jagerová C1412 | VOIGTSDORF CITYSLICKER KC2781 | JK Slapy MC0247 |
body:
čas:
| 0,00 70,29 | | |
12. | Jana Kovářová D1616 | AUTONOM KH3318 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 71,06 | | |
13. | Tereza Markusková K0181 | CAPRIOLO KK0654 | Sportovní stáj Hory z.s. MK0077 |
body:
čas:
| 0,00 71,18 | | |
14. | František Stružinský E1779 | LUCKY LIFESTYLE KB4213 | Sp.a chov.stáje Gasstr - LS MK0072 |
body:
čas:
| 0,00 71,45 | | |
15. | Jana Nosková A0410 | SHADOW KB4740 | Statek Kováry.o.s. MB0172 |
body:
čas:
| 0,00 71,68 | | |
16. | Jiří Papoušek C0057 | BOB SAINT CLAR KK0534 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 72,01 | | |
17. | Ondřej Nágr D0257 | D.AMELUSINA R 22 KK0459 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 0,00 72,15 | | |
18. | Ladislav Dub B1443 | CROUCH KA2170 | Jezdecká stáj Millennium MA0113 |
body:
čas:
| 0,00 72,71 | | |
19. | Kamila Kratinová D1187 | WORAN KB3004 | Selská jízda Čakovičky MB0154 |
body:
čas:
| 0,00 73,00 | | |
20. | Sabina Šůchová D1503 | EBEL KA2166 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 0,00 73,42 | | |
21. | Veronika Krajníková A0889 | ZIPPY ZAIRA KA2305 | Stáj Accom Praha MA0118 |
body:
čas:
| 0,00 73,60 | | |
22. | František Stružinský E1779 | ZONNEDOEPTOLTIEN KA2530 | Sp.a chov.stáje Gasstr - LS MK0072 |
body:
čas:
| 1,00 74,68 | | |
23. | Nikola Bieliková E0891 | CASILLAS 2 KE2262 | Jezdecký klub Exkalibur Veltěže ME0180 |
body:
čas:
| 1,00 76,23 | | |
24. | Vladimír Tretera G0884 | QUENTIN 6 KB4614 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 1,00 77,74 | | |
25. | Sabina Šůchová D1503 | CONNOR KA1935 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 2,00 78,54 | | |
26. | Kateřina Bardonová B1325 | CENTO B KB4486 | Jezdecké centrum Bardonov MB0363 |
body:
čas:
| 2,00 78,71 | | |
27. | Jiří Papoušek C0057 | DUKATO VTH KA2497 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 2,00 79,34 | | |
28. | Natálie Roučková A0840 | ZANDIRO KB5070 | Czech Equestrian Team a.s. MA0247 |
body:
čas:
| 2,00 80,15 | | |
29. | Jan Novák A1312 | CALORDA-T KA2437 | Jezdecká společnost Tarpan o.s. MA0185 |
body:
čas:
| 4,00 64,24 | | |
30. | Sofie Najmanová B3119 | COCO 146 KB5631 | JK Mariánovice. z.s. MB0058 |
body:
čas:
| 4,00 68,46 | | |
31. | Ladislav Vachutka H2762 | TAKTIKA-H KH4296 | ESC Olomouc o.s. MH0340 |
body:
čas:
| 4,00 69,17 | | |
32. | Kateřina De Jagerová C1412 | CLOONEY 39 KC2628 | JK Slapy MC0247 |
body:
čas:
| 4,00 70,19 | | |
33. | Luděk Smaha D0541 | HAMILTON KD2571 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 4,00 73,62 | | |
34. | Nina Kaločová H3664 | COMMODOR 1 KH4314 | JK Velká Polom. o.s. MH0038 |
body:
čas:
| 5,00 74,91 | | |
35. | Rudolf Doležal F0382 | CASSIUS 1 KF4267 | JK Hřebčín Suchá MF0150 |
body:
čas:
| 5,00 75,62 | | |
36. | Klára Damborská A0411 | CALVERO 1 KA2540 | Equest o.s. MA0193 |
body:
čas:
| 5,00 75,91 | | |
37. | Petra Štefková G0999 | QUEEN ELIZABETH 3 KB4434 | Arcus Engineering Czech MG0299 |
body:
čas:
| 5,00 76,05 | | |
38. | Kateřina Zigová E1020 | ARGENTINA 4 KB5251 | Kateřina Zigová MV0141 |
body:
čas:
| 5,00 77,30 | | |
39. | Vladimír Tretera G0884 | IDARIO VAN HET NETEHOF KD2620 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 5,00 77,94 | | |
40. | Sandra Tomaidesová B1990 | EXCLUSIVE'S LOOK AT ME KE2416 | Jezdecká společnost Tarpan o.s. MA0185 |
body:
čas:
| 7,00 84,26 | | |
41. | Ladislav Arient C0857 | CONTO BONO KK0447 | Bohuslav Novohradský MK0065 |
body:
čas:
| 7,00 84,38 | | |
42. | Jiří Skřivan F0031 | TENERIFEâS ALEGRETTO KG3348 | Stáj Manon MF0016 |
body:
čas:
| 8,00 63,13 | | |
43. | Natálie Vysušilová A1329 | CANADA KA1785 | JS PHYXIUS. o.s. MB0321 |
body:
čas:
| 8,00 71,14 | | |
44. | Denisa Vegrichtová B3071 | VIOLETT KB4687 | JK Mělník MB0024 |
body:
čas:
| 8,00 71,26 | | |
45. | Evelína Weagová F2314 | LOUGHERNE COOL RUNNING KB5559 | JK Bella Notte. o.s. MB0390 |
body:
čas:
| 8,00 72,28 | | |
46. | Kateřina De Jagerová C1412 | ELTON VON ROCHERATH KA1981 | JK Slapy MC0247 |
body:
čas:
| 8,00 88,20 | | |
47. | Eva Martínková B0488 | LUDWIG AUSTRIA KB3967 | Sportovní stáj Eva Martínková MB0224 |
body:
čas:
| 9,00 74,97 | | |
48. | Jiří Luža D0299 | CANTURO - S KD2583 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 9,00 75,43 | | |
49. | Sabina Šůchová D1503 | DAME BLANCHE KD2415 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 9,00 76,70 | | |
50. | Ondřej Pospíšil E0549 | LOUTANO KE1603 | Stáj Dvůr Židovice ME0061 |
body:
čas:
| 9,00 77,51 | | |
51. | Jan Pilecký B0180 | ACTION'S PRINCESS KD2649 | Jezdecká stáj Bílichov MA0255 |
body:
čas:
| 9,00 77,70 | | |
52. | Sára Finsterle F3983 | LOOPING 1 KB3915 | JK Hřebčín Suchá MF0150 |
body:
čas:
| 9,00 77,87 | | |
53. | Irena Hakrová A1088 | CROOK KA2333 | JS Horseland Equiservis MA0214 |
body:
čas:
| 11,00 84,02 | | |
54. | Anna Matějčková A0981 | QUINARA KG3847 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 12,00 68,73 | | |
55. | Lucie Pivoňková D1512 | GEYSIR Z KD2192 | Jezdecká společnost EQUITANA MD0188 |
body:
čas:
| 12,00 87,20 | | |
56. | Jiří Tměj F2911 | CHER DK KC2530 | JK prof.M.Hrabánkové MC0261 |
body:
čas:
| 14,00 78,12 | | |
57. | Ludvík Jandourek B0238 | LUCKY BOY 2 KD2529 | SK Gestut Murhof Melichar o.s. MA0188 |
body:
čas:
| 14,00 81,34 | | |
58. | Eva Martínková B0488 | DON CUAN KB3468 | Sportovní stáj Eva Martínková MB0224 |
body:
čas:
| 17,00 90,73 | | |
59. | Denisa Vegrichtová B3071 | ARTUŠ 7 KB4115 | JK Mělník MB0024 |
body:
čas:
| 20,00 71,23 | | |
60. | Dominika Mládková D1786 | WONDERBOY KD2526 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 21,00 74,05 | | |
61. | Tereza Markusková K0181 | CALIVADO KG3749 | Sportovní stáj Hory z.s. MK0077 |
body:
čas:
| 22,00 110,48 | | |
62. | Pavla Mikešová B2774 | GRAND LORD KB4878 | JO TJ Sokol Přívory MB0250 |
body:
čas:
| 25,00 92,93 | | |
63. | Natálie Roučková A0840 | BALOU'S CRACK KA2926 | Czech Equestrian Team a.s. MA0247 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
63. | Daniela Hrůzková A0988 | CATANY 2 KA2876 | Jezdecký klub Jezdci.cz MA0215 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|