Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Kristýna Hofmeisterová D1852 | CALITE Z KD2420 | Pavel Zahoř MD0144 |
body:
čas:
| 0,00 53,08 | | |
2. | Klára Bílková D1677 | MEN OF HONOR KD2465 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 0,00 53,26 | | |
3. | Gabriela Hladíková D1547 | DEWIE KD1791 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 0,00 53,50 | | |
4. | Lenka Bartlová D1639 | CATANIE KK0417 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 0,00 54,76 | | |
5. | Michaela Molzká E0622 | VERY SHARP KV0464 | Jezdecká stáj Prela - Nové Svržno MD0182 |
body:
čas:
| 0,00 56,72 | | |
6. | Leona Vítovcová D1411 | JOHANKA 9 KD2517 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 0,00 57,35 | | |
7. | Kristýna Hofmeisterová D1852 | APOLLO 7 KD2626 | Pavel Zahoř MD0144 |
body:
čas:
| 0,00 57,67 | | |
8. | Michala Hanuščinová D0769 | SHAPPIRA R KD2446 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 58,96 | | |
9. | Luděk Smaha D0541 | LARGO 14 KD2641 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 0,00 59,34 | | |
10. | Klára Vítovcová D1412 | EXCALIBUR KD2378 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 0,00 60,34 | | |
11. | Jana Poláková D1280 | HOLČINA 1 KD2643 | JS EQUIPOL MD0232 |
body:
čas:
| 0,00 62,25 | | |
12. | Karolína Šmídová D1815 | CIFERDY KK0394 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 62,49 | | |
13. | Jiří Luža D0299 | RIVERDI-S KD2584 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 63,48 | | |
14. | Jana Stebelská E1181 | GRAND D KZ1116 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 0,00 64,04 | | |
15. | Jana Hanáková D0585 | CROWN BOY KD2586 | Sportovní stáj Koně Pernarec MD0009 |
body:
čas:
| 0,00 64,23 | | |
16. | Jana Pospíšilová D1708 | ANDIAMO KD2747 | Jezdecký klub Kladruby MD0216 |
body:
čas:
| 0,00 64,44 | | |
17. | Jaroslav Kůst D0144 | ESPERANO KK0513 | Jezdecká společnost Domažlice MD0163 |
body:
čas:
| 0,00 64,90 | | |
18. | Dagmar Becáničová D1579 | OBORA'S ALLISON KB4872 | Dagmar Becáničová MD0228 |
body:
čas:
| 0,00 65,92 | | |
19. | Ondřej Nágr D0257 | EBAB RK KK0512 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 0,00 68,31 | | |
20. | Marie Kruntová D0717 | DENVERO KD2097 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 0,00 68,43 | | |
21. | Sofie Nosková D1892 | MON CHERY 1 KD2355 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 0,00 68,58 | | |
22. | Veronika Hálová D1857 | MARFI Agramm KL0364 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 68,64 | | |
23. | Jiří Luža D0299 | CANTURO - S KD2583 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 69,68 | | |
24. | Jan Zahoř D1638 | ARISTO GRAND KF4755 | Pavel Zahoř MD0144 |
body:
čas:
| 0,00 71,00 | | |
25. | Klára Kocumová D1719 | CORRIDOR KE1684 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 0,00 71,49 | | |
26. | Luděk Smaha D0541 | DAVINA M KD2767 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 0,00 72,24 | | |
27. | Renata Markowiczová E1518 | ROYAL ATHLETE KE2201 | Stáj Cornet MD0208 |
body:
čas:
| 1,00 78,34 | | |
28. | Jan Štětina C0547 | CANTURANO-S KD2814 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 1,00 79,04 | | |
29. | Jiří Luža D0299 | GUIDAM-S KD2815 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 1,00 79,61 | | |
30. | Jiří Mayer A0043 | CALETINA KC2246 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 52,03 | | |
31. | Anna Těšínská D1564 | BOROVETS KD2482 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 4,00 61,06 | | |
32. | Michal Hanousek H3066 | NOBERLINA 1 KB4806 | Stáj Cornet MD0208 |
body:
čas:
| 4,00 61,73 | | |
33. | Gabriela Hladíková D1547 | DELAWI KD2365 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 4,00 62,88 | | |
34. | Jana Stebelská E1181 | JINTER VAN HET HAGENHOF KD2785 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 4,00 63,29 | | |
35. | Bohdana Šindlerová D1283 | HADENKA VAN HET NETEHOF KD2623 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 4,00 63,33 | | |
36. | Gabriela Hladíková D1547 | APHRODITE KD2553 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 4,00 63,45 | | |
37. | Michaela Kadlecová A0229 | CONTE NOIR KB4006 | BOHEMIA HORSE.o.s. MB0314 |
body:
čas:
| 4,00 63,67 | | |
38. | Radka Mudrová D1464 | LOTRANDO 7 KD2775 | JK Stáj Mudra MD0127 |
body:
čas:
| 4,00 66,25 | | |
39. | Kateřina Hanušová A0314 | CONCERTA KC2931 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 66,53 | | |
40. | Adéla Císařová B2270 | CHESTERTON KD2755 | JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání MD0231 |
body:
čas:
| 4,00 68,68 | | |
41. | Jarmila Dudášová D1731 | CARINJO KD2870 | JK K+ K Agro chov koní Svržno MD0043 |
body:
čas:
| 4,00 70,51 | | |
42. | Jan Zahoř D1638 | QIKAR KD2421 | Pavel Zahoř MD0144 |
body:
čas:
| 4,00 70,97 | | |
43. | Kateřina Hanušová A0314 | CONCALIDA KC2970 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 71,08 | | |
44. | Ondřej Nágr D0257 | CONTRAST HG KD2807 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 4,00 72,28 | | |
45. | Marie Kruntová D0717 | BEAT THAT KD2820 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 4,00 72,39 | | |
46. | Václav Nágr K0257 | CORNELL KK0587 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 4,00 73,21 | | |
47. | Nikola Čemezová Z1478 | ROMERA KZ1110 | Slovensko MZ1000 |
body:
čas:
| 4,00 73,23 | | |
48. | Lucie Rýdlová D1858 | CHULO X KD2812 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 4,00 73,32 | | |
49. | Jan Štětina C0547 | FANTASTICO - S KD2853 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 4,00 74,61 | | |
50. | Vladislav Faina D0207 | CAPRIOLA 1 KD2240 | Jezdecký klub stáj Faina MD0116 |
body:
čas:
| 4,00 75,18 | | |
51. | Jana Stebelská E1181 | FLEETWOOD VDL KK0585 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 4,00 75,92 | | |
52. | Jan Štětina C0547 | EASTERBOY KB5343 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 5,00 76,84 | | |
53. | Václav Nágr K0257 | EASY TO GO KK0582 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 5,00 79,98 | | |
54. | Jana Poláková D1280 | ARISCA NATA KD2525 | JS EQUIPOL MD0232 |
body:
čas:
| 8,00 58,18 | | |
55. | Michal Hanousek H3066 | LAETIZIA KY0374 | Stáj Cornet MD0208 |
body:
čas:
| 8,00 65,12 | | |
56. | Kristina Krügerová D1687 | CAMELOT HG KC1858 | Jezdecký klub Klatovy - Činov MD0078 |
body:
čas:
| 8,00 66,26 | | |
57. | Stanislav Daněk D0295 | NOEM 1 KD2418 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 8,00 68,43 | | |
58. | Simona Rýdlová D1806 | CHANELL Z KD2742 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 8,00 72,36 | | |
59. | Adéla Císařová B2270 | BÁRA 15 KD2667 | JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání MD0231 |
body:
čas:
| 8,00 72,71 | | |
60. | Barbora Šmídová D1814 | TENERIFE'S FUNSTORM KA1982 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 8,00 74,18 | | |
61. | Daniela Bílková D0087 | GALAXIE 3 KH2589 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 9,00 77,81 | | |
62. | Karel Štajdl D0569 | COSMOS KK0463 | TJ Radbuza Horšovský Týn MD0008 |
body:
čas:
| 9,00 79,17 | | |
63. | Ondřej Macán D0713 | AMARO-M KD2720 | Stáj Macán Chudenice o.s. MD0147 |
body:
čas:
| 16,00 71,72 | | |
64. | Julie Králová D1861 | TENNESSEE 3 KD2693 | Stáj Cornet MD0208 |
body:
čas:
| 17,00 110,77 | | |
65. | Nikola Rašplová D1717 | SAFFANAH KD2245 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 18,00 80,25 | | |
66. | Jana Poláková D1280 | AMBASSADOR RACLAB IV G KD2743 | JS EQUIPOL MD0232 |
body:
čas:
| 21,00 79,55 | | |
67. | Martin Ježek D1785 | PERSIK KD2543 | Jezdecký klub Kladruby MD0216 |
body:
čas:
| 22,00 99,50 | | |
68. | Jaroslav Kůst D0144 | MARIENSERVIS JASPER KD2630 | Jezdecká společnost Domažlice MD0163 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
68. | Lenka Blahovcová D1862 | GERRY 1 KD1882 | Sportovní stáj Krčmář MD0227 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
68. | Nikola Rašplová D1717 | DALAILA KD2599 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|