Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Simona Horáková G2619 | DILLARE KL0064 | Sportovní stáj RENOSPORT ML0026 |
body:
čas:
| 0,00 45,71 | 0,00 24,03 | |
2. | Pavel Král Z1401 | OKTÁVIA KZ1938 | Slovensko MZ1000 |
body:
čas:
| 0,00 50,88 | 0,00 26,03 | |
3. | Martin Štěrba G0192 | HYPNOTIC TANGO KG3284 | JK Farma Bolka Polívky MG0077 |
body:
čas:
| 0,00 48,03 | 0,00 27,50 | |
4. | Lenka Špačková L0220 | GÁJUS 2 KH1878 | SŠHS Kroměříž ML0011 |
body:
čas:
| 0,00 51,75 | 0,00 27,79 | |
5. | Martin Michalko Z1300 | CANNEBO KZ1936 | Slovensko MZ1000 |
body:
čas:
| 0,00 52,16 | 1,00 28,97 | |
6. | Nadiya Melnyk G3096 | TRINKET ROZSY KG3954 | JK Prostějov MG0051 |
body:
čas:
| 0,00 55,00 | 1,00 30,75 | |
7. | Renáta Sklenářová H3563 | ČIVA KH2135 | Jezdecký oddíl Hájovna Bělkovice - Lašťany MH0337 |
body:
čas:
| 0,00 45,97 | 4,00 24,84 | |
8. | Monika Koňařová H2634 | DAIMON 1 KH4234 | JK Javorník MH0178 |
body:
čas:
| 0,00 52,82 | 4,00 27,09 | |
9. | Iva Hlobilová G1743 | BINGO SKYP KL0194 | JK Sport Pravčice ML0007 |
body:
čas:
| 0,00 49,85 | 4,00 27,75 | |
10. | Margita Urbanová G0345 | CASANOVA 1 KL0108 | SŠHS Kroměříž ML0011 |
body:
čas:
| 0,00 50,81 | 5,00 28,03 | |
11. | Kateřina Šmatláková G1707 | GALETTA 1 KG3693 | JK při ZP Hvězdlice. a. s. MG0028 |
body:
čas:
| 0,00 52,10 | 5,00 29,78 | |
12. | Martin Michalko Z1300 | RIDICKA KZ1939 | Slovensko MZ1000 |
body:
čas:
| 0,00 50,44 | 7,00 38,15 | |
13. | Simona Horáková G2619 | LORD L KL0376 | Sportovní stáj RENOSPORT ML0026 |
body:
čas:
| 0,00 49,28 | 8,00 26,13 | |
14. | Silvie Zelinková H3115 | LUCAS 7 KL0415 | Stáj Pomněnka ML0074 |
body:
čas:
| 0,00 46,79 | 9,00 46,97 | |
15. | Tomáš Daněk G1608 | MARFI Agramm KL0364 | JK Agramm ML0005 |
body:
čas:
| 0,00 54,15 | 13,00 28,75 | |
16. | Hana Mlčoušková G0599 | CONY-E KG3522 | JK při ZP Hvězdlice. a. s. MG0028 |
body:
čas:
| 0,00 50,09 | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
17. | Silvie Pavlíčková G2411 | CAMPARIA SKYP KL0119 | JK Sport Pravčice ML0007 |
body:
čas:
| 0,00 50,31 | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
18. | Hana Pěnčíková L0043 | POLARICA KL0138 | JK Pravčice o.s. ML0058 |
body:
čas:
| 0,00 44,56 | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
19. | Lucie Liškutínová G3509 | MATĚJ 4 KG3460 | JK Farma Bolka Polívky MG0077 |
body:
čas:
| 4,00 47,25 | | |
20. | Tomáš Daněk G1608 | BEN Agramm KL0365 | JK Agramm ML0005 |
body:
čas:
| 4,00 49,97 | | |
21. | Renáta Sklenářová H3563 | VIGO 2 KH3789 | Jezdecký oddíl Hájovna Bělkovice - Lašťany MH0337 |
body:
čas:
| 4,00 50,76 | | |
22. | Viktor Šandor Z1400 | FARITAS KZ1940 | Slovensko MZ1000 |
body:
čas:
| 4,00 51,12 | | |
23. | Tomáš Daněk G1608 | GARANT 1 KL0403 | JK Agramm ML0005 |
body:
čas:
| 4,00 51,41 | | |
24. | Viktor Šandor Z1400 | CAMPO KZ1937 | Slovensko MZ1000 |
body:
čas:
| 4,00 51,81 | | |
25. | Miroslava Vávrová G2613 | COLT Agramm KL0127 | JK Agramm ML0005 |
body:
čas:
| 4,00 54,78 | | |
26. | Stanislav Běhal G2451 | CALETTA 1 KL0076 | JK RAKON Kojetin o.s. ML0059 |
body:
čas:
| 6,00 62,31 | | |
27. | Ingrid Schmiedová L0145 | BELINDA V. KG3735 | JS Bzenec ML0064 |
body:
čas:
| 8,00 67,56 | | |
28. | Stanislav Drápal F2480 | IDALA KG3822 | JK Milešovice. o.s. MG0087 |
body:
čas:
| 9,00 73,65 | | |
29. | Barbora Pořízková G3518 | NAVAR 2 KG2925 | JK Žarovický Háj MG0213 |
body:
čas:
| 12,00 50,22 | | |
30. | Nikola Mičulková L0252 | RAMZES KL0155 | JK Holstein. o.s. ML0071 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|