Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Martina Vacková V0494 | ORCHIDEA KV0286 | JS Blue Horse. o.s. MV0072 |
body:
čas:
| 0,00 57,22 | 0,00 47,10 | |
2. | Radka Dvořáková C0345 | LIKER 1 KV0668 | JK Cavalier Rynárec MV0009 |
body:
čas:
| 0,00 67,41 | 0,00 48,91 | |
3. | Martina Váňová V0003 | LILIEN BLUE KV0607 | JS Blue Horse. o.s. MV0072 |
body:
čas:
| 0,00 65,62 | 0,00 51,09 | |
4. | Bohuslava Malkovská C0211 | TYMIÁN 3 KV0697 | Stáj Malkovská MV0008 |
body:
čas:
| 0,00 68,37 | 0,00 54,34 | |
5. | Zuzana Nováková V0125 | SIDO KV0530 | CARWERO. o.s. MV0099 |
body:
čas:
| 0,00 68,79 | 3,00 58,25 | |
6. | Michaela Balounová V0479 | DIAMANTIXA KV0589 | JK Glod Čejov MV0019 |
body:
čas:
| 0,00 60,81 | 4,00 42,21 | |
7. | Dušan Simovski V0583 | TRINITY 5 KV0758 | Stáj Malkovská MV0008 |
body:
čas:
| 0,00 58,31 | 4,00 44,66 | |
8. | Andrea Beranová V0268 | CORRIDA GREAT KV0720 | JK Humpolec MV0058 |
body:
čas:
| 0,00 66,13 | 4,00 48,84 | |
9. | Jana Zachariášová V0507 | MISTER LANITOS KV0458 | Sdružení přátel chovu koní a jezd. sportu v H. B. MV0007 |
body:
čas:
| 0,00 63,15 | 4,00 50,81 | |
10. | Jitka Gabrielová V0536 | SINETAS KC1828 | Military centrum Dvoreček. s.r.o. MV0125 |
body:
čas:
| 0,00 58,43 | 4,00 51,38 | |
11. | Martina Zaňáková C0238 | VARIACE 1 KA1572 | JK Proseč pod Křemešníkem MV0013 |
body:
čas:
| 0,00 56,90 | 8,00 44,94 | |
12. | Markéta Bradová V0544 | GIGOLO KV0132 | JK Glod Čejov MV0019 |
body:
čas:
| 0,00 58,00 | | |
vzdal (nestartoval)
|
13. | Zuzana Nováková V0125 | UNESCO 2 KV0425 | CARWERO. o.s. MV0099 |
body:
čas:
| 1,00 70,62 | | |
14. | Bohuslava Malkovská C0211 | CHALUHA KV0725 | Stáj Malkovská MV0008 |
body:
čas:
| 2,00 76,75 | | |
15. | Petra Tunklová V0450 | TRAMÍN 2 KV0724 | Stáj Malkovská MV0008 |
body:
čas:
| 4,00 57,37 | | |
16. | Andrea Beranová V0268 | TÁRKA KV0559 | JK Humpolec MV0058 |
body:
čas:
| 4,00 58,37 | | |
17. | Eliška Chalupová C1428 | JAMAJKA 6 KC2613 | JK Terezský Dvůr MC0082 |
body:
čas:
| 4,00 59,97 | | |
18. | Martina Váňová V0003 | TOLERANCE KV0564 | JS Blue Horse. o.s. MV0072 |
body:
čas:
| 4,00 61,32 | | |
19. | Petr Molík C0498 | GRAVIN VAN DE WITHOEVE KV0711 | Jezdecká stáj MoKa Popelištná MV0113 |
body:
čas:
| 4,00 63,59 | | |
20. | Sandra Gawliková C0890 | HER MAJESTY KC2612 | JK Terezský Dvůr MC0082 |
body:
čas:
| 4,00 65,07 | | |
21. | Alžběta Fatková G2376 | CAROLANS 3 KG3784 | JK Nová Ves MG0212 |
body:
čas:
| 4,00 66,37 | | |
22. | Adriana Jandáčková V0413 | VALERY KD1298 | Sdružení přátel chovu koní a jezd. sportu v H. B. MV0007 |
body:
čas:
| 4,00 67,94 | | |
23. | Kateřina Krobová V0350 | FLEUR 1 KV0639 | JK Na Ranči MV0041 |
body:
čas:
| 4,00 68,25 | | |
24. | Petra Tunklová V0450 | LANCELOT 28 KV0675 | Stáj Malkovská MV0008 |
body:
čas:
| 5,00 70,32 | | |
25. | Josef Svoboda C0629 | NEVADA 4 KC1539 | JO Blaťák Mažice o.s. MC0016 |
body:
čas:
| 8,00 55,56 | | |
26. | Michaela Sýkorová V0271 | VICTORIE 1 KV0535 | JK Dvůr Dvořák Žirovnice MV0015 |
body:
čas:
| 8,00 59,07 | | |
27. | Kristýna Zemanová V0539 | CHRISTOFER 1 KV0349 | TJ Equisport Třebíč MV0049 |
body:
čas:
| 9,00 88,44 | | |
28. | Marie Pásková V0561 | THÁLIE KV0115 | Military centrum Dvoreček. s.r.o. MV0125 |
body:
čas:
| 12,00 61,09 | | |
29. | Karolína Hrbková C1414 | LAGUNA 3 KC1016 | JK Terezský Dvůr MC0082 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
29. | Petr Vodvárka V0542 | BOHEMIA KF4326 | Sdružení přátel chovu koní a jezd. sportu v H. B. MV0007 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
29. | Veronika Tesařová V0495 | TWIGGY KF3139 | Sdružení přátel chovu koní a jezd. sportu v H. B. MV0007 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
29. | Denisa Plšková V0552 | HVĚZDA 6 KV0372 | JK Glod Čejov MV0019 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|