Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Tereza Mücková B2721 | KOHANUY KB4966 | JK Vacek Bělá p./B. MB0079 |
body:
čas:
| 0,00 71,86 | 0,00 34,58 | |
2. | Tomáš Tesárek A0213 | PRETORIE KB4057 | Stáj Tesárek MA0071 |
body:
čas:
| 0,00 76,62 | 0,00 37,12 | |
3. | Johana Březinová B2386 | ZANGLIE KF3469 | Jezdecký klub REDMILL MB0289 |
body:
čas:
| 0,00 73,61 | 0,00 37,75 | |
4. | Lenka Matunová B1174 | QUATTRO D KH3931 | Sport.stáj Benátky n.J. MB0366 |
body:
čas:
| 0,00 82,79 | 4,00 39,61 | |
5. | Jiří Malík A0105 | KRISTÝNKA 2 KA1857 | JK VÚŽV Uhříněves MA0028 |
body:
čas:
| 0,00 78,71 | 4,00 39,72 | |
6. | Lucie Šoufková F2402 | REBEKA 9 KF3313 | TJ Hřebčín Kubišta MF0133 |
body:
čas:
| 0,00 71,09 | 44,00 76,49 | |
7. | Nikola Němcová B0347 | ZOMERRASH KB3936 | Stáj Dani Zbožnice MB0008 |
body:
čas:
| 0,00 76,24 | | |
vzdal (nestartoval)
|
8. | Žaneta Pokorná B3038 | COROFINA KF3790 | JK Poděbrady MB0047 |
body:
čas:
| 4,00 74,33 | | |
9. | Kateřina Vodseďálková B1082 | EVITA 11 KE1763 | Jezdecká společnost Javorník ME0089 |
body:
čas:
| 4,00 75,38 | | |
10. | Simona Krčmářová B1835 | AMAR 1 KB4630 | Stáj Krčmářová.o.s. MB0294 |
body:
čas:
| 4,00 76,35 | | |
11. | Lukáš Abík B1975 | SYDNEY 4 KB4019 | stáj Abík. o.s. MB0227 |
body:
čas:
| 4,00 76,48 | | |
12. | Ivana Blehová B0473 | EMIL 1 KB4260 | JK Dolany MB0261 |
body:
čas:
| 4,00 76,97 | | |
13. | Michael Mácha B2621 | NADĚJE 4 KA1394 | SK o.s. Stáj 3K Přední Lhota MB0098 |
body:
čas:
| 4,00 78,60 | | |
14. | Kamila Starečková B1294 | RUSTICO KB3755 | Jezdecké sdružení Niki.o.s. MB0128 |
body:
čas:
| 4,00 80,40 | | |
15. | Kateřina Daňková B2865 | SÁRGARÓZSA KF4134 | Jezdecký klub REDMILL MB0289 |
body:
čas:
| 4,00 82,00 | | |
16. | Karolína Urbanová C1196 | DENIRA KC2008 | JK JS ARS Č.Budějovice MC0143 |
body:
čas:
| 4,00 82,62 | | |
17. | Jan Chýle E0251 | POMPANO BEACH KE1952 | Sportovní stáj Chýle ME0012 |
body:
čas:
| 4,00 83,91 | | |
18. | Petra Třísková B3129 | LAGOS 1 KC1378 | stáj Abík. o.s. MB0227 |
body:
čas:
| 8,00 72,96 | | |
19. | Nela Raušová A1050 | LANCELOT 24 KC2241 | PJS Dolní Chabry MA0145 |
body:
čas:
| 8,00 75,50 | | |
20. | Dominika Řezníčková B2549 | AL CAPONE KB4152 | JK Mělník MB0024 |
body:
čas:
| 8,00 76,58 | | |
21. | Jaroslav Abík B1288 | SANTA 8 KB2703 | stáj Abík. o.s. MB0227 |
body:
čas:
| 8,00 76,68 | | |
22. | Martina Svobodová E0425 | CASEY KE1464 | Jezdecká společnost Vysoká ME0131 |
body:
čas:
| 8,00 77,88 | | |
23. | Ilona Kopecká B0309 | HB LUDWIG KB4869 | JK Poděbrady MB0047 |
body:
čas:
| 8,00 80,11 | | |
24. | David Svoboda A1650 | LONE BEACH 1 KE1171 | TJ Dukla Praha - JO MA0201 |
body:
čas:
| 9,00 86,84 | | |
25. | Vladimír Kukla B0246 | JINA 1 KB3195 | JeSdr. VIA Lysá nad Labem MB0160 |
body:
čas:
| 13,00 86,49 | | |
26. | Tomáš Tesárek A0213 | WINETA KG3125 | Stáj Tesárek MA0071 |
body:
čas:
| 14,00 84,69 | | |
27. | Alice Lencová E1445 | SIMON 10 KE1820 | TJ Dukla Praha - JO MA0201 |
body:
čas:
| 15,00 93,04 | | |
28. | Kamila Starečková B1294 | EVERON KB4024 | Jezdecké sdružení Niki.o.s. MB0128 |
body:
čas:
| 15,00 110,40 | | |
29. | Miroslava Fialová B2641 | CHARMANT LILLY KB3793 | Šk.statek Stř.kraje MB0097 |
body:
čas:
| 16,00 73,66 | | |
30. | Johana Březinová B2386 | BELLAMIA KB4253 | Jezdecký klub REDMILL MB0289 |
body:
čas:
| 22,00 121,57 | | |
31. | Simona Bozděchová E1592 | RYZLINK 1 KB3377 | JS Jožánek MB0365 |
body:
čas:
| 23,00 93,89 | | |
32. | Tereza Košťálová B2223 | COUNT ROCK KB3517 | Jezdecká stáj Strážiště MB0209 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
32. | Kristýna Vokřálová G1984 | CRUSER KB4681 | Sportovní stáj Equus CZ ME0190 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|