Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Lucie Bičovská B2151 | DANTES 2 KH3200 | Jezdecká stáj Podkovářství Řeřichy MB0278 |
body:
čas:
| 0,00 56,12 | 0,00 27,80 | |
2. | Marek Zeman E0845 | LAMIA 2 KE1803 | JK Libertas Ústí nad Labem ME0199 |
body:
čas:
| 0,00 55,60 | 0,00 27,96 | |
3. | Ondřej Pospíšil E0549 | ELVIS 3 KF3370 | Stáj Dvůr Židovice ME0061 |
body:
čas:
| 0,00 60,48 | 0,00 28,67 | |
4. | Kateřina Rybářová A1632 | COUNTDOWN KB2254 | JK Triga Odolena Voda MA0131 |
body:
čas:
| 0,00 63,76 | 0,00 29,18 | |
5. | Jana Nováková E1702 | GALÁNKA 1 KH3095 | Stáj Nechranice ME0198 |
body:
čas:
| 0,00 58,33 | 0,00 29,30 | |
6. | Kristýna Suchelová B2354 | ADMIRAL 1 KB2816 | TJ Slavia Ptice MB0019 |
body:
čas:
| 0,00 64,21 | 0,00 29,39 | |
7. | Natálie Svatková B3061 | VICTORIO KC1834 | JO Bradáčův Dvůr MB0231 |
body:
čas:
| 0,00 64,13 | 0,00 29,41 | |
8. | Lenka Hrzánová E1349 | GIBSON 1 KF4059 | Jezdecký klub Exkalibur Veltěže ME0180 |
body:
čas:
| 0,00 63,02 | 0,00 29,42 | |
9. | Michaela Kadlecová A0229 | CONTE NOIR KB4006 | BOHEMIA HORSE.o.s. MB0314 |
body:
čas:
| 0,00 66,90 | 0,00 29,68 | |
10. | Jana Nováková E1702 | DUEL 4 KV0555 | Stáj Nechranice ME0198 |
body:
čas:
| 0,00 64,00 | 0,00 30,04 | |
11. | Barbora Fořtová C1352 | KOCHREN KC2255 | JSK Varta-Aleko MC0120 |
body:
čas:
| 0,00 63,54 | 0,00 30,23 | |
12. | Tomáš Hlavička E1287 | LIBBY-Š KE1742 | Jezdecký klub Hazmburk o.s. ME0170 |
body:
čas:
| 0,00 61,92 | 0,00 30,33 | |
13. | Pavel Justin A0722 | VIOLETTE KE1679 | Tecton s.r.o. ME0095 |
body:
čas:
| 0,00 64,29 | 0,00 31,01 | |
14. | Kateřina Jurkovičová B2755 | CZEREDA KH3302 | Jezdecká stáj Podkovářství Řeřichy MB0278 |
body:
čas:
| 0,00 60,48 | 0,00 31,03 | |
15. | Michaela Kadlecová A0229 | CAPRESE KB3935 | BOHEMIA HORSE.o.s. MB0314 |
body:
čas:
| 0,00 66,16 | 0,00 31,74 | |
16. | Jana Němcová E0752 | CENT 3 KE1940 | JK Roudníky ME0145 |
body:
čas:
| 0,00 60,52 | 0,00 32,01 | |
17. | Marek Zbořil A0145 | LORETA 13 KB4536 | Sportovní stáj Lány-Vašírov.o.s. MB0322 |
body:
čas:
| 0,00 65,64 | 0,00 32,33 | |
18. | Lada Habrcetlová B1799 | DENIKA KD2122 | JK Ruda MB0004 |
body:
čas:
| 0,00 63,23 | 0,00 32,54 | |
19. | Milena Fialová B2176 | LAURIKA KB3974 | JS Fiala MB0012 |
body:
čas:
| 0,00 59,20 | 0,00 33,81 | |
20. | Veronika Macánová E0830 | CENTURIO 1 KE1857 | Tecton s.r.o. ME0095 |
body:
čas:
| 0,00 65,75 | 0,00 34,04 | |
21. | Michaela Červinková F2006 | HERMES HARD KF2750 | Jezdecký klub Elite ME0211 |
body:
čas:
| 0,00 66,05 | 0,00 34,12 | |
22. | Kateřina Šebková E1581 | ČINEL KE1610 | Jezdecká společnost Hipodrom Most ME0152 |
body:
čas:
| 0,00 62,64 | 0,00 34,67 | |
23. | Andrea Metelková B0092 | ALL MY HOPE KB4535 | Sportovní stáj Lány-Vašírov.o.s. MB0322 |
body:
čas:
| 0,00 51,58 | 4,00 26,28 | |
24. | Jaroslava Špurková A1868 | ARLAV KA1622 | Sportovní stáj Černuc MA0203 |
body:
čas:
| 0,00 59,73 | 4,00 31,27 | |
25. | Markéta Kubísková E1226 | RAVEL eN KB4659 | Jezdecký klub Kubis ME0164 |
body:
čas:
| 0,00 61,35 | 4,00 33,38 | |
26. | Ondřej Pospíšil E0549 | AMOR 12 KA1887 | Stáj Dvůr Židovice ME0061 |
body:
čas:
| 0,00 63,10 | 4,00 34,84 | |
27. | Sylvie Boušková E0633 | CHACCOS KE2082 | JK Ústí nad Labem ME0076 |
body:
čas:
| 0,00 59,94 | 4,00 34,99 | |
28. | Ondřej Pospíšil E0549 | CANGO KE2056 | Stáj Dvůr Židovice ME0061 |
body:
čas:
| 0,00 63,54 | 5,00 37,45 | |
29. | Petra Svobodová E0813 | ŽETON 1 KE1406 | Sportovní stáj Teplice Úpořiny. o.s. ME0201 |
body:
čas:
| 0,00 60,95 | 6,00 40,89 | |
30. | Kristýna Srbecká E1219 | LOLITA 1 KE1703 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| 0,00 64,72 | 9,00 53,12 | |
31. | Barbora Kalvodová C1229 | PRETOR KB4145 | JSK Varta-Aleko MC0120 |
body:
čas:
| 0,00 59,23 | 14,00 58,03 | |
32. | Karolína Vojáčková B3111 | LÉKOŘICE 1 KB4509 | JS PHYXIUS. o.s. MB0321 |
body:
čas:
| 0,00 62,76 | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
33. | Michaela Mráčková A1879 | DIV KA2381 | Sportovní stáj Černuc MA0203 |
body:
čas:
| 1,00 67,98 | | |
34. | Jan Novák A1312 | CALORDA-T KA2437 | JK Tarpan MA0065 |
body:
čas:
| 1,00 69,02 | | |
35. | Jiří Šatava A1759 | ZILVESTER KD2264 | JK Čs. film Praha MA0004 |
body:
čas:
| 2,00 71,89 | | |
36. | Veronika Vernerová E0131 | ASA GAI KE1312 | Stáj HONVER Levonice ME0218 |
body:
čas:
| 2,00 73,26 | | |
37. | Andrea Metelková B0092 | QUETTEHOU ŠMASPOL KF3353 | Sportovní stáj Lány-Vašírov.o.s. MB0322 |
body:
čas:
| 4,00 53,64 | | |
38. | Iva Ublaničová E1307 | LYRA 17 KE2033 | Jezdecká společnost Hipodrom Most ME0152 |
body:
čas:
| 4,00 55,80 | | |
39. | Iveta Cepková D1378 | ELODY KD2201 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 4,00 56,20 | | |
40. | Petr Plachý A0409 | APOLLO 11 KA1995 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 4,00 61,94 | | |
41. | Lucie Janoušková B3047 | GALAXY KB4440 | Sportovní stáj Lány-Vašírov.o.s. MB0322 |
body:
čas:
| 4,00 63,32 | | |
42. | Lucia Iványiová A1883 | VLOČKA - N KL0074 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 4,00 64,50 | | |
43. | Renata Markowiczová E1518 | KENDY 2 KD2393 | Stáj Dvůr Židovice ME0061 |
body:
čas:
| 4,00 65,70 | | |
44. | Lucie Kohoutová B2697 | ANZIO KA0948 | JO Bradáčův Dvůr MB0231 |
body:
čas:
| 5,00 67,29 | | |
45. | Alena Jiroušová B0875 | ODEON 1 KB3812 | JK Ruda MB0004 |
body:
čas:
| 5,00 68,76 | | |
46. | Dušan Trtil A0541 | ELCORA B KA2069 | Klub Kvítek MA0096 |
body:
čas:
| 6,00 72,20 | | |
47. | Tereza Mádlová E1651 | ZILDJIAN H KD2224 | TJ Bořeň Svinčice ME0034 |
body:
čas:
| 7,00 78,10 | | |
48. | Michaela Roulichová A1928 | BAILEYS KA0774 | Sportovní stáj Černuc MA0203 |
body:
čas:
| 8,00 61,29 | | |
49. | Barbora Smržová E1559 | LUTHER KE1638 | Jezdecký klub Těchlovice ME0155 |
body:
čas:
| 8,00 66,05 | | |
50. | Markéta Palmová B2815 | CORIDA 2 KA1973 | Jezdecké sdružení Amadeus MB0125 |
body:
čas:
| 8,00 79,54 | | |
51. | Michaela Červinková F2006 | ANTARES 1 KF4502 | Jezdecký klub Elite ME0211 |
body:
čas:
| 10,00 73,60 | | |
52. | Klára Janoušková A1376 | BEŠKOV KE1217 | Sportovní stáj Černuc MA0203 |
body:
čas:
| 14,00 89,16 | | |
53. | Markéta Pavlasová A1272 | LUPINO 2 KG2834 | Jezdecký klub SANDY MA0199 |
body:
čas:
| 15,00 93,55 | | |
54. | Ludmila Hrdinová B2445 | LEBLAK KH3444 | Equest o.s. MA0193 |
body:
čas:
| 16,00 95,15 | | |
55. | Tereza Hančlová B1295 | CAMPARI 3 KB4539 | Jezdecké sdružení Niki.o.s. MB0128 |
body:
čas:
| 26,00 121,10 | | |
56. | Tereza Smržová E1560 | TRINITY 2 KE1924 | JK Natural ME0088 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
56. | Jan Koranda E1354 | SHERLOCK KE0896 | Jezdecký klub Kubis ME0164 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
58. | Markéta Kubaníková E1597 | JUNGELPRINZ KE2098 | Stáj Nechranice ME0198 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
58. | Tereza Pokorná A1165 | PASSO BELO KA2277 | Horse Academy MA0047 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
60. | Tomáš Hlavička E1287 | KORA 6 KE2051 | Jezdecký klub Hazmburk o.s. ME0170 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|
60. | Pavlína Bieliková E1150 | JULIETTE 1 KE1715 | Jezdecký klub Exkalibur Veltěže ME0180 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|
60. | Ondřej Paták E1142 | CALDERON KE1607 | Jezdecká stáj Romanovská o.s. ME0219 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|
60. | Alena Holíková A0388 | FRENCY KA2002 | JK Equuleus Praha MA0114 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|