Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Kateřina Hanušová A0314 | CASINO 3 KC2357 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 54,28 | | |
2. | Roman Otradovec D0246 | ARTEX 6 KD1734 | Jezdecký klub Otradovec MD0070 |
body:
čas:
| 0,00 54,83 | | |
3. | Adéla Císařová B2270 | VIKONA 1 KB4323 | JK svobodných pánů a paní ze Slap a okolí MB0242 |
body:
čas:
| 0,00 55,05 | | |
4. | Jaroslav Kůst D0144 | RONY 7 KB2681 | Jezdecká společnost Domažlice MD0163 |
body:
čas:
| 0,00 56,19 | | |
5. | Jiří Mayer A0043 | CONMIRO KC2426 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 56,74 | | |
6. | Daniela Bílková D0087 | MALIKA KD1983 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 0,00 58,10 | | |
7. | Bedřich Hanák D0445 | KVATRO-EKO ENJA KH3782 | Sportovní stáj Koně Pernarec MD0009 |
body:
čas:
| 0,00 58,18 | | |
8. | Gabriela Hladíková D1547 | DELAWI KD2365 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 0,00 58,94 | | |
9. | Klára Vítovcová D1412 | ADVENTURE KD1969 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 0,00 59,51 | | |
10. | Ondřej Dorot D0601 | ERNESTO KD1731 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 59,76 | | |
11. | Leona Vítovcová D1411 | JOHANKA 9 KD2517 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 0,00 60,18 | | |
12. | Miroslav Mička D0051 | TREFFER KK0219 | Stáj Mirda MK0070 |
body:
čas:
| 0,00 61,70 | | |
13. | Marie Kruntová D0717 | DENVERO KD2097 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 0,00 63,16 | | |
14. | Tereza Sporková C1452 | W-CONTENDRA KC2358 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 63,19 | | |
15. | Dominika Jonášová D1668 | PIL GRYM KD2392 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 63,65 | | |
16. | Michaela Turčinová D1259 | CONSTANZE 1 KD2222 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 64,04 | | |
17. | Ondřej Nágr D0257 | CANT 1 KK0458 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 0,00 65,22 | | |
18. | Jana Poláková D1280 | VOYAGER 1 KD1833 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 0,00 65,84 | | |
19. | Kateřina Hanušová A0314 | COUNTESS KC2515 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 67,40 | | |
20. | Kristýna Zajícová D1363 | GRIM 2 KD2454 | Sportovní stáj VLK MD0187 |
body:
čas:
| 0,00 67,74 | | |
21. | Nikol Kroupová D1784 | LA FAYETTE 43 KD2409 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 69,04 | | |
21. | Marie Mašková D1689 | FUGAZI DU ROUET KD2507 | Sportovní stáj Krčmář MD0227 |
body:
čas:
| 0,00 69,04 | | |
23. | Daniela Bílková D0087 | MAMEHA KD2534 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 0,00 69,62 | | |
24. | Vladislav Straka D1080 | JENISEJ 3 KD2275 | Stáj Straka Němčovice MD0088 |
body:
čas:
| 0,00 70,20 | | |
25. | Vladislav Straka D1080 | DESIREE 1 KD2587 | Stáj Straka Němčovice MD0088 |
body:
čas:
| 0,00 70,56 | | |
26. | Veronika Šmůlová D1262 | MON CHERY 1 KD2355 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 0,00 71,13 | | |
27. | Dominika Mládková D1786 | WONDERBOY KD2526 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 71,17 | | |
28. | Jana Kovářová D1616 | DONCARLOS KK0460 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 72,77 | | |
29. | Ondřej Macán D0713 | QUIDANO M KD2442 | Stáj Macán Chudenice o.s. MD0147 |
body:
čas:
| 0,00 76,19 | | |
30. | Radka Císařová B2122 | ARWEN 5 KB4550 | JK svobodných pánů a paní ze Slap a okolí MB0242 |
body:
čas:
| 4,00 55,86 | | |
31. | Kristina Krügerová D1687 | CAMELOT HG KC1858 | Jezdecký klub Klatovy - Činov MD0078 |
body:
čas:
| 4,00 59,74 | | |
32. | Jarmila Dudášová D1731 | PARAMON 1 KD1985 | TJ JO Hostouň MD0012 |
body:
čas:
| 4,00 60,76 | | |
33. | Jana Žáková V0307 | EBONIT 2 KV0542 | SK Horses Bohemia Breeding MV0101 |
body:
čas:
| 4,00 61,11 | | |
34. | Daniel Krčmář D0935 | SIKO KD2506 | Sportovní stáj Krčmář MD0227 |
body:
čas:
| 4,00 62,75 | | |
35. | Jaroslav Kůst D0144 | MARIENSERVIS PARIS KD2530 | Jezdecká společnost Domažlice MD0163 |
body:
čas:
| 4,00 63,59 | | |
36. | Kateřina Pirnerová D1705 | AHORN KH3310 | Jezdecká společnost Dobřany MD0198 |
body:
čas:
| 4,00 65,27 | | |
37. | Ilona Daňková D0279 | NOGARA KD2419 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 4,00 66,38 | | |
38. | Irena Kostová D0252 | MAUGLÍ 3 KK0346 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 4,00 68,13 | | |
39. | Michala Roubalová D0769 | CORTEZ 7 KG3565 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 68,34 | | |
40. | Gabriela Hladíková D1547 | APHRODITE KD2553 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 4,00 69,53 | | |
41. | Anna Těšínská D1564 | BOROVETS KD2482 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 4,00 70,15 | | |
42. | Štěpánka Vránová D0702 | TIFANIE KH1550 | Stáj Mirda MK0070 |
body:
čas:
| 4,00 75,48 | | |
43. | Hana Dibelková D1840 | ELIAS-S KD2307 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 4,00 75,69 | | |
44. | Kamila Singrová D0886 | FALKO 10 KB3852 | Jezdecký klub K+K MD0226 |
body:
čas:
| 4,00 77,07 | | |
45. | Vladislav Faina D0207 | GALANT VAN HET LELIEHOF KD2441 | Jezdecký klub stáj Faina MD0116 |
body:
čas:
| 5,00 81,93 | | |
46. | Martina Francová E0039 | ANGELINA 1 KD2276 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 7,00 86,32 | | |
47. | Václav Nágr K0257 | SCIPPY KA1665 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 8,00 58,93 | | |
48. | Diana Daňková D1604 | CARIS-V KD2231 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 8,00 62,06 | | |
49. | Jana Pospíšilová D1708 | LUCKY BOY 1 KD2244 | Jezdecký klub Kladruby MD0216 |
body:
čas:
| 8,00 62,68 | | |
50. | Kateřina Semanová D1706 | LIMA 1 KD2233 | Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn MD0126 |
body:
čas:
| 8,00 66,57 | | |
51. | Karolína Filingerová D1336 | LANDOR BOY T KK0263 | Jezdecký klub Třešňák.o.s. MK0052 |
body:
čas:
| 8,00 69,54 | | |
52. | Kristýna Zajícová D1363 | BEZAR KD2455 | Sportovní stáj VLK MD0187 |
body:
čas:
| 8,00 73,44 | | |
53. | Jan Tříska D0185 | GERETT KD2451 | Jezdecká společnost Luhov - Tříska MD0167 |
body:
čas:
| 8,00 74,17 | | |
54. | Dominika Jonášová D1668 | CRISTAL KD2475 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 8,00 91,00 | | |
55. | Hana Valtrová D0411 | CEJLON 4 KD1871 | Jezdecká stáj Grand Present MD0209 |
body:
čas:
| 9,00 80,41 | | |
56. | Pavla Tolarová D0855 | ALDINO KD2559 | Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn MD0126 |
body:
čas:
| 9,00 81,83 | | |
57. | Jarmila Dudášová D1731 | LEVITA KF2226 | TJ JO Hostouň MD0012 |
body:
čas:
| 12,00 57,40 | | |
58. | Petr Dohnal G0176 | GAMEY KD2220 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 12,00 71,77 | | |
59. | Kamila Brunátová D1776 | ŠIFRA 1 KA1646 | Jezdecký klub K+K MD0226 |
body:
čas:
| 14,00 83,42 | | |
60. | Zuzana Burešová D1385 | UNIKÁT 1 KD2084 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 14,00 100,37 | | |
61. | Ondřej Nágr D0257 | CASIUS 1 KK0231 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 15,00 88,11 | | |
62. | Lenka Bartlová D1639 | CATANIE KK0417 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 16,00 69,47 | | |
63. | Václav Nágr K0257 | DAHLIA VAN ROSSEMHOF KD2174 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 17,00 95,38 | | |
64. | Soňa Stejskalová C1391 | AQUELA KC1713 | Jezd.areál Pavel Stejskal-ZOFI MC0266 |
body:
čas:
| 20,00 69,50 | | |
65. | Lucie Pantoflíčková C0885 | SIR PEPPER KD2557 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 20,00 72,11 | | |
66. | Martin Ježek D1785 | PERSIK KD2543 | Jezdecký klub Kladruby MD0216 |
body:
čas:
| 21,00 112,57 | | |
67. | Magdaléna Dardová D1645 | IKARKA KB2592 | SK Spálené Poříčí. o.s. MD0211 |
body:
čas:
| 25,00 94,68 | | |
68. | Klára Bílková D1677 | MEN OF HONOR KD2465 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 31,00 121,30 | | |
69. | Marie Ungrová D1480 | MADLEN 1 KD2179 | JK Stáj Mudra MD0127 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
69. | Barbora Šmídová D1814 | POLKA "R" KK0425 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
69. | Karolína Šmídová D1815 | MODETA KD1891 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
69. | Jana Poláková D1280 | VALLEY 1 KD1910 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
69. | Karolína Filingerová D1336 | QUIDAMO FANYOSO KK0386 | Jezdecký klub Třešňák.o.s. MK0052 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
69. | Václav Nágr K0257 | CASINO KD2016 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
75. | Petra Sedláková D1209 | JASPIS 1 KD2492 | TJ JO Horymas MH0031 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
76. | Helena Fišerová D0915 | CAPRIOLA 1 KD2240 | Jezdecký klub stáj Faina MD0116 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
77. | Michaela Mašková D1137 | SHARON KD0784 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|