Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Milan Pěchouček D0500 | PIK LADY KD2227 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 56,69 | 0,00 34,58 | |
2. | Milan Pěchouček D0500 | BONCADEAU KD2590 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 61,44 | 0,00 35,32 | |
3. | Milan Pěchouček D0500 | COLMETTA KD2503 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 61,55 | 0,00 36,36 | |
4. | Klára Vítovcová D1412 | ADVENTURE KD1969 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 0,00 60,27 | 0,00 38,47 | |
5. | Michala Roubalová D0769 | LANCELOT 19 KD2079 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 64,93 | 0,00 38,48 | |
6. | Antonia Sabathilová D1586 | ANTALIA KD2376 | JK Diana Dubová Lhota MD0068 |
body:
čas:
| 0,00 60,12 | 0,00 38,97 | |
7. | Leona Vítovcová D1411 | JOHANKA 9 KD2517 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 0,00 57,56 | 0,00 39,68 | |
8. | Roman Otradovec D0246 | ARTEX 6 KD1734 | Jezdecký klub Otradovec MD0070 |
body:
čas:
| 0,00 61,34 | 0,00 40,11 | |
9. | Jana Kovářová D1616 | AUTONOM KH3318 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 57,85 | 0,00 40,17 | |
10. | Jana Stebelská E1181 | PANTER 1 KK0344 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 0,00 64,60 | 0,00 41,00 | |
11. | Gabriela Hladíková D1547 | DEWIE KD1791 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 0,00 59,17 | 4,00 36,55 | |
12. | Rebecca Hořánková D1761 | DUTCHMAN KA2025 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 60,60 | 4,00 38,95 | |
13. | Kateřina Pirnerová D1705 | AHORN KH3310 | Jezdecká společnost Dobřany MD0198 |
body:
čas:
| 0,00 54,15 | 4,00 39,51 | |
14. | Michal Hanousek H3066 | NIK 5 KD1706 | Stáj Cornet MD0208 |
body:
čas:
| 0,00 58,56 | 11,00 54,81 | |
15. | Ondřej Macán D0713 | DANCING QEUEEN-M KD2214 | Stáj Macán Chudenice o.s. MD0147 |
body:
čas:
| 0,00 62,92 | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
16. | Klára Kocumová D1719 | BELLA ITALIA KD2347 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 0,00 54,23 | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
17. | Kateřina Hanušová A0314 | CASINO 3 KC2357 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 58,54 | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
18. | Luděk Smaha D0541 | BALOU 1 KD2388 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 0,00 63,06 | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
19. | Petr Dohnal G0176 | PERSEA KD2186 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 60,92 | | |
vzdal (nestartoval)
|
20. | Petr Dohnal G0176 | NORA JONES KD2496 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 61,83 | | |
vzdal (nestartoval)
|
21. | Jana Sušánková D1240 | RODRIGO-B KH3534 | Jezdecká společnost PENKO MD0215 |
body:
čas:
| 0,00 62,78 | | |
vzdal (nestartoval)
|
22. | Michaela Rodová D1827 | ZIANTUS M KD2228 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 4,00 54,89 | | |
23. | Michaela Rodová D1827 | LENON KD2327 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 4,00 56,31 | | |
24. | Bedřich Hanák D0445 | KVATRO-EKO ENJA KH3782 | Sportovní stáj Koně Pernarec MD0009 |
body:
čas:
| 4,00 58,36 | | |
25. | Petr Dohnal G0176 | SHAKESPEARE 1 KD1724 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 4,00 59,58 | | |
26. | Kristýna Zajícová D1363 | BEZAR KD2455 | Sportovní stáj VLK MD0187 |
body:
čas:
| 4,00 60,83 | | |
27. | Kateřina Hanušová A0314 | ROCKINA 2 KC2504 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 60,94 | | |
28. | Jan Tříska D0185 | GERETT KD2451 | Jezdecká společnost Luhov - Tříska MD0167 |
body:
čas:
| 4,00 61,35 | | |
29. | Alena Němcová D1295 | GARSON 1 KD2262 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 4,00 62,78 | | |
30. | Jana Sušánková D1240 | VIZANT KF3237 | Jezdecká společnost PENKO MD0215 |
body:
čas:
| 4,00 63,12 | | |
31. | Jiří Mayer A0043 | CONMIRO KC2426 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 65,03 | | |
32. | Michala Roubalová D0769 | SATISFY KD2452 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 66,72 | | |
33. | Klára Kocumová D1719 | DENZI KD2349 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 8,00 56,54 | | |
34. | Marieke Jager D1828 | SALVADOR 2 KD2522 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 8,00 59,77 | | |
35. | Kristýna Zajícová D1363 | GRIM 2 KD2454 | Sportovní stáj VLK MD0187 |
body:
čas:
| 8,00 62,06 | | |
36. | Michala Roubalová D0769 | CORTEZ 7 KG3565 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 8,00 63,34 | | |
37. | Kristina Krügerová D1687 | CAMELOT HG KC1858 | Jezdecký klub Klatovy - Činov MD0078 |
body:
čas:
| 8,00 63,77 | | |
38. | Gabriela Hladíková D1547 | DAYTON KD2212 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 8,00 64,01 | | |
39. | Daniel Krčmář D0935 | JULA 2 KD2316 | Sportovní stáj Krčmář MD0227 |
body:
čas:
| 8,00 68,56 | | |
40. | Marie Krohová D1075 | VICTORY KD1726 | Jezdecký klub Tachov Respo MD0054 |
body:
čas:
| 8,00 71,70 | | |
41. | Kateřina Černá D1371 | LED ZEEPELIN KD2345 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 8,00 86,86 | | |
42. | Dagmar Becáničová D1579 | ART 5 KD2600 | Dagmar Becáničová MD0228 |
body:
čas:
| 13,00 74,30 | | |
43. | Daniela Bílková D0087 | GALAXIE 3 KH2589 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 13,00 88,70 | | |
44. | Jana Poláková D1280 | VOYAGER 1 KD1833 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 27,00 97,98 | | |