Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Klára Vítovcová D1412 | ADVENTURE KD1969 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 0,00 49,61 | | |
2. | Petr Dohnal G0176 | PERSEA KD2186 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 50,88 | | |
3. | Matěj Kotalík C0863 | CARINJO J KC2256 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 0,00 51,21 | | |
4. | Jakub Zušťák C0961 | ARANKA 13 KC2229 | Jezdecký klub Konopiště MC0255 |
body:
čas:
| 0,00 51,45 | | |
5. | Jitka Brunnerová D0328 | DELAWI KD2365 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 0,00 60,16 | | |
6. | Gabriela Hladíková D1547 | APHRODITE KD2553 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 0,00 60,38 | | |
7. | Kristýna Zajícová D1363 | BEZAR KD2455 | Sportovní stáj VLK MD0187 |
body:
čas:
| 0,00 61,91 | | |
8. | Kamila Singrová D0886 | FALKO 10 KB3852 | Jezdecký klub K+K MD0226 |
body:
čas:
| 0,00 62,10 | | |
9. | Bedřich Hanák D0445 | KVATRO-EKO ENJA KH3782 | Sportovní stáj Koně Pernarec MD0009 |
body:
čas:
| 0,00 62,86 | | |
10. | Kristina Krügerová D1687 | CAMELOT HG KC1858 | Jezdecký klub Klatovy - Činov MD0078 |
body:
čas:
| 0,00 64,81 | | |
11. | Anna Těšínská D1564 | BOROVETS KD2482 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 0,00 65,87 | | |
12. | Petr Dohnal G0176 | NORA JONES KD2496 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 67,15 | | |
13. | Jiří Ptáček C0012 | POLIDOR KC2160 | TJ Sokol hřebčinec Písek MC0025 |
body:
čas:
| 0,00 67,87 | | |
14. | Monika Inemanová D1502 | TRESOR KD1876 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 0,00 68,76 | | |
15. | Kateřina Hanušová A0314 | ROCKINA 2 KC2504 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 53,57 | | |
16. | Dominika Jonášová D1668 | PIL GRYM KD2392 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 4,00 57,20 | | |
17. | Kristýna Zajícová D1363 | GRIM 2 KD2454 | Sportovní stáj VLK MD0187 |
body:
čas:
| 4,00 58,24 | | |
18. | Leona Vítovcová D1411 | JOHANKA 9 KD2517 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 4,00 62,30 | | |
19. | Petr Dohnal G0176 | SHAKESPEARE 1 KD1724 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 4,00 63,63 | | |
20. | Adéla Baxová C0907 | ELLÍ KA1701 | JSK Chrastiny. o.s. MC0240 |
body:
čas:
| 4,00 66,97 | | |
21. | Diana Daňková D1604 | CARIS-V KD2231 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 4,00 68,72 | | |
22. | Jarmila Dudášová D1731 | PARAMON 1 KD1985 | TJ JO Hostouň MD0012 |
body:
čas:
| 8,00 58,35 | | |
23. | Lenka Bartlová D1639 | CATANIE KK0417 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 8,00 64,16 | | |
24. | Monika Inemanová D1502 | CACAU KD2389 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 21,00 104,83 | | |
25. | Barbora Šmídová D1814 | POLKA "R" KK0425 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
25. | Zbyněk Zušťák C0548 | LOVELY 2 KC2468 | Jezdecký klub Konopiště MC0255 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
27. | Kamila Brunátová D1776 | ŠIFRA 1 KA1646 | Jezdecký klub K+K MD0226 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|