Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Roman Hladík D0438 | DAYTON KD2212 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 0,00 53,32 | | |
2. | Milan Pěchouček D0500 | BUDDY HOLLY KF4345 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 54,60 | | |
3. | Luděk Smaha D0541 | BALOU 1 KD2388 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 0,00 56,94 | | |
4. | Roman Otradovec D0246 | ARTEX 6 KD1734 | Jezdecký klub Otradovec MD0070 |
body:
čas:
| 0,00 57,34 | | |
5. | Klára Vítovcová D1412 | ADVENTURE KD1969 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 0,00 58,91 | | |
6. | Rebecca Hořánková D1761 | DUTCHMAN KA2025 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 59,67 | | |
7. | Jana Ovsjanniková D0949 | ANDORRA KD1559 | Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn MD0126 |
body:
čas:
| 0,00 62,67 | | |
8. | Ondřej Macán D0713 | DANCING QEUEEN-M KD2214 | Stáj Macán Chudenice o.s. MD0147 |
body:
čas:
| 0,00 63,22 | | |
9. | Jaroslav Kůst D0144 | RONY 7 KB2681 | Jezdecká společnost Domažlice MD0163 |
body:
čas:
| 0,00 63,35 | | |
10. | Michala Roubalová D0769 | LANCELOT 19 KD2079 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 63,75 | | |
11. | Antonia Sabathilová D1586 | ANTALIA KD2376 | JK Diana Dubová Lhota MD0068 |
body:
čas:
| 0,00 64,65 | | |
12. | Lucie Poláková C0294 | CORNELA 1 KC2445 | Stáj Polák MC0108 |
body:
čas:
| 0,00 64,86 | | |
13. | Sabina Šůchová D1503 | EBEL KA2166 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 0,00 68,58 | | |
14. | Václav Horký C0688 | LITTLE GUN 1 KC2420 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| 0,00 69,10 | | |
15. | Sabina Šůchová D1503 | CONNOR KA1935 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 0,00 69,30 | | |
16. | Tereza Solarová B2384 | CALVIN/VELEHRAD KG2938 | Jezdecká společnost EQUITANA MD0188 |
body:
čas:
| 0,00 69,79 | | |
17. | Kamila Doláková D1293 | LESOTHO KG3564 | Diana Bohemia s.r.o. MD0189 |
body:
čas:
| 0,00 70,65 | | |
18. | Hana Pokorná C0889 | PORTOS TS KD2256 | JK Zemědělské služby Dynín MC0225 |
body:
čas:
| 0,00 71,86 | | |
19. | Jana Poláková D1280 | VOYAGER 1 KD1833 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 0,00 72,10 | | |
20. | Luděk Smaha D0541 | GEORGIA 1 KD1723 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 0,00 73,28 | | |
21. | Petr Mašek C0240 | SIR AKTIV KD1894 | Jezdecká stáj Urban Klatovy MD0159 |
body:
čas:
| 0,00 73,42 | | |
22. | Petr Mašek C0240 | LIMA 1 KD2233 | Jezdecká stáj Urban Klatovy MD0159 |
body:
čas:
| 0,00 73,97 | | |
23. | Kamil Papoušek C0056 | ISAAC Z KF4535 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 74,25 | | |
24. | Jan Štětina C0547 | OLMETTA-S KD2487 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 79,25 | | |
25. | Gabriela Hladíková D1547 | DEWIE KD1791 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 4,00 59,46 | | |
26. | Leona Vítovcová D1411 | JOHANKA 9 KD2517 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 4,00 60,90 | | |
27. | Daniela Bílková D0087 | GALAXIE 3 KH2589 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 4,00 61,76 | | |
28. | Kateřina Hanušová A0314 | CASINO 3 KC2357 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 62,63 | | |
29. | Michaela Rodová D1827 | LAVINA 4 KH2823 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 4,00 62,66 | | |
30. | Jana Kovářová D1616 | AUTONOM KH3318 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 62,79 | | |
31. | Lucie Heroldová D1584 | DAME BLANCHE KD2415 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 4,00 63,76 | | |
32. | Jana Poláková D1280 | VALLEY 1 KD1910 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 4,00 65,02 | | |
33. | Kamila Singrová D0886 | FALKO 10 KB3852 | Jezdecký klub K+K MD0226 |
body:
čas:
| 4,00 65,28 | | |
34. | Kristýna Skálová C0766 | ZARJA KG1596 | Sportovní stáj Skála Třeboň MC0219 |
body:
čas:
| 4,00 65,57 | | |
35. | Marie Kruntová D0717 | DENVERO KD2097 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 4,00 65,64 | | |
36. | Kamila Doláková D1293 | ALLY 1 KD2000 | Diana Bohemia s.r.o. MD0189 |
body:
čas:
| 4,00 66,15 | | |
37. | Jitka Brunnerová D0328 | DELAWI KD2365 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 4,00 66,75 | | |
38. | Michaela Králová C0292 | CALDERON 1 KC2111 | Jaroslava Králová MC0138 |
body:
čas:
| 4,00 67,78 | | |
39. | Jana Sušánková D1240 | VIZANT KF3237 | Jezdecká společnost PENKO MD0215 |
body:
čas:
| 4,00 68,03 | | |
40. | Marieke Jager D1828 | SALVADOR 2 KD2522 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 4,00 70,02 | | |
41. | Jaroslav Šíma D1419 | CRISTOLANG KB4331 | SK Spálené Poříčí. o.s. MD0211 |
body:
čas:
| 4,00 71,26 | | |
42. | Dagmar Becáničová D1579 | ALDO C KD2597 | Dagmar Becáničová MD0228 |
body:
čas:
| 5,00 81,56 | | |
43. | Kamil Papoušek C0056 | MISS CONCETTO KY0801 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 5,00 84,32 | | |
44. | Kamil Papoušek C0056 | CHECHERO KY0100 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 7,00 91,72 | | |
45. | Jiří Mayer A0043 | CALETINA KC2246 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 8,00 62,33 | | |
46. | Jan Tříska D0185 | GERETT KD2451 | Jezdecká společnost Luhov - Tříska MD0167 |
body:
čas:
| 8,00 64,88 | | |
47. | Michaela Králová C0292 | SILBI KC1840 | Jaroslava Králová MC0138 |
body:
čas:
| 8,00 66,22 | | |
48. | Milan Pěchouček D0500 | HATTRICK KD2572 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 8,00 66,94 | | |
49. | Petra Badurová D1585 | RABIATA KB2344 | Jezdecká stáj Grand Present MD0209 |
body:
čas:
| 8,00 69,78 | | |
50. | Gabriela Hladíková D1547 | APHRODITE KD2553 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 12,00 65,91 | | |
51. | Kateřina Pirnerová D1705 | AHORN KH3310 | Jezdecká společnost Dobřany MD0198 |
body:
čas:
| 12,00 67,88 | | |
52. | Václav Horký C0688 | COLLIN 1 KK0151 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| 12,00 74,31 | | |
53. | Karin Padevětová C0619 | TALIDO K KC2506 | Ing.Hojek-Vyšší Brod MC0015 |
body:
čas:
| 15,00 105,70 | | |
54. | Jana Sušánková D1240 | ZORKA 2 KD1803 | Jezdecká společnost PENKO MD0215 |
body:
čas:
| 16,00 65,75 | | |
55. | Petr Mašek C0240 | CLEVER KENT KD2308 | Jezdecká stáj Urban Klatovy MD0159 |
body:
čas:
| 16,00 77,80 | | |
56. | Šárka Pártlová C0800 | LONDONDERRY PRESTON KC2421 | Jezdecký klub Equiteam Kaiser MC0257 |
body:
čas:
| 19,00 89,99 | | |
57. | Marieke Jager D1828 | QUICOR KD2501 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 20,00 73,85 | | |
58. | Jarmila Dudášová D1731 | LEVITA KF2226 | TJ JO Hostouň MD0012 |
body:
čas:
| 23,00 90,56 | | |
59. | Hana Pokorná C0889 | CV KH3791 | JK Zemědělské služby Dynín MC0225 |
body:
čas:
| 29,00 147,23 | | |
60. | Šárka Pártlová C0800 | AMALFI KC2050 | Jezdecký klub Equiteam Kaiser MC0257 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
60. | Kamila Brunátová D1776 | ŠIFRA 1 KA1646 | Jezdecký klub K+K MD0226 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|