Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Diana Daňková D1604 | CARIS-V KD2231 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 0,00 63,03 | 0,00 22,02 | |
2. | Jiří Mayer A0043 | CALETINA KC2246 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 55,90 | 0,00 22,55 | |
3. | Jakub Zušťák C0961 | ARANKA 13 KC2229 | Jezdecký klub Konopiště MC0255 |
body:
čas:
| 0,00 58,72 | 0,00 24,13 | |
4. | Zbyněk Zušťák C0548 | EVROPA 1 KB4090 | Jezdecký klub Konopiště MC0255 |
body:
čas:
| 0,00 66,78 | 0,00 24,15 | |
5. | Jaroslav Šíma D1419 | NONONO/NAVIŇO KE1654 | SK Spálené Poříčí. o.s. MD0211 |
body:
čas:
| 0,00 61,15 | 0,00 26,01 | |
6. | Jana Ovsjanniková D0949 | ANDORRA KD1559 | Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn MD0126 |
body:
čas:
| 0,00 57,40 | 0,00 26,09 | |
7. | Jana Pospíšilová D1708 | PRETTY WOMAN 1 KD2544 | Jezdecký klub Kladruby MD0216 |
body:
čas:
| 0,00 62,84 | 0,00 26,61 | |
8. | Daniela Bílková D0087 | GALAXIE 3 KH2589 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 0,00 61,00 | 0,00 27,26 | |
9. | Miloslav Příhoda F1976 | CLAUS KL0368 | Sportovní stáj Tenerife MG0240 |
body:
čas:
| 0,00 67,60 | 0,00 27,82 | |
10. | Klára Kocumová D1719 | DENZI KD2349 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 0,00 57,94 | 0,00 28,14 | |
11. | Miloslav Příhoda F1976 | LYONS CREEK DUL MÉ KG3975 | Sportovní stáj Tenerife MG0240 |
body:
čas:
| 0,00 64,71 | 0,00 28,57 | |
12. | Kateřina Hanušová A0314 | ROCKINA 2 KC2504 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 60,94 | 0,00 28,62 | |
13. | Petr Dohnal G0176 | NORA JONES KD2496 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 62,10 | 0,00 28,72 | |
14. | Michala Roubalová D0769 | CORTEZ 7 KG3565 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 65,94 | 0,00 28,88 | |
15. | Sabina Šůchová D1503 | CONNOR KA1935 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 0,00 61,11 | 0,00 29,49 | |
16. | Karolína Šmídová D1815 | MODETA KD1891 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 70,90 | 0,00 29,66 | |
17. | Dagmar Becáničová D1579 | ENIGMA KY0358 | Dagmar Becáničová MD0228 |
body:
čas:
| 0,00 60,03 | 0,00 30,14 | |
18. | Sabina Šůchová D1503 | URIEL KD2112 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 0,00 62,97 | 0,00 30,20 | |
19. | Miroslav Mička D0051 | TREFFER KK0219 | Stáj Mirda MK0070 |
body:
čas:
| 0,00 56,53 | 0,00 30,44 | |
20. | Jan Štětina C0547 | OLMETTA-S KD2487 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 67,31 | 0,00 32,11 | |
21. | Jiří Mayer A0043 | COUNTESS KC2515 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 66,91 | 0,00 34,38 | |
22. | Jan Štětina C0547 | DOUGLAS-S KD2582 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 65,13 | 0,00 35,17 | |
23. | Dagmar Becáničová D1579 | ALDO C KY0355 | Dagmar Becáničová MD0228 |
body:
čas:
| 0,00 71,78 | 0,00 36,78 | |
24. | Kateřina Veselovská D0118 | LADY CHARLOTTE KV0691 | APTOFLEX Canamipharm team MF0349 |
body:
čas:
| 0,00 68,35 | 0,00 36,84 | |
25. | Veronika Šmůlová D1262 | MON CHERY 1 KD2355 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 0,00 68,28 | 0,00 40,14 | |
26. | Hana Dibelková D1840 | GERDA 2 KK0351 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 66,91 | 0,00 42,55 | |
27. | Marie Hrudková B2541 | FORINT Sedium Provet KB1886 | T.J.Sokol-Jízdárna Kladno MB0051 |
body:
čas:
| 0,00 69,38 | 0,00 43,67 | |
28. | Barbora Kejvalová B3128 | LIKÉR 1 KF2431 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 68,06 | 0,00 45,30 | |
29. | Petr Dohnal G0176 | PERSEA KD2186 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 59,50 | 4,00 24,11 | |
30. | Jarmila Dudášová D1731 | PARAMON 1 KD1985 | TJ JO Hostouň MD0012 |
body:
čas:
| 0,00 59,34 | 4,00 29,31 | |
31. | Klára Kocumová D1719 | SHAPPIRA R KD2446 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 0,00 60,09 | 4,00 31,22 | |
32. | Nina Štiková D1370 | BLIKSEM KD2457 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 75,63 | 4,00 33,34 | |
33. | Zbyněk Zušťák C0548 | LOVELY 2 KC2468 | Jezdecký klub Konopiště MC0255 |
body:
čas:
| 0,00 70,19 | 4,00 36,08 | |
34. | Lenka Valtrová D1160 | CEJLON 4 KD1871 | Ing.Petr Dajbych MD0128 |
body:
čas:
| 0,00 69,34 | 4,00 37,19 | |
35. | Kateřina Hanušová A0314 | CALEANDRA KC2600 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 66,15 | 4,00 37,43 | |
36. | Andrea Knakalová D1396 | MEXES KD1987 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 0,00 63,13 | 4,00 37,74 | |
37. | Jan Štětina C0547 | CLINTON-S KD2471 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 71,28 | 4,00 37,93 | |
38. | Alexandr Baraldi B3127 | LOS ANGELES KB4970 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 62,25 | 4,00 40,14 | |
39. | Barbora Kejvalová B3128 | ROTTERDAM KB4557 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 65,57 | 4,00 43,67 | |
40. | Jitka Opatrná B0877 | AMORKUS KB4330 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 61,59 | 4,00 45,60 | |
41. | Michal Hanousek H3066 | NIK 5 KD1706 | Stáj Cornet MD0208 |
body:
čas:
| 0,00 59,21 | 8,00 32,76 | |
42. | Helena Fišerová D0915 | CAPRIOLA 1 KD2240 | Jezdecký klub stáj Faina MD0116 |
body:
čas:
| 0,00 70,38 | 8,00 42,48 | |
43. | Michal Ineman D1505 | CACAU KD2389 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 0,00 60,62 | 12,00 46,59 | |
44. | Kateřina Semanová D1706 | LIMA 1 KD2233 | Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn MD0126 |
body:
čas:
| 0,00 64,57 | 12,00 62,37 | |
45. | Tereza Sporková C1452 | W-CONTENDRA KC2358 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 65,45 | 28,00 77,87 | |
46. | Jiří Luža D0299 | BENITO - S KD2313 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 72,04 | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
47. | Michal Hanousek H3066 | VIRGINIA 2 KD2155 | Stáj Cornet MD0208 |
body:
čas:
| 4,00 59,16 | | |
48. | Klára Bílková D1677 | PENELOPE 6 KD2236 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 4,00 59,62 | | |
49. | Magdaléna Dardová D1645 | IKARKA KB2592 | SK Spálené Poříčí. o.s. MD0211 |
body:
čas:
| 4,00 59,91 | | |
50. | Daniel Krčmář D0935 | JULA 2 KD2316 | Sportovní stáj Krčmář MD0227 |
body:
čas:
| 4,00 59,97 | | |
51. | Jarmila Dudášová D1731 | LEVITA KF2226 | TJ JO Hostouň MD0012 |
body:
čas:
| 4,00 60,37 | | |
52. | Kristýna Zajícová D1363 | GRIM 2 KD2454 | Sportovní stáj VLK MD0187 |
body:
čas:
| 4,00 60,47 | | |
53. | Kristýna Zajícová D1363 | BEZAR KD2455 | Sportovní stáj VLK MD0187 |
body:
čas:
| 4,00 62,19 | | |
54. | Jana Mentlíková D0585 | COSINA J KD2263 | Sportovní stáj Koně Pernarec MD0009 |
body:
čas:
| 4,00 65,34 | | |
55. | Barbora Kejvalová B3128 | LEANDR KA1258 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 4,00 65,78 | | |
56. | Ilona Daňková D0279 | NOGARA KD2419 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 4,00 66,88 | | |
57. | Anna Těšínská D1564 | BOROVETS KD2482 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 4,00 67,16 | | |
58. | Sabina Šůchová D1503 | GENESIS 8 KD2499 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 4,00 67,50 | | |
59. | Miloslav Příhoda F1976 | LYONS CREEK CATANGO V KG3976 | Sportovní stáj Tenerife MG0240 |
body:
čas:
| 4,00 69,30 | | |
60. | Dominika Mládková D1786 | WONDERBOY KD2526 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 69,81 | | |
61. | Kamila Brunátová D1776 | ŠIFRA 1 KA1646 | Jezdecký klub K+K MD0226 |
body:
čas:
| 4,00 72,69 | | |
62. | Kamila Singrová D0886 | FALKO 10 KB3852 | Jezdecký klub K+K MD0226 |
body:
čas:
| 4,00 74,70 | | |
63. | Vladislav Faina D0207 | GALANT VAN HET LELIEHOF KD2441 | Jezdecký klub stáj Faina MD0116 |
body:
čas:
| 4,00 74,88 | | |
64. | Svatava Zaplatilová G1875 | CALIGULA KH2998 | Sportovní stáj Tenerife MG0240 |
body:
čas:
| 4,00 74,93 | | |
65. | Nikol Kroupová D1784 | LA FAYETTE 43 KD2409 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 4,00 77,00 | | |
66. | Jiří Luža D0299 | QENTINO DONTH-M KK0404 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 4,00 77,91 | | |
67. | Alexandr Baraldi B3127 | AJAX KY0239 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 5,00 80,06 | | |
68. | Barbora Šmídová D1814 | POLKA "R" KK0425 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 6,00 85,00 | | |
69. | Petra Badurová D1585 | RABIATA KB2344 | Jezdecká stáj Grand Present MD0209 |
body:
čas:
| 8,00 57,22 | | |
70. | Veronika Kelíšková D1686 | CASIOPEA 7 KB4592 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 8,00 62,88 | | |
71. | Michala Daňková D0550 | CLEVER KENT KD2308 | TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory. o.s. MD0016 |
body:
čas:
| 8,00 66,07 | | |
72. | Jan Tříska D0185 | GERETT KD2451 | Jezdecká společnost Luhov - Tříska MD0167 |
body:
čas:
| 8,00 66,91 | | |
73. | Jana Mentlíková D0585 | ARASH Z DASKONU KD2403 | Sportovní stáj Koně Pernarec MD0009 |
body:
čas:
| 8,00 68,31 | | |
74. | Martina Kolenová D1760 | PORTORICA KD1923 | TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory. o.s. MD0016 |
body:
čas:
| 10,00 85,06 | | |
75. | Marie Hrudková B2541 | HERBOLINE VAN'T HOOGWIELKE KB4246 | T.J.Sokol-Jízdárna Kladno MB0051 |
body:
čas:
| 11,00 88,75 | | |
76. | Magdaléna Pavlíková D1723 | LARGO 7 KF3868 | Dagmar Becáničová MD0228 |
body:
čas:
| 13,00 80,13 | | |
77. | Zuzana Tyšerová A0629 | BLESK 13 KF2609 | JK Stará Boleslav MB0074 |
body:
čas:
| 30,00 99,93 | | |
78. | Tereza Hrbková B3016 | LOGAN 1 KC2281 | JK Pferdimex Tlustice MB0029 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
78. | Sára Kubrychtová K0088 | RESKÁTOR DONTH KK0019 | Sportovní stáj Donthová MK0002 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
78. | Petr Dohnal G0176 | GAMEY KD2220 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
78. | Lucie Vladařová G0890 | AREN KB1919 | Jezdecká stáj Urban Klatovy MD0159 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|