Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Jiří Mayer A0043 | CALETINA KC2246 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 57,25 | 0,00 27,29 | |
2. | Milan Pěchouček D0500 | BUDDY HOLLY KF4345 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 58,19 | 0,00 28,07 | |
3. | Klára Vítovcová D1412 | ADVENTURE KD1969 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 0,00 56,31 | 0,00 28,24 | |
4. | Miloslav Příhoda F1976 | CELESTA-M KG3282 | Sportovní stáj Tenerife MG0240 |
body:
čas:
| 0,00 58,63 | 0,00 29,13 | |
5. | Kateřina Hanušová A0314 | CARANKA KC2168 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 57,87 | 0,00 29,34 | |
6. | Kateřina Hanušová A0314 | CASINO 3 KC2357 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 60,00 | 0,00 30,19 | |
7. | Petr Dohnal G0176 | PERSEA KD2186 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 59,19 | 0,00 31,23 | |
8. | Jan Zahoř D1638 | CALITE Z KD2420 | Pavel Zahoř MD0144 |
body:
čas:
| 0,00 55,78 | 0,00 32,96 | |
9. | Kamila Doláková D1293 | ALLY 1 KD2000 | Diana Bohemia s.r.o. MD0189 |
body:
čas:
| 0,00 58,50 | 0,00 33,69 | |
10. | Jaroslav Kůst D0144 | MARIENSERVIS PARIS KD2530 | Jezdecká společnost Domažlice MD0163 |
body:
čas:
| 0,00 61,90 | 0,00 33,77 | |
11. | Daniela Bílková D0087 | GALAXIE 3 KH2589 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 0,00 59,38 | 0,00 35,03 | |
12. | Zuzana Burešová D1385 | UNIKÁT 1 KD2084 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 64,31 | 0,00 35,68 | |
13. | Kateřina Hanušová A0314 | ROCKINA 2 KC2504 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 60,25 | 0,00 35,88 | |
14. | Petr Dohnal G0176 | ULTRAFOX M KY0079 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 62,60 | 0,00 37,18 | |
15. | Kamila Doláková D1293 | LESOTHO KG3564 | Diana Bohemia s.r.o. MD0189 |
body:
čas:
| 0,00 63,50 | 0,00 37,71 | |
16. | Helena Fišerová D0915 | CAPRIOLA 1 KD2240 | Jezdecký klub stáj Faina MD0116 |
body:
čas:
| 0,00 60,56 | 0,00 40,46 | |
17. | Ondřej Dorot D0601 | CONNI KD1977 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 56,78 | 4,00 32,01 | |
18. | Milan Pěchouček D0500 | COLMETTA KD2503 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 62,00 | 4,00 32,56 | |
19. | Michal Hanousek H3066 | AHORN KH3310 | Stáj Cornet MD0208 |
body:
čas:
| 0,00 66,63 | 4,00 33,74 | |
20. | Miloslav Příhoda F1976 | CHRISTO 1 KG2837 | Sportovní stáj Tenerife MG0240 |
body:
čas:
| 0,00 61,91 | 4,00 35,54 | |
21. | Diana Zajíčková D1079 | NARCOS 1 KD2476 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 0,00 55,16 | 4,00 36,12 | |
22. | Jiří Mayer A0043 | CONMIRO KC2426 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 59,00 | 4,00 36,70 | |
23. | Marieke Jager D1828 | SALVADOR 2 KD2522 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 62,34 | 4,00 37,84 | |
24. | Alexandr Baraldi B3127 | ATLANTA 15 KA2379 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 61,66 | 8,00 43,77 | |
25. | Karolina Štochlová B1693 | WASHINGTON KB3840 | J.S.Hejdov MB0239 |
body:
čas:
| 0,00 62,18 | 9,00 62,98 | |
26. | Diana Daňková D1604 | CARIS-V KD2231 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 0,00 66,00 | 16,00 76,08 | |
27. | Luděk Smaha D0541 | CHARMING LADY KD2198 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 0,00 55,90 | | |
vzdal ((899) není v číselníku)
|
28. | Kamila Brunátová D1776 | DANGER-B KA1778 | Jezdecký klub K+K MD0226 |
body:
čas:
| 4,00 56,72 | | |
29. | Michaela Rodová D1827 | JASNĚNKA 6 KD2329 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 4,00 58,34 | | |
30. | Jan Tříska D0185 | MOTIVA II KD2363 | Jezdecká společnost Luhov - Tříska MD0167 |
body:
čas:
| 4,00 59,06 | | |
31. | Jaroslav Kůst D0144 | CIFERDY KK0394 | Jezdecká společnost Domažlice MD0163 |
body:
čas:
| 4,00 60,84 | | |
32. | Lenka Prokešová B1585 | LARGO 12 KB4562 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 4,00 60,87 | | |
33. | Karolína Filingerová D1336 | CORNET CHERRY KK0304 | Jezdecký klub Třešňák.o.s. MK0052 |
body:
čas:
| 4,00 61,19 | | |
34. | Jana Sušánková D1240 | RODRIGO-B KH3534 | Jezdecká společnost PENKO MD0215 |
body:
čas:
| 4,00 61,21 | | |
35. | Milan Pěchouček D0500 | ARETINO KD2498 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 4,00 63,16 | | |
36. | Jan Tříska D0185 | GERETT KD2451 | Jezdecká společnost Luhov - Tříska MD0167 |
body:
čas:
| 4,00 63,72 | | |
37. | Nina Štiková D1370 | BLIKSEM KD2457 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 4,00 64,18 | | |
38. | Miloslav Příhoda F1976 | AKIM 5 KB4077 | Sportovní stáj Tenerife MG0240 |
body:
čas:
| 4,00 64,43 | | |
39. | Petr Dohnal G0176 | NORA JONES KY0077 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 4,00 64,68 | | |
40. | Vladislav Faina D0207 | VIRTUOS 1 KD1798 | Jezdecký klub stáj Faina MD0116 |
body:
čas:
| 4,00 64,78 | | |
41. | Michal Hanousek H3066 | VIRGINIA 2 KD2155 | Stáj Cornet MD0208 |
body:
čas:
| 4,00 65,47 | | |
42. | Dagmar Becáničová D1579 | FURIN KY0080 | Dagmar Becáničová MD0228 |
body:
čas:
| 4,00 65,50 | | |
43. | Petra Sedláková D1209 | JASPIS 1 KD2492 | TJ JO Horymas MH0031 |
body:
čas:
| 4,00 65,56 | | |
44. | Kristýna Zajícová D1363 | GRIM 2 KD2454 | Sportovní stáj VLK MD0187 |
body:
čas:
| 5,00 69,81 | | |
45. | Michaela Rodová D1827 | ZIANTUS M KD2228 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 8,00 53,75 | | |
46. | Michala Roubalová D0769 | SATISFY KD2452 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 8,00 63,28 | | |
47. | Lenka Valtrová D1160 | CEJLON 4 KD1871 | Ing.Petr Dajbych MD0128 |
body:
čas:
| 8,00 63,34 | | |
48. | Alexandr Baraldi B3127 | AJAX KY0239 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 8,00 66,41 | | |
49. | Kamila Brunátová D1776 | ŠIFRA 1 KA1646 | Jezdecký klub K+K MD0226 |
body:
čas:
| 8,00 84,03 | | |
50. | Dagmar Becáničová D1579 | ALDO KY0355 | Dagmar Becáničová MD0228 |
body:
čas:
| 10,00 90,97 | | |
51. | Kristýna Zajícová D1363 | BEZAR KD2455 | Sportovní stáj VLK MD0187 |
body:
čas:
| 11,00 79,56 | | |
52. | Karolína Filingerová D1336 | LANDOR BOY T KK0263 | Jezdecký klub Třešňák.o.s. MK0052 |
body:
čas:
| 14,00 74,17 | | |
53. | Michael Beneš D1739 | DAKYRA KH2320 | TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory. o.s. MD0016 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
53. | Barbora Chládková D1541 | JESSICA-SVRŽNO KD2310 | TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory. o.s. MD0016 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
53. | Sára Vašková F1990 | KORÁL 4 KH3428 | Jezdecká stáj Millennium MA0113 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
53. | Tereza Holečková B3051 | ROCK TIME KF4426 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
53. | Nikol Kroupová D1784 | LA FAYETTE 43 KD2409 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
53. | Miroslav Štych D0920 | JOSEF KD1867 | Jezdecká stáj Radčice o.s. MD0222 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
53. | Martina Francová E0039 | ANGELINA 1 KD2276 | Jezdecký klub Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
60. | Marie Ungrová D1480 | MADLEN 1 KD2179 | JK Stáj Mudra MD0127 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Zdravotní indispozice jezdce)
|
61. | Jaroslav Rédl D0881 | DANTE 6 KD1994 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|