Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Ludvík Jandourek B0238 | CASTELON Karsit KF2764 | Stáj Karsit MF0242 |
body:
čas:
| 0,00 44,73 | 0,00 34,49 | |
2. | Tomáš Navrátil A0130 | PRZEDSWIT LIONEL KC2035 | Navrátil Tomáš MC0150 |
body:
čas:
| 0,00 56,31 | 0,00 38,12 | |
3. | Kateřina Černá D1371 | LED ZEEPELIN KD2345 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 0,00 50,69 | 0,00 39,01 | |
4. | Michaela Krulichová B2251 | CARDINAL 3 KF4005 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 0,00 54,63 | 0,00 40,70 | |
5. | Jaroslav Kůst D0144 | PIK LADY KD2227 | Jezdecká společnost Domažlice MD0163 |
body:
čas:
| 0,00 51,69 | 0,00 40,76 | |
6. | Petr Dohnal G0176 | ZERAFINA 2 KD2219 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 53,92 | 0,00 40,93 | |
7. | Jaroslav Jindra H0373 | JULIETTE KD2003 | Stáj JINDRA o.s. MD0195 |
body:
čas:
| 0,00 52,87 | 0,00 41,26 | |
8. | Marcela Čapková C0556 | CHAMÍR KC1286 | JK Čapková MC0156 |
body:
čas:
| 0,00 50,17 | 0,00 41,33 | |
9. | Jakub Zušťák C0961 | CHELSEA 8 KC2503 | Jezdecký klub Konopiště MC0255 |
body:
čas:
| 0,00 50,33 | 0,00 41,75 | |
10. | Petr Dohnal G0176 | PERSEA KD2186 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 53,46 | 0,00 42,17 | |
11. | Jana Valdmanová D1599 | LE ROI 1 KD2360 | Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn MD0126 |
body:
čas:
| 0,00 51,52 | 0,00 42,18 | |
12. | Irena Hakrová A1088 | PIŇA COLADA I.S. KD1924 | JS Horseland Equiservis MA0214 |
body:
čas:
| 0,00 51,79 | 0,00 42,21 | |
13. | Michaela Korešová C0812 | ATOMINO KC1606 | JSK Rohan o.s. MC0096 |
body:
čas:
| 0,00 49,78 | 0,00 43,16 | |
14. | Ondřej Vojta C0191 | GENT 1 KC2317 | TJ Sokol hřebčinec Písek MC0025 |
body:
čas:
| 0,00 54,26 | 0,00 43,53 | |
15. | Daniela Bílková D0087 | GALAXIE 3 KH2589 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 0,00 48,79 | 0,00 44,15 | |
16. | Irena Hakrová A1088 | SEX ON THE BEACH I.S./BOLERO 5 KF3691 | JS Horseland Equiservis MA0214 |
body:
čas:
| 0,00 51,77 | 0,00 45,03 | |
17. | Karolína Kupková C1337 | SÁVA 5 KB2890 | Jezdecký klub Radimovice u Tábora MC0103 |
body:
čas:
| 0,00 51,11 | 0,00 45,83 | |
18. | Filip Žlábek C0616 | AMAR M KC2318 | TJ Sokol hřebčinec Písek MC0025 |
body:
čas:
| 0,00 53,90 | 0,00 47,50 | |
19. | Rudolf Fiala C0081 | VICTORY 1 KC2120 | Stáj Leon Blatná MC0003 |
body:
čas:
| 0,00 58,53 | 0,00 47,83 | |
20. | Tereza Veselá F2659 | CORTINA 6 KF4224 | Sportovní klub Hůrka Libchavy MF0251 |
body:
čas:
| 0,00 53,33 | 0,00 48,69 | |
21. | Tomáš Navrátil A0130 | ANTON 2 KC2470 | Navrátil Tomáš MC0150 |
body:
čas:
| 0,00 57,32 | 0,00 50,06 | |
22. | Jan Studnička A0942 | ASTERES KF3500 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 0,00 55,30 | 0,00 50,10 | |
23. | Jakub Štěrba B1107 | SASKIA 1 KC2328 | JK Štěrba Třeboň MC0178 |
body:
čas:
| 0,00 57,71 | 3,00 61,94 | |
24. | Luděk Smaha D0541 | GEORGIA 1 KD1723 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 0,00 54,14 | 4,00 36,31 | |
25. | Martin Šoupal F0200 | ETOS 1 KH3675 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| 0,00 57,63 | 4,00 37,43 | |
26. | Štěpán Šebelka C0991 | PRETTY POKER KC1821 | Jezdecká stáj Rančice MC0176 |
body:
čas:
| 0,00 54,48 | 4,00 39,13 | |
27. | Lucie Krulichová B2252 | LEIKA DU CHALET KB4457 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 0,00 46,44 | 4,00 40,83 | |
28. | Klára Kocumová D1719 | DENZI KD2349 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 0,00 55,36 | 4,00 41,15 | |
28. | Diana Zajíčková D1079 | BÁRA 14 KD2353 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 0,00 48,75 | 4,00 41,15 | |
30. | Kristýna Vokřálová G1984 | CALL ME SAM KG3081 | Sportovní stáj Equus CZ ME0190 |
body:
čas:
| 0,00 52,42 | 4,00 43,04 | |
31. | Sandra Tomaidesová B1990 | COCORICO KC2114 | Jezdecká společnost Tarpan o.s. MA0185 |
body:
čas:
| 0,00 53,37 | 4,00 43,99 | |
32. | Lucie Poláková C0294 | CORNELA 1 KC2445 | Stáj Polák MC0108 |
body:
čas:
| 0,00 58,87 | 4,00 45,72 | |
33. | Michaela Rusková D1462 | ROMEO 7 KC1238 | Stáj JINDRA o.s. MD0195 |
body:
čas:
| 0,00 51,18 | 4,00 45,92 | |
34. | Hana Civišová C0686 | SUNSHINE 1 KC2014 | JK Falea MC0185 |
body:
čas:
| 0,00 54,67 | 4,00 47,62 | |
35. | Taťána Šeinerová B2589 | KORDON 2 KA1349 | Jezdecký klub FAST BIRD o.s. MB0350 |
body:
čas:
| 0,00 52,58 | 4,00 48,16 | |
36. | Jan Studnička A0942 | LIMETTO KZ8888 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 0,00 56,10 | 8,00 49,14 | |
37. | Jakub Klíma C1259 | LAMBORGHINI KF4002 | SS Zdeněk Hruška MC0183 |
body:
čas:
| 0,00 53,44 | 9,00 55,94 | |
38. | Jan Tříska D0185 | MOTIVA II KD2363 | Jezdecká společnost Luhov - Tříska MD0167 |
body:
čas:
| 0,00 52,16 | 10,00 56,18 | |
39. | Adéla Vokřálová G3194 | G - STINE KB4074 | Sportovní stáj Equus CZ ME0190 |
body:
čas:
| 0,00 52,28 | 16,00 80,36 | |
40. | Klára Vodňanská A1508 | SANCHIR KB4332 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 52,09 | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
40. | Jiří Mayer A0043 | COLETTE KC1783 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 46,81 | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
42. | Roman Kmínek F0027 | COSTLY FRIEND KF3745 | Stáj Rokmi MF0244 |
body:
čas:
| 1,00 59,52 | | |
43. | Kamila Kupcová G2007 | CORIN 2 KC2162 | Koně Vondrov-JTJ HHC MC0123 |
body:
čas:
| 3,00 67,56 | | |
44. | Nikoleta Germánová B2980 | TIMPEX ETALON KB4566 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 4,00 46,94 | | |
45. | Jiřina Vlková F2426 | NONIUS XV - 13 KA1522 | Stáj Preláta MA0014 |
body:
čas:
| 4,00 50,06 | | |
46. | Martina Šoupalová F1924 | MY FAIR LADY 2 KA1822 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| 4,00 50,43 | | |
47. | Jana Cagašová B3126 | ALCANTUS 2 KB4567 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 4,00 51,03 | | |
48. | Sandra Tomaidesová B1990 | ARNICA - T KA1657 | Jezdecká společnost Tarpan o.s. MA0185 |
body:
čas:
| 4,00 51,37 | | |
49. | Michaela Mašková D1137 | SHARON KD0784 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 4,00 51,85 | | |
50. | Tereza Veselá F2659 | CORÁLIA KF3904 | Sportovní klub Hůrka Libchavy MF0251 |
body:
čas:
| 4,00 52,54 | | |
51. | Klára Kocumová D1719 | BELLA ITALIA KD2347 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 4,00 52,70 | | |
52. | Lucie Poláková C0294 | PENNY LANE-T KC2200 | Stáj Polák MC0108 |
body:
čas:
| 4,00 52,73 | | |
53. | Kateřina Hanušová A0314 | CASINO 3 KC2357 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 52,89 | | |
54. | Kristýna Zajícová D1363 | GRIM 2 KD2454 | Sportovní stáj VLK MD0187 |
body:
čas:
| 4,00 53,21 | | |
55. | Michaela Králová C0292 | SILVEN KC1841 | Jaroslava Králová MC0138 |
body:
čas:
| 4,00 53,23 | | |
56. | David Zahrádka C0293 | CONCORD Vspol KC1893 | JK Zahrádka Faunus MC0078 |
body:
čas:
| 4,00 53,31 | | |
57. | Jiří Mayer A0043 | CASIRA KB4460 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 53,34 | | |
58. | Jan Suchánek A1761 | SILVER BOY/LUKÁŠEK KG3080 | Jezdecká stáj Millennium MA0113 |
body:
čas:
| 4,00 53,66 | | |
59. | Lenka Prokešová B1585 | LARGO 12 KB4562 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 4,00 53,78 | | |
60. | Michaela Krulichová B2251 | TRICTORIA KE1580 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 4,00 53,84 | | |
61. | Jan Bláha C0651 | COOL MC FLYNN KC2286 | JK Borová MC0215 |
body:
čas:
| 4,00 53,87 | | |
62. | Stanislav Hakr A0358 | CALIGULA KH2998 | JS Horseland Equiservis MA0214 |
body:
čas:
| 4,00 54,20 | | |
63. | Jiří Mayer A0043 | CONMIRO KC2426 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 54,47 | | |
64. | Jan Štětina C0547 | RICO-S KD2158 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 4,00 54,49 | | |
65. | Kateřina Hanušová A0314 | LITTLE LORD KC2167 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 54,51 | | |
65. | Irena Hakrová A1088 | VIKTOR 4 KD2056 | JS Horseland Equiservis MA0214 |
body:
čas:
| 4,00 54,51 | | |
67. | Kateřina Jírová C0938 | VILIBALD 2 KG2987 | Sportovní stáj Schay County MC0254 |
body:
čas:
| 4,00 54,98 | | |
68. | Miroslav Šlechta B0899 | QUEEN'S KB4114 | Hřebčín Obora s.r.o. MC0039 |
body:
čas:
| 4,00 55,97 | | |
69. | Luděk Smaha D0541 | AMITRA KD2371 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 4,00 56,52 | | |
70. | Kristýna Nechanická A1498 | LAURA 3 KC1352 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 7,00 67,73 | | |
71. | Jan Štětina C0547 | BLIKSEM KD2457 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 8,00 52,22 | | |
72. | Ondřej Macán D0713 | DANCING QEUEEN-M KD2214 | Stáj Macán Chudenice o.s. MD0147 |
body:
čas:
| 8,00 52,39 | | |
73. | Martina Dvořáková A0424 | HANK KA1630 | Stáj Gapo MA0036 |
body:
čas:
| 8,00 54,12 | | |
73. | Dana Beranová G1904 | CICERO 2 KG3110 | JK Mozaika MG0225 |
body:
čas:
| 8,00 54,12 | | |
75. | Adéla Baxová C0907 | ELLÍ KA1701 | JSK Chrastiny. o.s. MC0240 |
body:
čas:
| 8,00 57,96 | | |
76. | Štěpán Šebelka C0991 | DIMITRI KV0532 | Jezdecká stáj Rančice MC0176 |
body:
čas:
| 8,00 72,17 | | |
77. | Nancy Bečvářová C0880 | GRANIT - T KA1028 | Stáj Polák MC0108 |
body:
čas:
| 8,00 73,77 | | |
78. | Hana Valtrová D0411 | CEJLON 4 KD1871 | Jezdecká stáj Grand Present MD0209 |
body:
čas:
| 8,00 74,65 | | |
79. | Hynek Šindler H0574 | FOGY KH3451 | Jezdecká stáj Tichý. o.s. MH0315 |
body:
čas:
| 8,00 74,78 | | |
80. | Veronika Mrázková B2072 | LA LEGION KH2936 | Sportovní klub Městské polici hl. m. Prahy MA0190 |
body:
čas:
| 9,00 60,97 | | |
81. | Jitka Opatrná B0877 | AMORKUS KB4330 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 9,00 78,48 | | |
82. | Kristýna Vokřálová G1984 | ELIOT 3 KH3735 | Sportovní stáj Equus CZ ME0190 |
body:
čas:
| 10,00 63,51 | | |
83. | Jan Štětina C0547 | DARCO-S KD2217 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 10,00 65,55 | | |
84. | Ladislav Arient C0857 | VASCO DU LUC KC2282 | SS Zdeněk Hruška MC0183 |
body:
čas:
| 12,00 73,04 | | |
85. | Dagmar Grabowská C0321 | LIBERTY FORCE KG3568 | Sportovní stáj Tenerife MG0240 |
body:
čas:
| 12,00 73,84 | | |
86. | Michaela Králová C0292 | SILBI KC1840 | Jaroslava Králová MC0138 |
body:
čas:
| 14,00 66,52 | | |
87. | Lenka Prokešová B1585 | LIANA 2 KB3754 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 15,00 69,39 | | |
88. | Petra Malechová C0068 | BLACK BERRY KC2019 | JO Blaťák Mažice o.s. MC0016 |
body:
čas:
| 16,00 52,87 | | |
89. | Nikoleta Germánová B2980 | CYRANO IN KL0205 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 20,00 74,71 | | |
90. | Pavla Kudláčková F2217 | WILSON OK KF2972 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
90. | Jakub Zušťák C0961 | ARANKA 13 KC2229 | Jezdecký klub Konopiště MC0255 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
90. | Martina Francová E0039 | ANGELINA 1 KD2276 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
90. | Kristýna Vokřálová G1984 | SIR DOCTRO DE BEAUME KE1972 | Sportovní stáj Equus CZ ME0190 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
90. | Luděk Smaha D0541 | JITŘENKA 4 KD2105 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
90. | Lucie Poláková C0294 | COLMAN-T KC2201 | Stáj Polák MC0108 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
96. | Jakub Klíma C1259 | BARYSCHNIKOV KA1303 | SS Zdeněk Hruška MC0183 |
body:
čas:
| 0,00 56,32 | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|