Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Jan Chýle E0251 | LETORA 1 KE1367 | Sportovní stáj Chýle ME0012 |
body:
čas:
| 0,00 70,27 | 0,00 44,88 | |
2. | Adéla Stružinská E1656 | GAJUS KH2819 | Sp.a chov.stáje Gasstr - LS ME0128 |
body:
čas:
| 0,00 59,80 | 0,00 47,92 | |
3. | Petra Svobodová E0813 | CATANGA KE1491 | Sportovní stáj Teplice Úpořiny. o.s. ME0201 |
body:
čas:
| 0,00 70,17 | 0,00 49,42 | |
4. | Petra Mazánková E0913 | CHIC DES BRUYERES KE1802 | JK Zelený ranč ME0204 |
body:
čas:
| 0,00 74,00 | 0,00 54,26 | |
5. | Michaela Miňovská E1418 | DÁLEN KE0696 | TJ Bořeň Svinčice ME0034 |
body:
čas:
| 0,00 73,48 | 0,00 55,82 | |
6. | Jakub Smrčka E1174 | RAPHAEL KE1687 | JK Třebívlice ME0010 |
body:
čas:
| 0,00 72,30 | 4,00 42,13 | |
7. | Petr Koželuh E0159 | ARVEN KE1553 | JK Větrný Ranč Rychnov ME0108 |
body:
čas:
| 0,00 64,48 | 4,00 45,70 | |
8. | Jan Chýle E0251 | CHASINTA KA1923 | Sportovní stáj Chýle ME0012 |
body:
čas:
| 0,00 70,16 | 8,00 48,62 | |
9. | Petra Mazánková E0913 | HÁDANKA Z HVĚZD KE1013 | JK Zelený ranč ME0204 |
body:
čas:
| 0,00 64,54 | 8,00 56,14 | |
10. | Veronika Rosická A0536 | APOLLO 5 KA2211 | JK Poříčí MB0066 |
body:
čas:
| 0,00 67,66 | 8,00 59,86 | |
11. | Adéla Stružinská E1656 | KASPBERY KF3121 | Sp.a chov.stáje Gasstr - LS ME0128 |
body:
čas:
| 0,00 74,13 | 4,00 54,82 | |
12. | Kateřina Mauermannová E1718 | CAMILLA KE1396 | Na Větrné hůrce ME0185 |
body:
čas:
| 6,00 98,45 | 2,00 66,57 | |
13. | Adéla Stružinská E1656 | ALECHANDRA KA1746 | Sp.a chov.stáje Gasstr - LS ME0128 |
body:
čas:
| 4,00 85,82 | 8,00 54,83 | |
14. | Adéla Naštická E1220 | GRAND LADY KB2776 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| 0,00 76,00 | | |
15. | Martina Andrásová E1278 | JANOŠ KE1438 | JK IGITUR ME0186 |
body:
čas:
| 0,00 76,14 | | |
16. | Kristýna Kaplanová E1516 | TRIAL 1 KE1007 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| 0,00 76,54 | | |
17. | Jana Nováková E1702 | DUEL 4 KV0555 | Stáj Nechranice ME0198 |
body:
čas:
| 0,00 77,10 | | |
18. | Petra Svobodová E0813 | ŽETON 1 KE1406 | Sportovní stáj Teplice Úpořiny. o.s. ME0201 |
body:
čas:
| 0,00 77,23 | | |
19. | Kateřina Jandejsková E1652 | LANDTÄNZER KE1436 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| 0,00 82,41 | | |
20. | Martina Andrásová E1278 | BERKOLINA KE1895 | JK IGITUR ME0186 |
body:
čas:
| 0,00 86,16 | | |
21. | Martin Pochman E1505 | LOGIK 2 KE1545 | JK PZOO Chomutov ME0015 |
body:
čas:
| 4,00 62,42 | | |
22. | Petr Koželuh E0159 | NOEL 2 KE1360 | JK Větrný Ranč Rychnov ME0108 |
body:
čas:
| 4,00 72,03 | | |
23. | Ladislav Karlík E1314 | DÁMA 1 KE0816 | JK Teplice - Doubravice ME0009 |
body:
čas:
| 4,00 72,95 | | |
24. | Věra Gráfová E1024 | VALÁT KE1415 | JK I.M.D. Chomutov ME0111 |
body:
čas:
| 4,00 75,94 | | |
25. | Simona Krčmářová B1835 | AMAR 1 KB4630 | Stáj Krčmářová.o.s. MB0294 |
body:
čas:
| 4,00 83,00 | | |
26. | Tereza Hančlová B1295 | ARTOUCHE-LS KB4278 | Jezdecké sdružení Niki.o.s. MB0128 |
body:
čas:
| 4,00 84,79 | | |
27. | Jindřich Hons E1131 | AMAZONIE-LS KE1485 | HiT Flora ME0161 |
body:
čas:
| 4,00 84,88 | | |
28. | Jan Chýle E0251 | POMPANO BEACH KE1952 | Sportovní stáj Chýle ME0012 |
body:
čas:
| 4,00 87,53 | | |
29. | Michaela Miňovská E1418 | ZAMIA KE1459 | TJ Bořeň Svinčice ME0034 |
body:
čas:
| 4,00 87,60 | | |
30. | Adéla Naštická E1220 | GOLDSTAR KE1120 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| 8,00 87,64 | | |
31. | Markéta Palmová B2815 | CORIDA 2 KA1973 | Jezdecké sdružení Amadeus MB0125 |
body:
čas:
| 8,00 105,88 | | |
32. | Petra Glaserová E1650 | JASMÍNA 5 KG2858 | Slzavé Údolí MK0065 |
body:
čas:
| 12,00 89,60 | | |
33. | Michaela Jurková E1200 | ATLANTA 5 KE0872 | JK Teplice - Doubravice ME0009 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|
33. | Markéta Kubísková E1226 | SHERLOCK KE0896 | Jezdecký klub Kubis ME0164 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
33. | Klára Kocourková E1737 | LINETA 1 KE1130 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
33. | Jana Ruschilová E0809 | GASTON 6 KE1074 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
33. | Petra Tvrdíková E0230 | SALLY 9 KH2019 | Klub J.F.. o.s. MB0230 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
33. | Veronika Rosická A0536 | CYRANO 1 KE1346 | JK Poříčí MB0066 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|