Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Petra Mazánková E0913 | VILANDA KE1108 | JK Zelený ranč ME0204 |
body:
čas:
| 0,00 68,16 | 0,00 22,89 | |
2. | Michaela Miňovská E1418 | DÁLEN KE0696 | TJ Bořeň Svinčice ME0034 |
body:
čas:
| 0,00 75,54 | 0,00 24,10 | |
3. | Michala Měšťanová E0963 | LADY GUINEVRE KE1702 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| 0,00 69,69 | 0,00 25,32 | |
4. | Ladislav Karlík E1314 | DÁMA 1 KE0816 | JK Teplice - Doubravice ME0009 |
body:
čas:
| 0,00 70,97 | 0,00 25,73 | |
5. | Petra Mazánková E0913 | HÁDANKA Z HVĚZD KE1013 | JK Zelený ranč ME0204 |
body:
čas:
| 0,00 64,37 | 0,00 26,03 | |
6. | Jan Chýle E0251 | CHASINTA KA1923 | Sportovní stáj Chýle ME0012 |
body:
čas:
| 0,00 77,06 | 0,00 26,63 | |
7. | Denisa Pelechová E1414 | STANLEY 134 KE1946 | Sportovní stáj Chýle ME0012 |
body:
čas:
| 0,00 73,84 | 0,00 27,07 | |
8. | Kristýna Kaplanová E1516 | TRIAL 1 KE1007 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| 0,00 79,90 | 0,00 28,10 | |
9. | Petr Koželuh E0159 | GIFT KE1483 | JK Větrný Ranč Rychnov ME0108 |
body:
čas:
| 0,00 75,00 | 0,00 29,16 | |
10. | Michaela Jurková E1200 | ATLANTA 5 KE0872 | JK Teplice - Doubravice ME0009 |
body:
čas:
| 0,00 73,47 | 0,00 29,22 | |
11. | Kristýna Pospíšilová B2134 | MR LARIS KF3220 | TJ jezdecká stáj Montar MB0262 |
body:
čas:
| 0,00 82,09 | 0,00 29,23 | |
12. | Tereza Karlíková E1199 | NELLY 9 KE1616 | JK Teplice - Doubravice ME0009 |
body:
čas:
| 0,00 76,56 | 0,00 30,75 | |
13. | Michala Měšťanová E0963 | SIMON 10 KE1820 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| 0,00 72,75 | 0,00 32,36 | |
14. | Markéta Kubísková E1226 | SHERLOCK KE0896 | Jezdecký klub Kubis ME0164 |
body:
čas:
| 0,00 72,25 | 0,00 34,60 | |
15. | Adéla Naštická E1220 | LOLITA 1 KE1703 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| 0,00 82,83 | 0,00 35,41 | |
16. | Markéta Palmová B2815 | CORIDA 2 KA1973 | Jezdecké sdružení Amadeus MB0125 |
body:
čas:
| 0,00 81,13 | 1,00 36,32 | |
17. | Martina Andrásová E1278 | BERKOLINA KE1895 | JK IGITUR ME0186 |
body:
čas:
| 0,00 75,68 | 2,00 42,36 | |
18. | Veronika Rosická A0536 | APOLLO 5 KA2211 | JK Poříčí MB0066 |
body:
čas:
| 0,00 76,07 | 4,00 25,76 | |
19. | Jan Chýle E0251 | POMPANO BEACH KE1952 | Sportovní stáj Chýle ME0012 |
body:
čas:
| 0,00 82,75 | 4,00 30,95 | |
20. | Kateřina Jandejsková E1652 | LANDTÄNZER KE1436 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| 0,00 79,59 | 4,00 31,95 | |
21. | Jana Nováková E1702 | DUEL 4 KV0555 | Stáj Nechranice ME0198 |
body:
čas:
| 1,00 85,79 | 5,00 38,37 | |
22. | Sára Kratochvílová E1549 | CARRY 2 KE1850 | JK Větrný Ranč Rychnov ME0108 |
body:
čas:
| 0,00 80,79 | 12,00 49,74 | |
23. | Věra Gráfová E1024 | VALÁT KE1415 | JK I.M.D. Chomutov ME0111 |
body:
čas:
| 0,00 75,47 | 0,00 29,19 | |
vyloučen (Nepovolená výstroj)
|
24. | Petra Svobodová E0813 | ŽETON 1 KE1406 | Sportovní stáj Teplice Úpořiny. o.s. ME0201 |
body:
čas:
| 1,00 85,12 | | |
25. | Petra Tvrdíková E0230 | SALLY 9 KH2019 | Klub J.F.. o.s. MB0230 |
body:
čas:
| 4,00 67,45 | | |
26. | Petra Glaserová E1650 | JASMÍNA 5 KG2858 | Slzavé Údolí MK0065 |
body:
čas:
| 4,00 73,70 | | |
27. | Simona Krčmářová B1835 | AMAR 1 KB4630 | Stáj Krčmářová.o.s. MB0294 |
body:
čas:
| 4,00 78,03 | | |
28. | Michaela Miňovská E1418 | ZAMIA KE1459 | TJ Bořeň Svinčice ME0034 |
body:
čas:
| 4,00 79,47 | | |
29. | Nela Müllerová E1107 | CORVETA KE1462 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| 4,00 79,84 | | |
30. | Nela Müllerová E1107 | LADY D 1 KE1888 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| 4,00 80,50 | | |
31. | Lucie Hrdinová E1723 | MARKÝZ DE MARRON KE1208 | Sportovní stáj Teplice Úpořiny. o.s. ME0201 |
body:
čas:
| 4,00 82,32 | | |
32. | Štěpánka Handíková E1137 | ELLA KE1953 | Sportovní stáj Chýle ME0012 |
body:
čas:
| 4,00 82,73 | | |
33. | Karolína Rudorferová E1740 | GOLDSTAR KE1120 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| 5,00 83,60 | | |
34. | Tereza Hančlová B1295 | ARTOUCHE-LS KB4278 | Jezdecké sdružení Niki.o.s. MB0128 |
body:
čas:
| 6,00 87,95 | | |
35. | Veronika Rosická A0536 | CYRANO 1 KE1346 | JK Poříčí MB0066 |
body:
čas:
| 8,00 79,02 | | |
36. | Tereza Mádlová E1651 | VIRGINIA 2 KD2155 | TJ Bořeň Svinčice ME0034 |
body:
čas:
| 8,00 81,79 | | |
37. | Simona Housková E0629 | SHERWOOD KE1965 | JK Teplice - Doubravice ME0009 |
body:
čas:
| 9,00 83,94 | | |
38. | Kristýna Pospíšilová B2134 | QUENTEEN 1 KB4586 | TJ jezdecká stáj Montar MB0262 |
body:
čas:
| 9,00 85,02 | | |
39. | Jan Chýle E0251 | ADONIS 3 KE1951 | Sportovní stáj Chýle ME0012 |
body:
čas:
| 9,00 102,60 | | |
40. | Michala Měšťanová E0963 | FARIN 1 KD1470 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| 12,00 79,60 | | |
41. | Veronika Holešová E1543 | ANETA-S KD1901 | JK Větrný Ranč Rychnov ME0108 |
body:
čas:
| 22,00 104,39 | | |
42. | Jana Ruschilová E0809 | GASTON 6 KE1074 | TJ Tatran Ústí nad Labem ME0022 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
42. | Petra Svobodová E0813 | CATANGA KE1491 | Sportovní stáj Teplice Úpořiny. o.s. ME0201 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
44. | Jan Koranda E1354 | LOTUS 4 KE1279 | Jezdecký klub Kubis ME0164 |
body:
čas:
| 0,00 6,00 | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|