Poř. | Jezdec | Kůň | Subjekt | Časy | Tempo | Celk. čas |
---|
1. Etapa | 2. Etapa | 3. Etapa | 4. Etapa | 5. Etapa | 6. Etapa | Kondice | Tr.body |
---|
1. | Lýdia Fonferová Z1330 | HAISHA KZ1557 | Slovensko MZ1000 | 01:49:48 | 01:29:42 | 01:12:39 | | | | 19,842 00:33:54 | 04:32:09 122,0 |
2. | Barbora Pflugová G2601 | AHMED KF3558 | Česká republika MZ0999 | 01:30:28 | 01:29:27 | 01:33:44 | | | | 19,733 00:23:04 | 04:33:39 131,0 |
3. | Pavlína Pflugová G3087 | SPLIT KF2781 | JS Karolína MG0216 | 01:35:46 | 01:38:33 | 01:23:06 | | | | 19,465 00:48:18 | 04:37:25 120,0 |
4. | Kateřina Kyselá H2581 | POESIA KG2994 | Česká republika MZ0999 | 01:34:44 | 01:39:38 | 01:26:30 | | | | 19,226 00:36:48 | 04:40:52 119,0 |
5. | Petr Jadlovský D1085 | ARSAN KK0159 | Česká republika MZ0999 | 01:31:31 | 01:35:15 | 01:36:14 | | | | 19,081 00:17:07 | 04:43:00 118,0 |
6. | Markéta Pipová G2911 | NANU 1 KG3743 | JK Habrovany MG0151 | 01:33:20 | 01:30:30 | 01:47:30 | | | | 18,535 00:22:30 | 04:51:20 117,0 |
7. | Lucie Škábová E1355 | ŽOLY KE1281 | JK Natural ME0088 | 01:32:43 | 01:42:34 | 01:48:44 | | | | 17,762 00:50:41 | 05:04:01 116,0 |
8. | Juliana Vozáriková Z1331 | SHEIDY KZ1815 | Slovensko MZ1000 | 01:49:53 | 01:39:07 | 02:12:07 | | | | 15,830 00:45:32 | 05:41:07 115,0 |
9. | Eva Machková F2281 | AZIL KF2711 | JK Shagya Vilémov MF0221 | 01:37:33 | 01:56:51 | 02:10:47 | | | | 15,644 00:32:11 | 05:45:11 114,0 |
10. | Tereza Pečová A1813 | SHAHKIRAA KA2338 | JK Gate o.s. MA0195 | 01:35:58 | 02:19:55 | 01:49:32 | | | | 15,633 00:36:37 | 05:45:25 113,0 |
11. | Kateřina Hemzalová G2591 | ARMANDA S KG2949 | Česká republika MZ0999 | 02:11:28 | 01:54:31 | 01:41:44 | | | | 15,530 00:34:41 | 05:47:43 112,0 |
12. | Silvie Lorencová G2307 | DIPLAYNA KG3742 | Česká republika MZ0999 | 02:11:23 | 01:54:31 | 01:41:51 | | | | 15,528 00:35:27 | 05:47:45 111,0 |
13. | Markéta Wimmerová B2227 | GAZAL KB4485 | JK Dálkoplaz MB0189 | 01:52:35 | 02:09:10 | 02:19:07 | | | | 14,178 00:22:18 | 06:20:52 110,0 |
14. | Veronika Myslivečková B2248 | LEIKA KB3891 | Česká republika MZ0999 | 01:53:07 | 02:09:21 | 02:45:26 | | | | 13,239 00:27:23 | 06:47:54 109,0 |
15. | Sandra Wadsack Z5245 | KANGOO A KZ5444 | Rakousko MZ5000 | 01:54:18 | 02:09:40 | 02:44:03 | | | | 13,235 00:30:11 | 06:48:01 108,0 |
16. | Kateřina Králová B2092 | STAMBUL KA1918 | Sportovní stáj Pyskočely MB0281 | 01:24:45 | 03:26:09 | 03:17:30 | | | | 11,057 00:28:55 | 08:08:24 107,0 |
17. | Antonín Hrdina C0745 | CHOSITA KC1284 | Jezdecká společnost Koloušek. o.s. MB0345 | 01:35:40 | 01:38:51 | | | | | | |
vyloučen (Veter. důvody - kulhání)
|
18. | Emil Štefek G2155 | UMAG KG2282 | Česká republika MZ0999 | 01:49:38 | 02:04:14 | | | | | | |
vyloučen (Veter. důvody - kulhání)
|
19. | Lucie Zapletalová V0215 | ROY ONE OSTEO KE1648 | Stáj FraMon ME0184 | 01:59:22 | 01:57:36 | | | | | | |
vyloučen (Veter. důvody - kulhání)
|
20. | Blanca Graffin Hardenberg Z4434 | CHECK IN OX KZ4989 | Německo MZ4000 | | | | | | | | |
vyloučen (Diskvalifikace)
|
21. | Feraz Boulbol Z1307 | AL ASIL KZ1817 | Slovensko MZ1000 | | | | | | | | |
vyloučen (Diskvalifikace)
|
22. | Lenka Kovačíková Z1303 | SHADIT KZ1819 | Slovensko MZ1000 | | | | | | | | |
vyloučen (Diskvalifikace)
|
23. | Petra Kokořová C1273 | USEJNA KC2192 | JK Wood-service Team MC0229 | 01:44:29 | | | | | | | |
vyloučen (Veter. důvody - kulhání)
|
24. | Lada Hrabalová F2728 | LARA S KF3551 | Endurance Lifestyle MF0344 | | | | | | | | |
vzdal (nestartoval)
|