Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Tomáš Tesárek A0213 | ANNIE KG1672 | Stáj Tesárek MA0071 |
body:
čas:
| 0,00 64,25 | | |
2. | Jaroslav Jindra H0373 | BELDARLO KA1983 | Stáj JINDRA o.s. MD0195 |
body:
čas:
| 0,00 64,38 | | |
3. | Roman Šafrata B1160 | CHARLIE 11 KB3456 | JK Louňovice MB0111 |
body:
čas:
| 0,00 65,47 | | |
4. | Milan Severa A0866 | BOCELLI VAN PAEMEL KA1937 | Stáj Enorm o.s. MA0129 |
body:
čas:
| 0,00 69,62 | | |
5. | Václav Studnička A0888 | KONVENT KG1656 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 0,00 71,64 | | |
6. | Kamila Kratinová D1187 | WORAN KB3004 | Český jezdecký klub MK0019 |
body:
čas:
| 0,00 72,20 | | |
7. | Tereza Hradecká A1357 | TREVOR KH3136 | Jezdecká společnost Tarpan o.s. MA0185 |
body:
čas:
| 0,00 75,09 | | |
8. | Roman Šafrata B1160 | CARANO - T KA1725 | JK Louňovice MB0111 |
body:
čas:
| 0,00 78,81 | | |
9. | Sergei Motyguine C0207 | LA CATANGA KB3878 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 4,00 64,84 | | |
10. | Linda Vondráčková A1124 | AVENA 1 KA1260 | Sportovní stáj Vondráček MA0109 |
body:
čas:
| 4,00 67,08 | | |
11. | Kristýna Nechanická A1498 | FANAL KA1740 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 4,00 70,44 | | |
12. | Kateřina Mestenhauserová B1832 | ACOBATA-T KA1953 | JK Tarpan MA0065 |
body:
čas:
| 4,00 70,53 | | |
13. | Luboš Vondráček A0134 | GERA 2 KH3075 | Sportovní stáj Vondráček MA0109 |
body:
čas:
| 4,00 72,43 | | |
14. | Jan Buben F0369 | BOND 1 KA1201 | Stáj Buben MF0050 |
body:
čas:
| 4,00 74,82 | | |
15. | Luboš Vondráček A0134 | ADRIAS KA1607 | Sportovní stáj Vondráček MA0109 |
body:
čas:
| 4,00 78,74 | | |
16. | Luboš Vondráček A0134 | SAMBUCA 1 KA1462 | Sportovní stáj Vondráček MA0109 |
body:
čas:
| 4,00 79,54 | | |
17. | Natálie Vysušilová A1329 | CANADA KA1785 | JS PHYXIUS. o.s. MB0321 |
body:
čas:
| 5,00 84,03 | | |
18. | Milan Severa A0866 | MAIJOR KK0311 | Stáj Enorm o.s. MA0129 |
body:
čas:
| 8,00 65,86 | | |
19. | Michal Maksa B1234 | HEATHROW KB3506 | Stáj Maksa.Nepoměřice MB0282 |
body:
čas:
| 8,00 71,18 | | |
20. | Adéla Půlpánová B2630 | QUEEN C KA1986 | Jezdecký klub Benátky u Sázavy MB0303 |
body:
čas:
| 8,00 73,40 | | |
21. | Sergei Motyguine C0207 | CASCAYA KB4634 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 8,00 75,25 | | |
22. | Tomáš Hůlka A1388 | CAPPUCCINO LIGHT Kapatex KB3761 | TH Equiclub MA0220 |
body:
čas:
| 8,00 76,90 | | |
23. | Hana Dastychová E1424 | MIRINDA KD1711 | Jezdecký klub Krásná lípa ME0181 |
body:
čas:
| 8,00 77,17 | | |
24. | Michal Maksa B1234 | PORTHOS M KF2964 | Stáj Maksa.Nepoměřice MB0282 |
body:
čas:
| 8,00 77,38 | | |
25. | Roman Kmínek F0027 | COSTLY FRIEND KF3745 | Stáj Rokmi MF0244 |
body:
čas:
| 8,00 77,58 | | |
26. | Dagmar Neumannová A1497 | GINGER 3 KA1157 | JK jezdecké společnosti Ctěnice MA0122 |
body:
čas:
| 8,00 78,14 | | |
27. | Kamila Kratinová D1187 | JALTA 2 KK0142 | Český jezdecký klub MK0019 |
body:
čas:
| 12,00 73,12 | | |
28. | Markéta Řeháková G2707 | DEVON 2 KC1779 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 12,00 73,74 | | |
29. | Markéta Řeháková G2707 | SEDDRICK/SHAKESPEARE KH2354 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 12,00 74,77 | | |
30. | Vladimíra Kozáková A0116 | METRÁŽ KB2883 | Vladimíra Kozáková MB0168 |
body:
čas:
| 14,00 102,55 | | |
31. | Klára Damborská A0411 | UNBELIEVABLE KA2359 | Equest o.s. MA0193 |
body:
čas:
| 19,00 89,36 | | |
32. | Milan Severa A0866 | COCONUTS KA1931 | Stáj Enorm o.s. MA0129 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
32. | Roman Kmínek F0027 | HARDY 1 KF2729 | Stáj Rokmi MF0244 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
34. | Jan Buben F0369 | IRON 1 KF3420 | Stáj Buben MF0050 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|