Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Kateřina Vašáková B2097 | PARSIFAL KF3265 | JK Český Dvůr MB0058 |
body:
čas:
| 44,00 47,84 | | |
2. | Anna Lachmanová A0992 | BOHÉMA 1 KV0606 | Farma GENESIS-Hrazená Lhota MB0113 |
body:
čas:
| 44,00 48,09 | | |
3. | Petra Poláčková F1095 | MINELA KF3999 | Hradecký jezdecký klub MF0025 |
body:
čas:
| 44,00 49,12 | | |
4. | Eva Rathouská B2799 | VĚRNÁ 1 KF3243 | JK Koloděje MB0346 |
body:
čas:
| 44,00 50,39 | | |
5. | Karin Luftmanová B1846 | SILÁK KB3007 | JK Stará Boleslav MB0074 |
body:
čas:
| 44,00 51,46 | | |
6. | Dominika Hrubešová A1527 | RAIN MAN KB3420 | JS Farma Hrádek MA0119 |
body:
čas:
| 44,00 52,10 | | |
7. | Jaroslav Abík B1288 | LADY JESSY KF3563 | stáj Abík. o.s. MB0227 |
body:
čas:
| 44,00 52,87 | | |
8. | Jan Buben F0369 | PAMÁTKA KF3943 | Stáj Buben MF0050 |
body:
čas:
| 44,00 53,23 | | |
8. | Diana Zajíčková D1079 | BÁRA 14 KD2353 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 44,00 53,23 | | |
10. | Simona Lencová B2777 | ŠIFRA 1 KA1646 | JS Farma Hrádek MA0119 |
body:
čas:
| 44,00 53,46 | | |
11. | Lukáš Abík B1975 | SCARBOROUGH KB4021 | stáj Abík. o.s. MB0227 |
body:
čas:
| 44,00 53,97 | | |
12. | Markéta Starková B1902 | IMAGINATION ROCSTAR KE1799 | JS Pohoda Hořovice. o.s. MB0215 |
body:
čas:
| 44,00 54,50 | | |
13. | Leoš Pospíchal E1442 | LINCOLN 1 KA1766 | JK Petra Pospíchalová ME0169 |
body:
čas:
| 44,00 54,60 | | |
14. | Jan Studnička A0942 | ASTERES KF3500 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 44,00 55,24 | | |
15. | Barbora Bínová C0851 | LA JOLIE KF2699 | JK Falea MC0185 |
body:
čas:
| 44,00 56,19 | | |
16. | Nikola Trojanová B2834 | PAVARO KB4177 | Jezdecká Stáj Arcos MA0170 |
body:
čas:
| 44,00 56,96 | | |
17. | Aneta Kuncová A1783 | GIFFY KD2178 | JK Epona Praha MA0140 |
body:
čas:
| 44,00 57,84 | | |
18. | Pavlína Bílá B3196 | CABERNET 1 KB4218 | JK Stará Boleslav MB0074 |
body:
čas:
| 44,00 59,07 | | |
19. | Tadeáš Plachý B2081 | CAYPINO KD2344 | JK Poděbrady MB0047 |
body:
čas:
| 44,00 59,36 | | |
20. | Barbora Pochopová E1334 | ASPEN KE1881 | Sportovní klub BPR ME0192 |
body:
čas:
| 44,00 59,65 | | |
21. | Jan Buben F0369 | MONTE CRISTO KA2241 | Stáj Buben MF0050 |
body:
čas:
| 44,00 59,89 | | |
22. | Tereza Rosická A1082 | MONAKO KF3099 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 44,00 60,11 | | |
24. | Luboš Vondráček A0134 | ANKY KA2062 | Sportovní stáj Vondráček MA0109 |
body:
čas:
| 44,00 61,12 | | |
25. | Lucie Gallová E0530 | ROLLS ROYCE KE1674 | TJ JO Nisa Jablonec ME0019 |
body:
čas:
| 44,00 61,93 | | |
26. | Lenka Nováková B1926 | DOLLOM COUNTRYBOY KB3889 | Jezdecká společnost Septima o.s.Unhošť MB0104 |
body:
čas:
| 43,00 64,53 | | |
27. | Václav Studnička A0888 | CIGÁJA KF3968 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 43,00 67,35 | | |
28. | Lucie Bičovská B2151 | DANTES 2 KH3200 | Jezdecká stáj Podkovářství Řeřichy MB0278 |
body:
čas:
| 38,00 48,87 | | |
29. | Anna Mandelová E1591 | FOREST FIRE KE1723 | JK Petra Pospíchalová ME0169 |
body:
čas:
| 38,00 53,49 | | |
30. | Veronika Nosková A1070 | SARAH 10 KF3323 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 38,00 56,50 | | |
31. | Lenka Formánková F1653 | NEON 1 KF4492 | JK Větrný Ranč Rychnov ME0108 |
body:
čas:
| 38,00 58,48 | | |
32. | Dagmar Neumannová A1497 | BATMAN KA1222 | JK jezdecké společnosti Ctěnice MA0122 |
body:
čas:
| 37,00 43,32 | | |
33. | Kristýna Růzhová A1613 | ASTERIX D KB3564 | JS Farma Hrádek MA0119 |
body:
čas:
| 36,00 54,56 | | |
34. | Lenka Šlechtová A0936 | PAGANINI 1 KA2111 | JK Paganini MA0208 |
body:
čas:
| 36,00 55,18 | | |
35. | Veronika Šašková E0918 | QUIRAS KH3232 | JK Petra Pospíchalová ME0169 |
body:
čas:
| 36,00 60,52 | | |
36. | Nicola Grünthalová B2769 | VENEZIA 1 KD2303 | JK Opřetice MB0232 |
body:
čas:
| 36,00 60,97 | | |
37. | Milan Vanko Z1180 | ELTON 1 KK0278 | Slovensko MZ1000 |
body:
čas:
| 36,00 61,73 | | |
38. | Lucie Kalenská A1150 | SIR ALADIN KF4124 | Stáj Enorm o.s. MA0129 |
body:
čas:
| 35,00 64,54 | | |
39. | Karolina Mikšíková B2258 | VELVET VD WITHOEVE Z KB4582 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 35,00 65,24 | | |
40. | Michaela Kadlecová A0229 | CONTE NOIR KB4006 | BOHEMIA HORSE.o.s. Svárov MB0314 |
body:
čas:
| 35,00 65,58 | | |
41. | Renata Michálková B0401 | GRANADA 8 KA1834 | Stáj Arco MA0157 |
body:
čas:
| 35,00 80,85 | | |
42. | Tomáš Hůlka A1388 | BARONESA KA1165 | TH Equiclub MA0220 |
body:
čas:
| 34,00 49,39 | | |
43. | Michaela Kličková B2318 | SAMANTA 13 KB3720 | Jezdecký klub Benátky u Sázavy MB0303 |
body:
čas:
| 30,00 57,34 | | |
44. | Dagmar Neumannová A1497 | CESMÍNA 1 KA2184 | JK jezdecké společnosti Ctěnice MA0122 |
body:
čas:
| 29,00 73,15 | | |
45. | Daniela Mlejnková B1904 | NORIS 1 KB4249 | TJ Jezd.spol.Hořín MB0023 |
body:
čas:
| 28,00 50,17 | | |
46. | Michaela Posltová A1605 | VICKY 1 KA1939 | JK jezdecké společnosti Ctěnice MA0122 |
body:
čas:
| 28,00 57,67 | | |
47. | Jan Suchánek A1761 | SILVER BOY/LUKÁŠEK KG3080 | Jezdecká stáj Millennium MA0113 |
body:
čas:
| 26,00 69,89 | | |
48. | Petra Pospíchalová F1331 | PEGAZ KE1971 | JK Petra Pospíchalová ME0169 |
body:
čas:
| 25,00 88,08 | | |
49. | Lea Schoberová B1404 | FRANCES KB4064 | Sportovní stáj Třebonice .o.s. MB0170 |
body:
čas:
| 21,00 55,47 | | |
50. | Vladimíra Kozáková A0116 | GEORGINA KB4238 | Vladimíra Kozáková MB0168 |
body:
čas:
| 17,00 63,94 | | |
51. | Jaroslav Abík B1288 | KATY BRIDE KB4637 | stáj Abík. o.s. MB0227 |
body:
čas:
| 12,00 49,05 | | |
52. | Gabriela Cahová B3178 | RENEÉ ICEBERG KB4699 | JK BK o.s. MB0335 |
body:
čas:
| 12,00 49,80 | | |
53. | Diana Daňková D1604 | CARIS-V KD2231 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 12,00 51,06 | | |
54. | Michaela Kličková B2318 | CAPTAIN HOF TER ZEEDYCKE KG3135 | Jezdecký klub Benátky u Sázavy MB0303 |
body:
čas:
| 12,00 52,72 | | |
55. | Kateřina Jurkovičová B2755 | CZEREDA KH3302 | Jezdecká stáj Podkovářství Řeřichy MB0278 |
body:
čas:
| 12,00 54,01 | | |
56. | Roman Řezníček B1831 | DEBIE 1 KB2325 | JO-stáj Hrabák.o.s. MB0284 |
body:
čas:
| 12,00 54,12 | | |
57. | Monika Semeráková A1186 | WHINNYFRED KA2121 | JK Horní Počernice MA0093 |
body:
čas:
| 12,00 55,40 | | |
58. | Lukáš Abík B1975 | LOLA 2 KB4369 | stáj Abík. o.s. MB0227 |
body:
čas:
| 12,00 57,44 | | |
59. | Tomáš Veselý B2201 | ŠÍPEK 1 KB4516 | Selská jízda Čakovičky MB0154 |
body:
čas:
| 12,00 57,72 | | |
60. | Daniela Benešová A0871 | CARUSO 1 KA2038 | Jezdecké centrum Máslovice MA0121 |
body:
čas:
| 12,00 59,12 | | |
61. | Jindřich Chromý V0320 | SAFIÁN KA1795 | Jezdecká společnost INVINCIBLE o.s. MB0357 |
body:
čas:
| 12,00 62,84 | | |
62. | Pavlína Bendová B0943 | SANCHO KA1864 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 12,00 63,26 | | |
63. | Kateřina Nepilá A0723 | CONTE CAPITOL KE1390 | Stáj Preláta MA0014 |
body:
čas:
| 11,00 65,59 | | |
64. | Václav Studnička A0888 | CLAUSEWITZ KF4365 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 11,00 66,09 | | |
65. | Nikola Hušková A1690 | COLIN Huška KA2130 | NH Equiteam MA0217 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
65. | Klára Chábová A1062 | HECJOZO KE1210 | Jezdecké středisko DDM Praha MA0179 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
65. | Tomáš Hůlka A1388 | DAIKIRI KD2226 | TH Equiclub MA0220 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
65. | Anna Těšínská D1564 | FANDA 1 KD1720 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
65. | Radek Endršt B1464 | GRENT KC1864 | JK Rpety MB0049 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
65. | Zuzana Vítová F3031 | KEXI KF2027 | TJ Equus Kinsky MF0037 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
65. | Olga Zítková B2236 | KORÁL 4 KH3428 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
65. | Sára Vašková F1990 | FUNNY BOY 1 KA2304 | Jezdecká stáj Millennium MA0113 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
65. | Tereza Urbánková A1540 | MAXMILIÁN 1 KB2774 | JK Horní Počernice MA0093 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|