Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Anna Palkevičová H3160 | CANT KF4046 | Stáj Montana o.s. ML0035 |
body:
čas:
| 44,00 45,76 | | |
2. | Ivana Konečná H0593 | PANČO KH3098 | JO Pegas MH0014 |
body:
čas:
| 44,00 47,00 | | |
3. | Jiří Urban G0337 | WAYANA KL0356 | JK RAKON Kojetin o.s. ML0059 |
body:
čas:
| 44,00 47,22 | | |
4. | Barbora Machálková L0104 | JANEK 4 KL0164 | JK Merkur o.s. ML0060 |
body:
čas:
| 44,00 47,62 | | |
5. | Alexandra Hanáčková L0108 | BARON 16 KL0016 | JK Ramir Bělov ML0022 |
body:
čas:
| 44,00 50,68 | | |
6. | Lucie Šnyrychová H2453 | URANE DE LA VAULX KG3359 | JA Náměšť na Hané MH0206 |
body:
čas:
| 44,00 51,46 | | |
7. | Alžběta Melicharová L0151 | ROKOK KF3277 | Stáj Rektořík o.s. ML0078 |
body:
čas:
| 44,00 51,82 | | |
8. | Radim Pospíšilík G0382 | ARIZONA-P KL0273 | JK Paráda Skržice o.s. ML0054 |
body:
čas:
| 44,00 52,36 | | |
9. | Radim Pospíšilík G0382 | BLACK JACK-P KL0120 | JK Paráda Skržice o.s. ML0054 |
body:
čas:
| 44,00 53,53 | | |
10. | Soňa Orčíková Z1339 | SQURREL KZ1829 | JK Žilina - Brezany MZ1034 |
body:
čas:
| 44,00 53,75 | | |
11. | Tereza Šolcová H3875 | IMPATICO/IZRAEL eN KB3370 | JA Náměšť na Hané MH0206 |
body:
čas:
| 44,00 55,46 | | |
12. | Lucie Urbanová L0019 | JETRO 1 KB2439 | SK ALLMETAL Martinice o.s. ML0018 |
body:
čas:
| 44,00 56,41 | | |
13. | Daniel Sýkora Z1340 | Dalas KZ1827 | JK Motešice MZ1050 |
body:
čas:
| 42,00 46,31 | | |
14. | Silvie Pavlíčková G2411 | CAMPARIA SKYP KL0119 | JK Sport Pravčice ML0007 |
body:
čas:
| 42,00 47,40 | | |
15. | Michaela Tomaníková G1606 | KORAN KG1642 | JK Pravčice o.s. ML0058 |
body:
čas:
| 42,00 48,34 | | |
16. | Lenka Žitná G1017 | IRIS 2 KV0216 | Sportovní stáj Vittoria ML0021 |
body:
čas:
| 42,00 48,62 | | |
17. | Petr Rektořík G1753 | BARIELA KL0308 | Stáj Rektořík o.s. ML0078 |
body:
čas:
| 41,00 50,25 | | |
18. | Michal Žák Z1341 | Delta KZ1825 | Jazdecká spoločnosť Trebostovo MZ1038 |
body:
čas:
| 41,00 50,92 | | |
19. | Bohumil Cupák G0721 | CALIBR KL0145 | JK Sport Pravčice ML0007 |
body:
čas:
| 40,00 46,80 | | |
20. | Denisa Masarová Z1338 | Meidlinger s Livius KZ1828 | JK RM Lietavska Lúčka MZ1049 |
body:
čas:
| 39,00 67,82 | | |
21. | Gabriela Kubíková Z1342 | Arwen KZ1646 | Jazdecká spoločnosť Trebostovo MZ1038 |
body:
čas:
| 37,00 66,24 | | |
22. | Aneta Bednaříková L0146 | SONATA "M" KH3006 | JS Bzenec ML0064 |
body:
čas:
| 35,00 47,82 | | |
23. | Bohdana Körnerová H0450 | CALYPSO 3 KH3017 | JK Liboš MH0286 |
body:
čas:
| 35,00 53,11 | | |
24. | Roman Navrátil H1489 | GRANDIS VAN'T HEIKE KC2446 | JA Náměšť na Hané MH0206 |
body:
čas:
| 35,00 53,96 | | |
25. | Barbora Machálková L0104 | ZERO 1 KL0339 | JK Merkur o.s. ML0060 |
body:
čas:
| 34,00 56,31 | | |
26. | Aneta Opršalová G2106 | VERDEN DU LUC KL0234 | SK ALLMETAL Martinice o.s. ML0018 |
body:
čas:
| 30,00 61,68 | | |
27. | Jiří Urban G0337 | ASPIDA KL0248 | JK RAKON Kojetin o.s. ML0059 |
body:
čas:
| 28,00 55,36 | | |
28. | Simona Sviteková G1680 | SALOME 6 KL0142 | Sportovní stáj Vittoria ML0021 |
body:
čas:
| 28,00 78,11 | | |
29. | Michaela Tomaníková G1606 | FURGIS KL0202 | JK Pravčice o.s. ML0058 |
body:
čas:
| 27,00 59,39 | | |
30. | Kristýna Koutná H2964 | VELVETA KL0230 | Stáj Montana o.s. ML0035 |
body:
čas:
| 24,00 73,40 | | |
31. | Radek Kondrčík H3027 | RIKY / Ó KEY KL0249 | JK RAKON Kojetin o.s. ML0059 |
body:
čas:
| 18,00 60,62 | | |
32. | Barbora Javoříková L0134 | OLYMP 2 KH2599 | SK ALLMETAL Martinice o.s. ML0018 |
body:
čas:
| 17,00 52,81 | | |
33. | Iva Hlobilová G1743 | BINGO SKYP KL0194 | JK Sport Pravčice ML0007 |
body:
čas:
| 5,00 53,84 | | |
34. | Kristína Mintachová Z1337 | Lusitania KZ1502 | Žilina Čaba OTBG JK MZ1048 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
34. | Margita Urbanová G0345 | CASANOVA 1 KL0108 | SŠHS Kroměříž ML0011 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
34. | Sára Šupková L0159 | OSKARETA KL0128 | JS Bzenec ML0064 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
34. | Stanislav Běhal G2451 | CALETTA 1 KL0076 | JK RAKON Kojetin o.s. ML0059 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
34. | Denisa Masarová Z1338 | Urok KZ1035 | JK RM Lietavska Lúčka MZ1049 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
34. | Barbora Feťková Z1329 | Leonardo KZ1644 | Jazdecká spoločnosť Trebostovo MZ1038 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
40. | Veronika Hillová Z1343 | Kevin KZ1826 | Žilina Čaba OTBG JK MZ1048 |
body:
čas:
| 0,00 6,00 | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
41. | Gabriela Hanelová H1699 | DIEGO 3 KH4042 | Jezdecký klub FLANAGAN MH0264 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|
41. | Barbora Absolonová L0010 | CASIUS CLAY KL0063 | JS "Al-Kham-Sa"Zlámanka o.s. ML0019 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|