Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Vladimír Janča F0889 | WHITNEY 1 KD2221 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 0,00 57,59 | 0,00 26,20 | |
2. | Irena Kostová D0252 | GALIE 5 KA1833 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 0,00 59,06 | 0,00 27,38 | |
3. | Adrienna Bartošová K0160 | RB DIDU KK0298 | Český jezdecký klub MK0019 |
body:
čas:
| 0,00 57,57 | 0,00 28,47 | |
4. | Martin Štorkán D1267 | RHAPSODY 1 KK0366 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 0,00 54,94 | 0,00 28,52 | |
5. | Martin Štorkán D1267 | JOLLY BEAUTIFUL-EL PASO KK0287 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 0,00 55,59 | 0,00 28,97 | |
6. | Jakub Smrčka E1174 | RAPHAEL KE1687 | JK Třebívlice ME0010 |
body:
čas:
| 0,00 56,63 | 0,00 29,68 | |
7. | Vladislava Fenclová D0132 | STEFFI KD1778 | Jezdecká stáj Egrensis MK0042 |
body:
čas:
| 0,00 58,75 | 4,00 27,35 | |
8. | Iveta Cepková D1378 | ELODY KD2201 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 0,00 50,75 | 4,00 29,00 | |
9. | Jana Stebelská E1181 | PANTER 1 KK0344 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 0,00 57,13 | 4,00 31,23 | |
10. | Vladimír Janča F0889 | ANIKO KK0131 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 0,00 48,93 | 4,00 32,33 | |
11. | Karolina Klímová E1649 | CARCASONNE KA1517 | Slzavé Údolí MK0065 |
body:
čas:
| 0,00 56,75 | 8,00 27,59 | |
12. | Sandra Kubrychtová K0089 | BLIZÁRD KD1080 | Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková MK0017 |
body:
čas:
| 0,00 53,22 | 12,00 47,85 | |
13. | Barbora Kafková K0045 | CLEOPATRA 1 KF3792 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 4,00 56,97 | | |
13. | Martin Štorkán D1267 | FINLANDIA 2 KK0288 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 4,00 59,32 | | |
13. | Kateřina Štorkánová K0119 | AHA KK0410 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 4,00 57,47 | | |
13. | Karolína Filingerová D1336 | CALETTO - S KD1188 | Jezdecký klub Třešňák.o.s. MK0052 |
body:
čas:
| 4,00 50,31 | | |
13. | Karolína Filingerová D1336 | LIBERTY LOOPING T KD1655 | Jezdecký klub Třešňák.o.s. MK0052 |
body:
čas:
| 4,00 53,43 | | |
13. | Andrea Knakalová D1396 | MEXES KD1987 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 4,00 57,56 | | |
13. | Jakub Vaníček D1805 | FIN 6 KD2331 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 4,00 58,00 | | |
13. | Vladislava Fenclová D0132 | PRETTY 8 KK0203 | Jezdecká stáj Egrensis MK0042 |
body:
čas:
| 4,00 56,84 | | |
21. | Ondřej Nágr D0257 | POLLEDR KK0268 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 6,00 66,29 | | |
22. | Miroslava Křivancová D1266 | RAYAA KK0291 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 8,00 72,13 | | |
23. | Dana Pecínová D1291 | VANTRÉS KD1633 | Jezdecký klub Tachov Respo MD0054 |
body:
čas:
| 12,00 48,28 | | |
24. | Iveta Cepková D1378 | CATTY KD1898 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 15,00 70,90 | | |
25. | Eliška Brdlíková D1521 | SESION KD1106 | Český jezdecký klub MK0019 |
body:
čas:
| 19,00 71,09 | | |
26. | Marie Kruntová D0717 | DENVERO KD2097 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
26. | Jakub Smrčka E1174 | CORAL 3 KB3048 | JK Třebívlice ME0010 |
body:
čas:
| 0,00 6,00 | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
26. | Petra Mazánková E0913 | HÁDANKA Z HVĚZD KE1013 | JK Zelený ranč ME0204 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
26. | Karolina Klímová E1649 | SISI 9 KC2126 | Slzavé Údolí MK0065 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
26. | Šárka Dardová K0121 | CRAZY LADY KK0164 | Jezdecký oddíl Kavka MK0045 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|