Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Tereza Zapletálková H3439 | NICOLAS MTK/NARKOS KH0188 | SK Pental Břidličná MH0160 |
body:
čas:
| 0,00 57,56 | 0,00 21,88 | |
2. | Natálie Valová H2692 | KAMEJKA KH3446 | Spolfinn. s.r.o. ML0091 |
body:
čas:
| 0,00 59,88 | 0,00 22,86 | |
3. | Petr Košín F2441 | SÁRA 29 KF3796 | JK Hřebčín Suchá MF0150 |
body:
čas:
| 0,00 67,82 | 0,00 23,09 | |
4. | Ladislav Vachutka H2762 | QUIRA-H KH4030 | Jezdecký oddíl Dubicko MH0023 |
body:
čas:
| 0,00 62,84 | 0,00 23,51 | |
5. | Kateřina Měrková H3111 | VICHI KH1097 | TJ-sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín.o.s. MH0053 |
body:
čas:
| 0,00 57,90 | 0,00 24,21 | |
6. | Darja Tellingerová H3096 | LUCIUS 1 KH3881 | JK Opava-Kateřinky MH0042 |
body:
čas:
| 0,00 62,18 | 0,00 24,22 | |
7. | Pavel Humplík H0172 | MISTRÁL 5 KH3885 | JK Opava-Kateřinky MH0042 |
body:
čas:
| 0,00 58,87 | 0,00 24,53 | |
8. | Martin Hruška H2050 | MANCRET KH4278 | JK Opava-Kateřinky MH0042 |
body:
čas:
| 0,00 63,78 | 0,00 24,77 | |
9. | Radek Šídlo F0586 | QUESTOR 1 KH3794 | Jezdecký klub Agrostyl - Otice MH0212 |
body:
čas:
| 0,00 65,81 | 0,00 24,83 | |
10. | Andrea Cihlářová H3529 | DIRK KH3608 | JK Opava-Kateřinky MH0042 |
body:
čas:
| 0,00 62,90 | 0,00 25,15 | |
11. | Jan Schmid H0489 | CV KH3791 | Empresa s.r.o. MH0171 |
body:
čas:
| 0,00 69,25 | 0,00 26,76 | |
12. | Lenka Žitná G1017 | IRIS 2 KV0216 | Sportovní stáj Vittoria ML0021 |
body:
čas:
| 0,00 64,81 | 0,00 26,99 | |
13. | Gabriela Křesťanová H3406 | WALERIAN KH3964 | JK Opava-Kateřinky MH0042 |
body:
čas:
| 0,00 59,73 | 0,00 27,54 | |
14. | Natálie Bledowská H3839 | LARCON KH4171 | JK Baloušek MH0037 |
body:
čas:
| 0,00 63,50 | 0,00 29,21 | |
15. | Kateřina Fialová H3696 | DAMERICAN KH3633 | JK Hřebčína HF MH0291 |
body:
čas:
| 0,00 64,66 | 0,00 29,28 | |
16. | Kamila Hepperová H3573 | DIAMENT KH4276 | JK Opava-Kateřinky MH0042 |
body:
čas:
| 0,00 63,87 | 0,00 30,44 | |
17. | Martina Turzíková G3270 | JUDITA HF ALKAPET KH3631 | EST Perná MG0038 |
body:
čas:
| 0,00 56,28 | 0,00 31,41 | |
18. | Jan Křížek H2691 | ANYMORE KH3313 | J.Spol.Hamříkova stáj o.s. MH0109 |
body:
čas:
| 0,00 61,81 | 4,00 22,96 | |
19. | Rudolf Doležal F0382 | KEIRA-H KH4029 | JK Hřebčín Suchá MF0150 |
body:
čas:
| 0,00 64,69 | 4,00 36,11 | |
20. | Vladimír Jakub Sláma H0157 | BARNABÁŠ KH4223 | SK Pental Břidličná MH0160 |
body:
čas:
| 4,00 57,19 | | |
21. | Pavla Kotrašová H0354 | DYNAMIKA KH3804 | Stáj Kerberos Troubelice MH0211 |
body:
čas:
| 4,00 62,29 | | |
22. | Ladislav Vachutka H2762 | ODETA-M KH4340 | Jezdecký oddíl Dubicko MH0023 |
body:
čas:
| 4,00 62,69 | | |
23. | Ladislav Vachutka H2762 | TAKTIKA-H KH4296 | Jezdecký oddíl Dubicko MH0023 |
body:
čas:
| 4,00 63,50 | | |
24. | Natálie Valová H2692 | KAMELOT 1 KH3255 | Spolfinn. s.r.o. ML0091 |
body:
čas:
| 4,00 65,16 | | |
25. | Vladimír Štursa V0065 | ÉBEN W KL0002 | Jezdecký klub Kavalkáda Krusičany MB0290 |
body:
čas:
| 4,00 65,31 | | |
26. | Aneta Paroulková H3479 | RAF KH4049 | JK Opava-Kateřinky MH0042 |
body:
čas:
| 4,00 66,65 | | |
27. | Kateřina Nováková H3278 | FEŠANDA KH4132 | SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice MH0143 |
body:
čas:
| 4,00 68,12 | | |
28. | Petra Skřivanová F2013 | CATRIN 1 KH3975 | Stáj Manon MF0016 |
body:
čas:
| 4,00 68,59 | | |
29. | Petr Košín F2441 | VÍRA 1 KF3815 | JK Hřebčín Suchá MF0150 |
body:
čas:
| 4,00 72,37 | | |
30. | Stanislav Hošák H0880 | LOUIS LE BIEN KH4400 | JK Hřebčína HF MH0291 |
body:
čas:
| 4,00 76,75 | | |
31. | Milan Šrotek H2596 | NORMEN 4 KG3516 | JK Attila Ostrava o.s. MH0203 |
body:
čas:
| 5,00 85,69 | | |
32. | Josef ml. Kincl H1638 | ALESSIO KH4147 | TJ JO Horymas MH0031 |
body:
čas:
| 7,00 91,38 | | |
33. | Olga Janásová H2008 | CARTER KH3466 | JK Dolní Dvůr Wrobel - Lhotka MH0189 |
body:
čas:
| 8,00 77,38 | | |
34. | Kristýna Chorovská G3205 | LIBERO 7 KH3711 | JK Caballero MH0147 |
body:
čas:
| 10,00 89,19 | | |
35. | Olga Janásová H2008 | WHITE SPOT KL0236 | JK Dolní Dvůr Wrobel - Lhotka MH0189 |
body:
čas:
| 11,00 93,22 | | |
36. | Eva Kondlerová H2177 | ROSIE KH2995 | Stáj Kerberos Troubelice MH0211 |
body:
čas:
| 12,00 60,47 | | |
37. | Michal Mundil F1052 | BABETA 2 KF4197 | JK Hřebčín Suchá MF0150 |
body:
čas:
| 12,00 71,12 | | |
38. | Jaroslava Neplechová H2877 | VELVET 5 KH3775 | JK Štarnov ML0066 |
body:
čas:
| 16,00 67,88 | | |
39. | Michaela Macurová H2538 | SPIKE 1 KH4420 | J.Spol.Hamříkova stáj o.s. MH0109 |
body:
čas:
| 24,00 78,53 | | |
40. | Andrea Cáderová H2781 | SIAMOR KH3103 | Jezdecký klub Agrostyl - Otice MH0212 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
40. | Lenka Buchtová F2514 | GRIDE KF2832 | Občanské sdružení Bonanza MF0286 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
40. | Martina Turzíková G3270 | RAMIREZ - HF ALKAPET KH3809 | EST Perná MG0038 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
40. | Renata Czyžová H3894 | QUATRNEI KG3005 | Jezdecký oddíl Dubicko MH0023 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
40. | Renáta Šomanová H3164 | MOONLIGHT-C KH4039 | SK Pental Břidličná MH0160 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|