Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Michal Haltuch F2700 | LUNA 10 KF3446 | JO Albert Stolany MF0138 |
body:
čas:
| 55,00 51,12 | | |
2. | Tereza Sedláčková F2897 | ASTROLOG KF3531 | JK Zálesí o.s. MF0091 |
body:
čas:
| 55,00 58,07 | | |
3. | Markéta Matoušková F2313 | HORALKA 1 KF3269 | Jezdecká společnost AMIT Pardubice MF0310 |
body:
čas:
| 55,00 60,11 | | |
4. | Denisa Cetenyová F3801 | VALENTINA 1 KG2906 | JK Zálesí o.s. MF0091 |
body:
čas:
| 55,00 60,29 | | |
5. | Lenka Jirásková F2112 | QEEN KF2899 | JK Tyko Čepí o.s. MF0020 |
body:
čas:
| 55,00 60,40 | | |
6. | Karel Brandstein F2988 | BERTÍK 5 KF4120 | JS Kozojedy MF0232 |
body:
čas:
| 55,00 60,83 | | |
7. | Iva Kopřivová F2187 | PICASSO 4 KV0621 | Sportovní jezdecký klub při Školním statku Chrudim MF0052 |
body:
čas:
| 55,00 61,20 | | |
8. | Iva Dotzauerová F0449 | BOHEMIA DANCER KB3816 | Slavoj Pardubice SK MF0250 |
body:
čas:
| 55,00 64,78 | | |
9. | Lenka Rufferová F2539 | HAUCK KF1536 | JK Jurášek MF0171 |
body:
čas:
| 55,00 65,07 | | |
10. | Iveta Faltysová F1923 | CASSIUS 1 KF4267 | O.S. Apolenka MF0183 |
body:
čas:
| 55,00 66,38 | | |
11. | Irena Malá F1219 | LEGÁT 1 KF4520 | Malá jezdecká společnost MF0280 |
body:
čas:
| 55,00 66,40 | | |
12. | Eva Štěpanovská F2239 | BATYST KF3443 | Josef Štěpanovský MF0247 |
body:
čas:
| 54,00 62,59 | | |
13. | Aleš Novák F2608 | GOYEN KF2826 | JK Chvojka-Stolany MF0051 |
body:
čas:
| 51,00 66,85 | | |
14. | Vladislava Ciprová F1012 | CAROLINA 1 KF4350 | Jezdecký klub Pastviny MF0027 |
body:
čas:
| 49,00 62,12 | | |
15. | Petr Janeček F2873 | SAHARA 1 KF2250 | Slavoj Pardubice SK MF0250 |
body:
čas:
| 48,00 48,59 | | |
16. | Martina Bečková F1580 | NAWARACH KH3288 | JK Tyko Čepí o.s. MF0020 |
body:
čas:
| 48,00 57,58 | | |
17. | Petr Novák F2367 | COLLI-K KF4490 | Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. MF0140 |
body:
čas:
| 48,00 60,76 | | |
18. | Otto Vinzens F0303 | MAGIC MAN KF4315 | Stáj Cilka. Otto Vinzenz MF0203 |
body:
čas:
| 47,00 53,21 | | |
19. | Iva Kopřivová F2187 | SPARTACUS KF3841 | Sportovní jezdecký klub při Školním statku Chrudim MF0052 |
body:
čas:
| 46,00 56,68 | | |
20. | Petr Myška F0873 | CZEKOLADOWY JOE KF3748 | Jezdecký klub Isabel MF0311 |
body:
čas:
| 44,00 67,91 | | |
21. | Martina Bečková F1580 | GIGOLO KV0132 | JK Tyko Čepí o.s. MF0020 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
21. | Kristýna Serbousková F2965 | OCEÁNIC KH2538 | JK Zálesí o.s. MF0091 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
23. | Robert Pokorný B2144 | COMEA-K KF4189 | JO Albert Stolany MF0138 |
body:
čas:
| 0,00 6,00 | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|