Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Lubomír Štecher B1795 | VELKÁ RADOST KB3031 | JS HORSETEAM BOHEMIA MB0341 |
body:
čas:
| 0,00 46,30 | 0,00 22,30 | |
2. | Petr Hynek F0599 | FRELOU Z KC2447 | JK Interkonix Doubrava MF0351 |
body:
čas:
| 0,00 56,24 | 0,00 23,09 | |
3. | Sára Kalivodová C1268 | DORIS-SVRŽNO KK0310 | JK JS ARS Č.Budějovice MC0143 |
body:
čas:
| 0,00 49,20 | 0,00 26,66 | |
4. | Klára Flisníková H2401 | EURA KH2563 | Jezdecký klub EQUITEAM Flisník MH0234 |
body:
čas:
| 0,00 52,90 | 0,00 28,26 | |
5. | Ivana Konvalinková B1801 | ED HARDY KB3724 | stáj Václav Kolín MB0061 |
body:
čas:
| 0,00 53,09 | 0,00 29,35 | |
6. | Kateřina Veselovská D0118 | DEKAMERON KF4429 | APTOFLEX Canamipharm team MF0349 |
body:
čas:
| 0,00 51,10 | 0,00 29,71 | |
7. | Lenka Kabátová A0829 | BERENICA KB4606 | JS Nesměň o.s. MB0229 |
body:
čas:
| 0,00 55,08 | 0,00 30,41 | |
8. | Hana Szádovská C1269 | HANNY KC2288 | JK JS ARS Č.Budějovice MC0143 |
body:
čas:
| 0,00 50,95 | 1,00 31,11 | |
9. | Ivana Blehová B0473 | EMIL 1 KB4260 | JK Dolany MB0261 |
body:
čas:
| 0,00 51,77 | 1,00 31,50 | |
10. | Kateřina Johnová F3796 | CABERNET 2 KF4118 | Jezecký klub MHF MF0343 |
body:
čas:
| 0,00 51,56 | 1,00 31,69 | |
11. | Petr Hynek F0599 | BALLADIUM KA2316 | JK Interkonix Doubrava MF0351 |
body:
čas:
| 0,00 60,42 | 1,00 33,37 | |
12. | Soňa Nováková E1587 | VERROLAIN KE1899 | 3V Třebušín ME0159 |
body:
čas:
| 0,00 58,13 | 3,00 40,18 | |
13. | Gabriela Slavíková C0337 | HICKARY KG3526 | Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno MF0292 |
body:
čas:
| 0,00 53,16 | 4,00 22,67 | |
14. | Karolína Urbanová C1196 | DENIRA KC2008 | JK JS ARS Č.Budějovice MC0143 |
body:
čas:
| 0,00 55,87 | 4,00 29,25 | |
15. | Šárka Kopáčková C0768 | DAK KG1477 | JK SZeŠ Tábor MC0023 |
body:
čas:
| 0,00 45,40 | 4,00 29,40 | |
16. | Jiří Zahrádka A0166 | HEIDI 2 KA1458 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 0,00 59,21 | 4,00 43,47 | |
17. | Tereza Votrubová B2580 | KARÁT 1 KH2612 | Jezd.společnost Miskovice.o.s. MB0034 |
body:
čas:
| 0,00 49,65 | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
17. | Michala Gramatová A0876 | QUIS 1 KA1181 | JK VÚŽV Uhříněves MA0028 |
body:
čas:
| 0,00 52,89 | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
19. | Tereza Přibylová F2984 | TAROS KB2347 | TJ Start Hořice MF0045 |
body:
čas:
| 0,00 57,74 | 0,00 67,80 | |
vyloučen (Překročen časový limit)
|
20. | Zuzana Šidáková B2681 | SLET KB2834 | Jezdecký klub Křečovice MB0286 |
body:
čas:
| 4,00 54,66 | | |
21. | Jiří Hochman B0049 | MERLYN 3 KB4121 | Jezdecký klub Křečovice MB0286 |
body:
čas:
| 4,00 54,72 | | |
22. | Lubomír Štecher B1795 | PURPUR KB4696 | JS HORSETEAM BOHEMIA MB0341 |
body:
čas:
| 4,00 55,97 | | |
23. | Ida Frýdlová D0786 | BOSTOŇ KV0325 | Sportovní stáj Zámek Vilémov MV0070 |
body:
čas:
| 4,00 56,18 | | |
24. | Alžběta Konvalinková B2878 | FATALISTA KB3498 | stáj Václav Kolín MB0061 |
body:
čas:
| 4,00 57,20 | | |
25. | Barbora Kubištová F2136 | MARGARETA 1 KF4239 | TJ Hřebčín Kubišta MF0133 |
body:
čas:
| 4,00 60,61 | | |
26. | Lubomír Štecher B1795 | CORINA 3 KB3721 | JS HORSETEAM BOHEMIA MB0341 |
body:
čas:
| 8,00 55,72 | | |
27. | Kateřina Peroutková B1382 | VOLBA B KB4119 | JK JS ARS Č.Budějovice MC0143 |
body:
čas:
| 9,00 65,16 | | |
28. | Nicole Rauvolfová B2829 | GRANDOS KE1157 | JK BK o.s. MB0335 |
body:
čas:
| 12,00 49,66 | | |
29. | Karolína Flisníková H2957 | BLESK 13 KF2609 | Jezdecký klub EQUITEAM Flisník MH0234 |
body:
čas:
| 13,00 80,13 | | |
30. | Hana Szádovská C1269 | JOHANKA 5 KC2098 | JK JS ARS Č.Budějovice MC0143 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|