Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Eva Čoudková C0334 | GAMBIT 1 KC1651 | JO Blaťák Mažice o.s. MC0016 |
body:
čas:
| 0,00 48,03 | 0,00 31,62 | |
2. | Monika Petříčková C0824 | BEERBY L KC2020 | JO Blaťák Mažice o.s. MC0016 |
body:
čas:
| 0,00 55,17 | 0,00 32,29 | |
3. | Eliška Procházková C0805 | GIRA KD1012 | Koně Vondrov-JTJ HHC MC0123 |
body:
čas:
| 0,00 46,86 | 0,00 33,63 | |
4. | Daniela Růžičková C1204 | ALLEGRA 1 KH2929 | JK Alfa Omega MC0199 |
body:
čas:
| 0,00 45,23 | 0,00 33,73 | |
5. | Pavla Pártlová C0752 | CONCORD 2 KC2481 | JK Essa-Hippo MC0241 |
body:
čas:
| 0,00 52,82 | 0,00 33,86 | |
6. | Anita Bláhová C1253 | GAMET 1 KC1747 | JK Borová MC0215 |
body:
čas:
| 0,00 55,31 | 0,00 38,11 | |
7. | Zdeněk Hruška F0304 | QUIDO REBEL DK KC2380 | SS Zdeněk Hruška MC0183 |
body:
čas:
| 0,00 56,00 | 0,00 39,05 | |
8. | Jana Martinů C0989 | GOLD TREASURE KC1767 | JK Bacardi MC0214 |
body:
čas:
| 0,00 54,77 | 4,00 31,73 | |
9. | Ladislav Arient C0857 | CLAUDIUS 2 KC2279 | SS Zdeněk Hruška MC0183 |
body:
čas:
| 0,00 55,66 | 4,00 32,91 | |
10. | Tereza Kamírová C1199 | KINGS BLACK BEAUTY KC1970 | JK Borová MC0215 |
body:
čas:
| 0,00 52,92 | 4,00 33,75 | |
11. | Hana Civišová C0686 | PALISZIMO KC2152 | JK Falea MC0185 |
body:
čas:
| 0,00 53,64 | 4,00 34,23 | |
12. | Eliška Procházková C0805 | CAMELOT 5 KB4198 | Koně Vondrov-JTJ HHC MC0123 |
body:
čas:
| 0,00 55,97 | 4,00 34,64 | |
13. | Hana Civišová C0686 | MARY LOU 1 KC2478 | JK Falea MC0185 |
body:
čas:
| 0,00 54,34 | 4,00 37,71 | |
14. | Karin Padevětová C0619 | AFRODITA 5 KC2128 | Ing.Hojek-Vyšší Brod MC0015 |
body:
čas:
| 0,00 52,00 | 4,00 38,34 | |
15. | Vendula Vránová C0995 | LORETA 8 KC2033 | JK Slupenec MC0134 |
body:
čas:
| 0,00 49,62 | 8,00 27,94 | |
16. | Tereza Sporková C1452 | ATLANTA 10 KC1493 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 49,99 | 8,00 33,56 | |
17. | Matěj Kotalík C0863 | PERLA 11 KC2398 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 0,00 55,02 | 8,00 33,62 | |
18. | Jakub Zušťák C0961 | LOVELY 2 KC2468 | Jezdecký klub Konopiště MC0255 |
body:
čas:
| 0,00 45,10 | 8,00 35,08 | |
19. | Kateřina Hanušová A0314 | QUANTE KC2427 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 53,95 | 8,00 38,95 | |
20. | Ladislav Arient C0857 | CORDANA KC2112 | SS Zdeněk Hruška MC0183 |
body:
čas:
| 0,00 48,09 | 8,00 41,13 | |
21. | Veronika Budínská C1399 | GEN 8 KG2699 | Jezdecká společnost Fénix MC0126 |
body:
čas:
| 0,00 52,92 | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
22. | Barbora Kamírová C1198 | LIPTON SINAJ KV0470 | JK Borová MC0215 |
body:
čas:
| 4,00 38,50 | | |
23. | Kateřina Mašková C0867 | HAG 2 KC1674 | Jezdecká stáj Selský dvůr. o. s. ME0173 |
body:
čas:
| 4,00 49,12 | | |
24. | Gabriela Binterová C1366 | GINO AGROP SL KH3106 | Jezdecká stáj Rančice MC0176 |
body:
čas:
| 4,00 52,00 | | |
25. | Zdena Badalová C0228 | HARMONIE NAJDICA KC2353 | Koně Vondrov-JTJ HHC MC0123 |
body:
čas:
| 4,00 52,88 | | |
26. | Matěj Kotalík C0863 | RINKA KC2397 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 4,00 53,03 | | |
27. | Anna Brutovská C0612 | BEZINKA KC0225 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 4,00 53,29 | | |
28. | Jana Drábová C1188 | BLECK KC1229 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| 4,00 54,01 | | |
29. | Jakub Zušťák C0961 | CHELSEA 8 KC2503 | Jezdecký klub Konopiště MC0255 |
body:
čas:
| 4,00 54,23 | | |
30. | Jiří Mayer A0043 | W-CONTENDRA KC2358 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 54,42 | | |
31. | Hana Civišová C0686 | NEWCOMER KC2479 | JK Falea MC0185 |
body:
čas:
| 4,00 55,47 | | |
32. | Václav Horký C0688 | SHADOWFAX KC2484 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| 4,00 56,24 | | |
33. | Karin Padevětová C0619 | TALIDO K KC2506 | Ing.Hojek-Vyšší Brod MC0015 |
body:
čas:
| 4,00 56,79 | | |
33. | Matěj Kotalík C0863 | IVANHOE 2 KC1919 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 4,00 56,79 | | |
35. | Zdeněk Hruška F0304 | VASCO DU LUC KC2282 | SS Zdeněk Hruška MC0183 |
body:
čas:
| 4,00 58,03 | | |
36. | Ladislav Arient C0857 | WHOOPI DK KC2377 | SS Zdeněk Hruška MC0183 |
body:
čas:
| 4,00 58,21 | | |
37. | Kristýna Sedláková C1392 | IMPOSANT SHADDAD KC2363 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 8,00 55,73 | | |
38. | Václav Horký C0688 | CINNAMON KC2483 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| 8,00 56,51 | | |
39. | Jan Kolář C1395 | JESTEE KC2384 | JSK Rohan o.s. MC0096 |
body:
čas:
| 9,00 59,15 | | |
40. | Eliška Pelechová C1379 | HONZA 1 KH2273 | JK Slupenec MC0134 |
body:
čas:
| 12,00 54,31 | | |
41. | Zdeněk Ságl C1005 | SASKIE 1 KV0599 | JK Jiřice MV0063 |
body:
čas:
| 14,00 65,09 | | |
42. | Yvona Zajícová C0931 | HADŽI 1 KC1496 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| 19,00 70,01 | | |
43. | Aneta Tomanová C1462 | MURPHY 2 KC1363 | JK Hájná Hora MC0249 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
43. | Kateřina Krepsová C1409 | DON 6 KC1350 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
43. | Kateřina Hanušová A0314 | ROCKINA 2 KC2504 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
43. | Markéta Váňová D1622 | CESIUM KC2196 | Jezdecká společnost EQUITANA MD0188 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
43. | Vendula Vránová C0995 | VIOLKA 1 KC2124 | JK Slupenec MC0134 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
48. | Barbora Hlachová C1426 | SORBON 2 KC1675 | JK Slupenec MC0134 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|