Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Renata Valášková G1579 | CONTERO-T KA1952 | JK Eclipse MG0181 |
body:
čas:
| 0,00 43,31 | | |
2. | Taťána Galušková G3061 | CENTURY 2 KG3280 | JK Veselí nad Moravou. o.s. ML0090 |
body:
čas:
| 0,00 44,12 | | |
3. | Ivana Urbánková H0947 | LEONARD 1 KH3260 | JK Špaca Ranč. o.s ML0068 |
body:
čas:
| 0,00 45,50 | | |
4. | Eliška Opravilová H2614 | ZONNEGOEIE KG3604 | JK Panská Lícha MG0061 |
body:
čas:
| 0,00 45,51 | | |
5. | Bohumil Cupák G0721 | CALIBR KL0145 | JK Sport Pravčice ML0007 |
body:
čas:
| 0,00 45,81 | | |
6. | Miloslav Příhoda F1976 | LA GRANDER KH3387 | JK Gold Star. o.s. MG0042 |
body:
čas:
| 0,00 46,53 | | |
7. | Gabriela Kubíková Z1221 | CIWANO KZ1577 | Slovensko MZ1000 |
body:
čas:
| 0,00 47,25 | | |
8. | Simona Horáková G2619 | CARISMA 4 KL0304 | Sportovní stáj RENOSPORT ML0026 |
body:
čas:
| 0,00 47,31 | | |
9. | Simona Krejčířová H2699 | AMÁLIE KH2620 | JO TJ Sokol Troubky ML0044 |
body:
čas:
| 0,00 48,19 | | |
10. | Radka Turčynová H0837 | VERONICA Jospo KL0151 | JS RED DRAGON ML0083 |
body:
čas:
| 0,00 48,38 | | |
11. | Laura Jůvová G3261 | CATTARO 1 KG2498 | JK Gold Star. o.s. MG0042 |
body:
čas:
| 0,00 48,65 | | |
12. | Taťána Galušková G3061 | DAISY 18 KG3292 | JK Veselí nad Moravou. o.s. ML0090 |
body:
čas:
| 4,00 42,63 | | |
13. | Petra Kazíková L0133 | GARRY KG1386 | JK Ranč Kostelany ML0072 |
body:
čas:
| 4,00 45,37 | | |
14. | Erik Zuvač B0302 | ROMEO 16 KH3928 | JK Steally Opava MH0059 |
body:
čas:
| 4,00 45,91 | | |
15. | Lenka Žitná G1017 | IRIS 2 KV0216 | Sportovní stáj Vittoria ML0021 |
body:
čas:
| 4,00 46,46 | | |
16. | Radim Bodlák L0008 | SIR 8 KL0007 | Monet+Atos Jezdecká stáj ML0024 |
body:
čas:
| 4,00 46,56 | | |
17. | Soňa Seménková G3312 | VIRGIN GOLD KL0362 | JK Veselí nad Moravou. o.s. ML0090 |
body:
čas:
| 4,00 46,78 | | |
18. | Ivana Urbánková H0947 | CHARLOTTA 2 KH2849 | JK Špaca Ranč. o.s ML0068 |
body:
čas:
| 4,00 47,72 | | |
19. | Anna Krejčíková G3063 | RÁZUS KG3279 | JK Veselí nad Moravou. o.s. ML0090 |
body:
čas:
| 4,00 48,16 | | |
20. | Ivana Horníčková G0830 | THALIE KG3570 | Jezdecká stáj Týnec MG0084 |
body:
čas:
| 4,00 49,63 | | |
21. | Miloslav Příhoda F1976 | QUITE RAPHAEL-T KA2154 | JK Gold Star. o.s. MG0042 |
body:
čas:
| 4,00 49,69 | | |
22. | Iva Hlobilová G1743 | BINGO SKYP KL0194 | JK Sport Pravčice ML0007 |
body:
čas:
| 4,00 49,91 | | |
23. | Jiří Urban G0337 | RIKY / Ó KEY KL0249 | JK RAKON Kojetin o.s. ML0059 |
body:
čas:
| 4,00 50,22 | | |
24. | Barbora Feťková Z1329 | LEONARDO KZ1644 | Slovensko MZ1000 |
body:
čas:
| 4,00 52,22 | | |
25. | Simona Krejčířová H2699 | BRELA KH2876 | JO TJ Sokol Troubky ML0044 |
body:
čas:
| 4,00 52,37 | | |
26. | Gabriela Kubíková Z1221 | CANTU KZ1792 | Slovensko MZ1000 |
body:
čas:
| 4,00 52,69 | | |
27. | Lenka Vojtková H0655 | VALOR 1 KL0170 | JO TJ Sokol Troubky ML0044 |
body:
čas:
| 4,00 54,03 | | |
28. | Ivana Horníčková G0830 | PEPSI-M KH4142 | Jezdecká stáj Týnec MG0084 |
body:
čas:
| 4,00 58,29 | | |
29. | Radim Bodlák L0008 | DOŇA 1 KL0163 | Monet+Atos Jezdecká stáj ML0024 |
body:
čas:
| 4,00 59,09 | | |
30. | Margita Urbanová G0345 | CASANOVA 1 KL0108 | SŠHS Kroměříž ML0011 |
body:
čas:
| 4,00 59,78 | | |
31. | Jan Holec F0070 | LE BARON MPL Racing KL0350 | JK AZAVERO o.s. ML0055 |
body:
čas:
| 8,00 45,72 | | |
32. | Radim Bodlák L0008 | IMPOSANT KL0209 | Monet+Atos Jezdecká stáj ML0024 |
body:
čas:
| 8,00 46,31 | | |
33. | Simona Horáková G2619 | DONNA LAURA KL0232 | Sportovní stáj RENOSPORT ML0026 |
body:
čas:
| 8,00 46,66 | | |
34. | Kateřina Jánská H2599 | ALOMA 1 KL0242 | Jezdecká stáj Galatík Těšánky ML0029 |
body:
čas:
| 8,00 48,06 | | |
35. | Daniel Sýkora Z1232 | DALLAS KZ1555 | Slovensko MZ1000 |
body:
čas:
| 12,00 43,54 | | |
36. | Barbora Absolonová L0010 | CASIUS CLAY KL0063 | SŠHS Kroměříž ML0011 |
body:
čas:
| 12,00 47,57 | | |
37. | Jan Holec F0070 | ČABRAK KL0298 | JK AZAVERO o.s. ML0055 |
body:
čas:
| 12,00 50,41 | | |
38. | Silvie Pavlíčková G2411 | CAMPARIA SKYP KL0119 | JK Sport Pravčice ML0007 |
body:
čas:
| 12,00 52,97 | | |
39. | Jiří Urban G0337 | ASPIDA KL0248 | JK RAKON Kojetin o.s. ML0059 |
body:
čas:
| 12,00 55,00 | | |
40. | Petr Rektořík G1753 | BARIELA KL0308 | Stáj Rektořík o.s. ML0078 |
body:
čas:
| 12,00 62,63 | | |
41. | Erik Zuvač B0302 | DELI 4 KH4069 | JK Steally Opava MH0059 |
body:
čas:
| 12,00 63,75 | | |
42. | Stanislav Běhal G2451 | CALETTA 1 KL0076 | JK RAKON Kojetin o.s. ML0059 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
42. | Lucie Pochylá V0328 | READY RISK KL0321 | JK Veselí nad Moravou. o.s. ML0090 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
42. | Hana Doleželová L0103 | FALL KL0168 | JK HANÁ o.s. ML0012 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
45. | Miloslav Příhoda F1976 | BARR KG3177 | Gesomont s.r.o. MH0149 |
body:
čas:
| 0,00 6,00 | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
46. | Jiří Urban G0337 | WAYANA KL0356 | JK RAKON Kojetin o.s. ML0059 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (jiný důvod)
|