Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Ondřej Dorot D0601 | CONNI KD1977 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 57,84 | 0,00 39,87 | |
2. | Jaroslav Kůst D0144 | PIK LADY KD2227 | Jezdecká společnost Domažlice MD0163 |
body:
čas:
| 0,00 58,64 | 0,00 47,19 | |
3. | Daniela Bílková D0087 | GALAXIE 3 KH2589 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 0,00 58,86 | 0,00 48,05 | |
4. | Sandra Dobbertinová D1749 | AKITA KD2232 | Sportovní jezdecký klub Hostouň MD0149 |
body:
čas:
| 0,00 59,77 | 0,00 48,39 | |
5. | Denisa Ševečková D1404 | SPELLBOUND KD2502 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 61,41 | 4,00 44,39 | |
6. | Roman Otradovec D0246 | ARTEX 6 KD1734 | Jezdecký klub Otradovec MD0070 |
body:
čas:
| 0,00 65,83 | 4,00 46,53 | |
7. | Zuzana Burešová D1385 | UNIKÁT 1 KD2084 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 61,12 | 4,00 47,30 | |
8. | Eliška Kapalinová D1192 | APACHE KD2484 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 62,65 | 4,00 49,67 | |
9. | Roman Řezníček B1831 | LANDIET KB4014 | JO-stáj Hrabák.o.s. MB0284 |
body:
čas:
| 0,00 65,76 | 4,00 54,66 | |
10. | Kateřina Vidová D1592 | LANTINE KD2364 | Jezdecká společnost Luhov - Tříska MD0167 |
body:
čas:
| 0,00 62,72 | 6,00 56,57 | |
11. | Jaroslav Vábek B2063 | LAGGARD KB1740 | Statek Kováry.o.s. MB0172 |
body:
čas:
| 0,00 63,94 | 8,00 54,64 | |
12. | Martina Francová E0039 | ANGELINA 1 KD2276 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 61,45 | 10,00 60,78 | |
13. | Petr Mašek C0240 | ANDORRA KD1559 | Jezdecká stáj Urban Klatovy MD0159 |
body:
čas:
| 0,00 64,20 | | |
vzdal (jiný důvod)
|
14. | Diana Daňková D1604 | CARIS-V KD2231 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 1,00 69,15 | | |
15. | Jiří Mayer A0043 | CONMIRO KC2426 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 1,00 69,81 | | |
16. | Jiří Zahrádka A0166 | HEIDI 2 KA1458 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 2,00 74,54 | | |
17. | Vladislav Faina D0207 | CAPRIOLA 1 KD2240 | Jezdecký klub stáj Faina MD0116 |
body:
čas:
| 4,00 56,43 | | |
18. | Klára Bílková D1677 | PENELOPE 6 KD2236 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 4,00 58,27 | | |
19. | Diana Zajíčková D1079 | BÁRA 14 KD2353 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 4,00 59,72 | | |
20. | Tereza Peřinová D1609 | LAÁKÓN KD2037 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 4,00 60,60 | | |
21. | Lucie Pantoflíčková C0885 | SHAPPIRA R KD2446 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 4,00 61,34 | | |
22. | Kamila Doláková D1293 | LESOTHO KG3564 | Diana Bohemia s.r.o. MD0189 |
body:
čas:
| 4,00 62,51 | | |
23. | Kamila Singrová D0886 | FALKO 10 KB3852 | Jezdecká společnost Luhov - Tříska MD0167 |
body:
čas:
| 4,00 62,52 | | |
24. | Tereza Sporková C1452 | ATLANTA 10 KC1493 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 62,70 | | |
25. | Klára Vítovcová D1412 | ADVENTURE KD1969 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 4,00 63,57 | | |
26. | Ilona Daňková D0279 | LUMINES KD2379 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 4,00 65,09 | | |
27. | Kamila Doláková D1293 | NASHVILLE 2 KD2481 | Diana Bohemia s.r.o. MD0189 |
body:
čas:
| 5,00 67,16 | | |
28. | Roman Otradovec D0246 | SAMSON 3 KK0286 | Jezdecký klub Otradovec MD0070 |
body:
čas:
| 5,00 67,40 | | |
29. | Roman Kaufner D0261 | EDD KD2093 | Jezdecká společnost Dvůr Krutěnice MD0183 |
body:
čas:
| 5,00 68,41 | | |
30. | Marie Mašková D1689 | CHÁRON 1 KH2098 | Jezdecký klub MISI HARTMANICE MD0006 |
body:
čas:
| 6,00 74,09 | | |
31. | Miroslav Štych D0920 | JOSEF KD1867 | Jezdecká stáj Radčice o.s. MD0222 |
body:
čas:
| 6,00 74,14 | | |
32. | Daniel Krčmář D0935 | JULA 2 KD2316 | Jezdecký klub MISI HARTMANICE MD0006 |
body:
čas:
| 8,00 65,20 | | |
33. | Michael Beneš D1739 | DAKYRA KH2320 | TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory. o.s. MD0016 |
body:
čas:
| 9,00 69,79 | | |
34. | Blanka Laierová D1766 | ZIANTUS M KD2228 | JK K+ K Agro chov koní Svržno MD0043 |
body:
čas:
| 10,00 72,26 | | |
35. | Kateřina Hanušová A0314 | ROCKINA 2 KC2504 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 11,00 77,72 | | |
36. | Iveta Cepková D1378 | ELODY KD2201 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 12,00 56,22 | | |
37. | Kamila Brunátová D1776 | DANGER-B KA1778 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 12,00 59,90 | | |
38. | Josef Hřebík D0152 | LENON KD2327 | TJ JO Hostouň MD0012 |
body:
čas:
| 12,00 61,42 | | |
39. | Kateřina Pirnerová D1705 | NIK 5 KD1706 | Jezdecká společnost Dobřany MD0198 |
body:
čas:
| 12,00 63,81 | | |
40. | Lenka Valtrová D1160 | CEJLON 4 KD1871 | Jezdecký klub Dajbych Trnová MD0173 |
body:
čas:
| 12,00 64,95 | | |
41. | Marie Kruntová D0717 | DENVERO KD2097 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 12,00 65,52 | | |
42. | Denisa Ševečková D1404 | TIKITA DU TALUS KD2485 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 16,00 65,55 | | |
43. | Iveta Cepková D1378 | CATTY KD1898 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 16,00 66,98 | | |
44. | Kateřina Semanová D1706 | LIMA 1 KD2233 | Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn MD0126 |
body:
čas:
| 18,00 73,57 | | |
45. | Tomáš Kavka D0776 | NOIMEN KK0163 | Jezdecký oddíl Kavka MK0045 |
body:
čas:
| 18,00 88,49 | | |
46. | Kristýna Zajícová D1363 | BEZAR KD2455 | Sportovní stáj VLK MD0187 |
body:
čas:
| 19,00 75,54 | | |
47. | Jana Sušánková D1240 | SAURON 2 KF4272 | Jezdecká společnost PENKO MD0215 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Nedodržení trati)
|
48. | Karel Štajdl D0569 | SIMON THURIN KD2018 | TJ Radbuza Horšovský Týn MD0008 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|