Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Blanka Laierová D1766 | ZIANTUS M KD2228 | JK K+ K Agro chov koní Svržno MD0043 |
body:
čas:
| 0,00 0,13 | | |
2. | Kateřina Vidová D1592 | LANTINE KD2364 | Jezdecká společnost Luhov - Tříska MD0167 |
body:
čas:
| 0,00 0,44 | | |
3. | Kateřina Hanušová A0314 | ROCKINA 2 KC2504 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 0,79 | | |
4. | Denisa Ševečková D1404 | SPELLBOUND KD2502 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 0,84 | | |
5. | Michala Daňková D0550 | CLEVER KENT KD2308 | TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory. o.s. MD0016 |
body:
čas:
| 0,00 0,86 | | |
6. | Magdaléna Dardová D1645 | IKARKA KB2592 | SK Spálené Poříčí. o.s. MD0211 |
body:
čas:
| 0,00 0,97 | | |
7. | Diana Daňková D1604 | CALISTO 1 KD2380 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 0,00 1,72 | | |
8. | Vladislav Faina D0207 | CAPRIOLA 1 KD2240 | Jezdecký klub stáj Faina MD0116 |
body:
čas:
| 0,00 2,34 | | |
9. | Josef Hřebík D0152 | LENON KD2327 | TJ JO Hostouň MD0012 |
body:
čas:
| 0,00 2,79 | | |
10. | Ilona Daňková D0279 | NOGARA KD2419 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 0,00 2,88 | | |
11. | Martina Francová E0039 | ANGELINA 1 KD2276 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 3,12 | | |
12. | Diana Daňková D1604 | CARIS-V KD2231 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 0,00 3,55 | | |
13. | Kateřina Hanušová A0314 | QUANTE KC2427 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 3,81 | | |
13. | Jaroslav Vábek B2063 | LAGGARD KB1740 | Statek Kováry.o.s. MB0172 |
body:
čas:
| 0,00 3,81 | | |
15. | Kamila Singrová D0886 | FALKO 10 KB3852 | Jezdecká společnost Luhov - Tříska MD0167 |
body:
čas:
| 0,00 4,34 | | |
16. | Kamila Brunátová D1776 | DANGER-B KA1778 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 0,00 7,79 | | |
17. | Roman Otradovec D0246 | SAMSON 3 KK0286 | Jezdecký klub Otradovec MD0070 |
body:
čas:
| 1,00 5,78 | | |
18. | Lucie Pantoflíčková C0885 | SHAPPIRA R KD2446 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 1,00 5,80 | | |
19. | Blanka Laierová D1766 | JASNĚNKA 6 KD2329 | JK K+ K Agro chov koní Svržno MD0043 |
body:
čas:
| 1,00 6,16 | | |
20. | Dominika Mládková D1786 | RENY KD2255 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 1,00 7,60 | | |
21. | Ondřej Macán D0713 | QUIDANO M KD2442 | Stáj Macán Chudenice o.s. MD0147 |
body:
čas:
| 4,00 0,04 | | |
22. | Jan Tříska D0185 | GERETT KD2451 | Jezdecká společnost Luhov - Tříska MD0167 |
body:
čas:
| 4,00 0,07 | | |
23. | Tereza Sporková C1452 | ATLANTA 10 KC1493 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 0,74 | | |
24. | Tereza Peřinová D1609 | LAÁKÓN KD2037 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 4,00 0,83 | | |
25. | Kateřina Semanová D1706 | LIMA 1 KD2233 | Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn MD0126 |
body:
čas:
| 4,00 1,16 | | |
26. | Denisa Ševečková D1404 | TIKITA DU TALUS KD2485 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 4,00 1,84 | | |
27. | Ilona Daňková D0279 | LUMINES KD2379 | Jezdecká stáj Zhoř MD0185 |
body:
čas:
| 4,00 3,15 | | |
28. | Jaroslav Kůst D0144 | CIFERDY KK0394 | Jezdecká společnost Domažlice MD0163 |
body:
čas:
| 4,00 3,48 | | |
29. | Petr Kadlec D0714 | QUIMERO-M KD2443 | Stáj Macán Chudenice o.s. MD0147 |
body:
čas:
| 4,00 3,84 | | |
30. | Lenka Valtrová D1160 | CEJLON 4 KD1871 | Jezdecký klub Dajbych Trnová MD0173 |
body:
čas:
| 4,00 3,86 | | |
31. | Jiří Mayer A0043 | CONMIRO KC2426 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 4,89 | | |
32. | Klára Bílková D1677 | PENELOPE 6 KD2236 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 4,00 6,12 | | |
33. | Roman Kaufner D0261 | EDD KD2093 | Jezdecká společnost Dvůr Krutěnice MD0183 |
body:
čas:
| 5,00 6,97 | | |
34. | Michael Beneš D1739 | DAKYRA KH2320 | TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory. o.s. MD0016 |
body:
čas:
| 8,00 0,58 | | |
35. | Kristýna Zajícová D1363 | BEZAR KD2455 | Sportovní stáj VLK MD0187 |
body:
čas:
| 8,00 1,77 | | |
36. | Jana Sušánková D1240 | SAURON 2 KF4272 | Jezdecká společnost PENKO MD0215 |
body:
čas:
| 8,00 4,22 | | |
37. | Tereza Sporková C1452 | W-CONTENDRA KC2358 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 12,00 0,25 | | |
38. | Barbora Chládková D1541 | JESSICA-SVRŽNO KD2310 | TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory. o.s. MD0016 |
body:
čas:
| 12,00 1,27 | | |
39. | Jaroslav Vábek B2063 | DEKAMERON KF4429 | Statek Kováry.o.s. MB0172 |
body:
čas:
| 12,00 1,79 | | |
40. | Kamila Doláková D1293 | NASHVILLE 2 KD2481 | Diana Bohemia s.r.o. MD0189 |
body:
čas:
| 12,00 2,11 | | |
41. | Daniela Bílková D0087 | SAYURY KD2463 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 13,00 8,77 | | |
42. | Anna Slavotínková D1665 | BORIS 5 KK0227 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 15,00 16,61 | | |
43. | Klára Bílková D1677 | BARMANKA KB2791 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 0,00 61,00 | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
43. | Ivana Kolmanová D0829 | AVANTI G KD2431 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 61,00 | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
43. | Miroslav Štych D0920 | LIDKA 2 KD2460 | Jezdecká stáj Radčice o.s. MD0222 |
body:
čas:
| 0,00 61,00 | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
46. | Sandra Dobbertinová D1749 | AKITA KD2232 | Sportovní jezdecký klub Hostouň MD0149 |
body:
čas:
| 0,00 61,00 | | |
vzdal (nestartoval)
|