Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Jiří Mayer A0043 | CASIRA KB4460 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 36,00 45,84 | | |
2. | Ivo Kočík H0352 | DINA K KK0125 | Jezdecká spol. Kočík MK0026 |
body:
čas:
| 36,00 46,77 | | |
3. | Jan Buben F0369 | ZORRO 4 KC2370 | Stáj Buben MF0050 |
body:
čas:
| 36,00 48,16 | | |
4. | Gabriela Hlaváčková B1278 | WELS KB1317 | JS Joko Hlaváčková MB0167 |
body:
čas:
| 36,00 48,62 | | |
5. | Pavel Březina B1095 | PINOT GRANDE KB4284 | JK Neveklov MB0084 |
body:
čas:
| 36,00 49,12 | | |
6. | Milena Černá E1402 | CITIN KH2027 | JK Libochovice ME0166 |
body:
čas:
| 36,00 49,28 | | |
7. | Helena ml. Lahodná D0866 | PIALOTA KK0149 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 36,00 51,00 | | |
8. | Pavla Mikešová B2774 | ORANGE KB4416 | JO TJ Sokol Přívory MB0250 |
body:
čas:
| 36,00 51,80 | | |
9. | Petra Štefková G0999 | ARGO 4 KB3752 | Arcus Engineering Czech MG0299 |
body:
čas:
| 36,00 52,81 | | |
10. | Milena Fialová B2176 | LAURIKA KB3974 | JS Fiala MB0012 |
body:
čas:
| 36,00 54,63 | | |
11. | Michala Vařejčková D1737 | NOTERDAM KC1424 | Český jezdecký klub MD0023 |
body:
čas:
| 36,00 56,75 | | |
12. | Kateřina De Jagerová C1412 | CASSIO 17 KC2486 | JK Slapy MC0247 |
body:
čas:
| 36,00 56,84 | | |
13. | Sára Roušalová B2663 | TAKE IT EASY KY0224 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 36,00 57,65 | | |
14. | Petr Dohnal G0176 | PERSEA KD2186 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 36,00 57,79 | | |
15. | Jitka Opatrná B0877 | AMORKUS KB4330 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 36,00 58,97 | | |
16. | Aneta Kuncová A1783 | GIFFY KD2178 | JK Epona Praha MA0140 |
body:
čas:
| 36,00 59,65 | | |
17. | Petra Sudová C0730 | KLENOT 1 KC1960 | JK Koba MC0152 |
body:
čas:
| 36,00 59,69 | | |
18. | Barbora Kejvalová B3128 | ADRIAS KA1607 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 36,00 59,77 | | |
19. | Romana Janoušková A0952 | VIVIEN 5 KB3875 | Sportovní stáj Černuc MA0203 |
body:
čas:
| 36,00 59,88 | | |
20. | Veronika Bernhardová B2335 | LANCELOT 25 KB4223 | Statek Kováry.o.s. MB0172 |
body:
čas:
| 36,00 60,50 | | |
21. | Markéta Starková B1902 | IMAGINATION ROCSTAR KE1799 | JS Pohoda MB0215 |
body:
čas:
| 36,00 60,87 | | |
22. | Andrea Kučerová A0914 | NETVOR KA2318 | JS Adrasteia MA0173 |
body:
čas:
| 36,00 61,39 | | |
23. | Tereza Woznicová E1648 | AARON 3 KF4121 | Stáj Židovice ME0147 |
body:
čas:
| 36,00 62,35 | | |
24. | Michaela Kadlecová A0229 | CONTE NOIR KB4006 | BOHEMIA HORSE.o.s. Svárov MB0314 |
body:
čas:
| 36,00 62,94 | | |
25. | Kateřina Hanušová A0314 | LITTLE LORD KC2167 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 35,00 53,96 | | |
26. | Veronika Svobodová A1449 | CANTI KA2134 | JK Elán Praha MA0022 |
body:
čas:
| 35,00 64,22 | | |
27. | Josef Pařenica A0187 | BUSTER'S BALDUR KA2165 | Audit Sulice MA0124 |
body:
čas:
| 35,00 64,84 | | |
28. | Anna Červinková B3050 | VIOLA 12 KB4072 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 34,00 63,92 | | |
29. | Lenka Prokešová B1585 | LARGO 12 KB4562 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 34,00 66,58 | | |
30. | Pavel Březina B1095 | DORMINTON KB4180 | JK Neveklov MB0084 |
body:
čas:
| 34,00 66,96 | | |
31. | Ondřej Pospíšil E0549 | SANCHEZ TANGO KC2051 | Stáj Dvůr Židovice ME0061 |
body:
čas:
| 34,00 70,20 | | |
32. | Lenka Jindrová V0396 | MOLENHORN'S REVITA KF4113 | Sportovní stáj Zámek Vilémov MV0070 |
body:
čas:
| 34,00 70,29 | | |
33. | Petr Doležal A0658 | AZZARO KA1824 | JS Accord Praha MA0160 |
body:
čas:
| 34,00 70,87 | | |
34. | Ondřej Pospíšil E0549 | LUPUS KF4503 | Stáj Dvůr Židovice ME0061 |
body:
čas:
| 34,00 71,26 | | |
35. | Diana Zajíčková D1079 | NARCOS 1 KD2476 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 32,00 56,15 | | |
36. | Barbora Kejvalová B3128 | LIKÉR 1 KF2431 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 32,00 61,94 | | |
37. | Michaela Kličková B2318 | SAMANTA 13 KB3720 | Jezdecký klub Benátky u Sázavy MB0303 |
body:
čas:
| 32,00 64,21 | | |
38. | René Finsterle F3916 | LAPENTTI KH3487 | APTOFLEX Canamipharm team MF0349 |
body:
čas:
| 32,00 65,15 | | |
39. | Jana Cagašová B3126 | ALCANTUS 2 KB4567 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 30,00 58,31 | | |
40. | Adéla Svobodová B1681 | DYNAMIC'S LADY-SL KF4353 | Jezdecký klub Pastviny MF0027 |
body:
čas:
| 30,00 60,24 | | |
41. | Nikola Kinclová B3125 | ROCKY BOY KK0198 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 30,00 70,21 | | |
42. | Petra Pospíchalová F1331 | SKYLINE KE1928 | JK Petra Pospíchalová ME0169 |
body:
čas:
| 30,00 72,74 | | |
43. | Veronika Rosická A0536 | LORD 27 KB4355 | JK Poříčí MB0066 |
body:
čas:
| 29,00 53,20 | | |
44. | Tereza Woznicová E1648 | CROMWELL KF3679 | Stáj Židovice ME0147 |
body:
čas:
| 29,00 54,06 | | |
45. | Jana Cagašová B3126 | TIMPEX BANKÁR KY5029 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 29,00 62,73 | | |
46. | Petr Doležal A0658 | COLDPLAY 5 KA2322 | Český jezdecký klub MK0019 |
body:
čas:
| 29,00 78,08 | | |
47. | Irena Babicová B3041 | COUNTDOWN KB2254 | JK Opřetice MB0232 |
body:
čas:
| 28,00 49,96 | | |
48. | Roman Řezníček B1831 | DEBIE 1 KB2325 | JO-stáj Hrabák.o.s. MB0284 |
body:
čas:
| 28,00 50,68 | | |
49. | Ludvík Filípek A0024 | JANTAR 8 KB3423 | Jezdecké středisko Řitka MB0188 |
body:
čas:
| 28,00 52,24 | | |
50. | Zdeňka Kunstová A0164 | VELVET LAW KB2931 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 28,00 53,51 | | |
51. | Gabriela Hlaváčková B1278 | FERENG KA1891 | JS Joko Hlaváčková MB0167 |
body:
čas:
| 28,00 54,09 | | |
52. | Emma Harvanová B3225 | LIGA 2 KB4060 | TJ Start Praha MB0148 |
body:
čas:
| 28,00 54,29 | | |
53. | Olga Zítková B2236 | KORÁL 4 KH3428 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 28,00 57,19 | | |
54. | Veronika Nosková A1070 | SARAH 10 KF3323 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 28,00 58,72 | | |
55. | Miluše Frolíková A0158 | BARONESA KA1165 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 28,00 60,54 | | |
56. | Irena Babicová B3041 | CONTRA KB4619 | JK Opřetice MB0232 |
body:
čas:
| 28,00 79,82 | | |
57. | Miroslav Trunda F1891 | ELFKA KA2242 | Sportovní stáj Equi TN MA0212 |
body:
čas:
| 25,00 58,67 | | |
58. | Ivo Kočík H0352 | SMILER KK0178 | Jezdecká spol. Kočík MK0026 |
body:
čas:
| 25,00 63,53 | | |
59. | Renata Michálková B0401 | LATEIN KA2275 | Stáj Arco MA0157 |
body:
čas:
| 25,00 82,32 | | |
60. | Daniela Mlejnková B1904 | NORIS 1 KB4249 | TJ Jezd.spol.Hořín MB0023 |
body:
čas:
| 24,00 59,02 | | |
61. | Michaela Kličková B2318 | CAPTAIN HOF TER ZEEDYCKE KG3135 | Jezdecký klub Benátky u Sázavy MB0303 |
body:
čas:
| 24,00 59,47 | | |
62. | Josef Pařenica A0187 | BELISSA-M. KA2167 | Audit Sulice MA0124 |
body:
čas:
| 24,00 60,95 | | |
63. | Romana Janoušková A0952 | AKIMA II KA1623 | Sportovní stáj Černuc MA0203 |
body:
čas:
| 24,00 76,86 | | |
64. | Petr Doležal A0658 | CARTHINJO KA2185 | Český jezdecký klub MK0019 |
body:
čas:
| 24,00 94,08 | | |
65. | Martina Dvořáková A0424 | HANK KA1630 | Stáj Gapo MA0036 |
body:
čas:
| 22,00 71,28 | | |
66. | Darina Pálková B1535 | NELA 2 KB3024 | JK Velvary MB0159 |
body:
čas:
| 21,00 44,25 | | |
67. | Jaroslav Vábek B2063 | LAGGARD KB1740 | Statek Kováry.o.s. MB0172 |
body:
čas:
| 20,00 77,14 | | |
68. | Lea Schoberová B1404 | FRANCES KB4064 | Sportovní stáj Třebonice .o.s. MB0170 |
body:
čas:
| 16,00 64,66 | | |
69. | Jana Jizbová B1924 | VALDÉZA KC2007 | JS Dražice MB0055 |
body:
čas:
| 11,00 79,95 | | |
70. | Petra Tvrdíková E0230 | SALLY 9 KH2019 | Klub J.F.. o.s. MB0230 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
70. | Alžběta Malcová A0996 | WALDEMAR KB3629 | Horse Academy MA0047 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
70. | Tereza Sluková B3216 | ANKARA eN KB2390 | Stáj Novák - Plaňany MB0225 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
70. | Petra Voříšková B0267 | ENNY 3 KB2726 | JK Neveklov MB0084 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
70. | Anna Rezková A1013 | MATĚJ 3 KB2696 | JK VÚŽV Uhříněves MA0028 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
70. | Andrea Halíková B2628 | LUCIANO Z KB4481 | Miloslav Halík-MHM MB0332 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
70. | Andrea Halíková B2628 | WYOMING 1 KB4480 | Miloslav Halík-MHM MB0332 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
70. | Marcela Šedá G1280 | CATANGO R KG3320 | JK Ideas MG0167 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
70. | Tomáš Veselý B2201 | ŠÍPEK 1 KB4516 | Selská jízda Čakovičky MB0154 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
70. | Simona Bozděchová E1592 | RYZLINK 1 KB3377 | JS u Ryzáčka ME0075 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
70. | Nikol Kroupová D1784 | LA FAYETTE 43 KD2409 | Český jezdecký klub MD0023 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
70. | Petra Pospíchalová F1331 | PEGAZ KE1971 | JK Petra Pospíchalová ME0169 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
70. | Kateřina Zigová E1020 | CESARINI KA2084 | Sportovní stáj Golem MA0127 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
70. | Lenka Prokešová B1585 | LIANA 2 KB3754 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
70. | Dominika Hochmanová B3091 | SAMANTA 7 KE0985 | Stáj Novák - Plaňany MB0225 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|