Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Ivo Kočík H0352 | DINA K KK0125 | Jezdecká spol. Kočík MK0026 |
body:
čas:
| 0,00 51,56 | 0,00 31,34 | |
2. | Dominika Hochmanová B3091 | SAMANTA 7 KE0985 | Stáj Novák - Plaňany MB0225 |
body:
čas:
| 0,00 47,84 | 0,00 33,18 | |
2. | Gabriela Hlaváčková B1278 | FERENG KA1891 | JS Joko Hlaváčková MB0167 |
body:
čas:
| 0,00 42,59 | 0,00 33,18 | |
4. | Michaela Kličková B2318 | CAPTAIN HOF TER ZEEDYCKE KG3135 | Jezdecký klub Benátky u Sázavy MB0303 |
body:
čas:
| 0,00 55,79 | 0,00 33,31 | |
5. | Pavla Mikešová B2774 | ORANGE KB4416 | JO TJ Sokol Přívory MB0250 |
body:
čas:
| 0,00 51,09 | 0,00 34,72 | |
6. | Michaela Kličková B2318 | SAMANTA 13 KB3720 | Jezdecký klub Benátky u Sázavy MB0303 |
body:
čas:
| 0,00 57,48 | 0,00 36,72 | |
7. | Irena Babicová B3041 | COUNTDOWN KB2254 | JK Opřetice MB0232 |
body:
čas:
| 0,00 45,79 | 0,00 37,00 | |
8. | Olga Zítková B2236 | KORÁL 4 KH3428 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 51,09 | 0,00 37,50 | |
9. | Petra Voříšková B0267 | ENNY 3 KB2726 | JK Neveklov MB0084 |
body:
čas:
| 0,00 49,61 | 0,00 37,85 | |
10. | Miroslav Trunda F1891 | ELFKA KA2242 | Sportovní stáj Equi TN MA0212 |
body:
čas:
| 0,00 52,03 | 0,00 38,36 | |
11. | Petra Štefková G0999 | ARGO 4 KB3752 | Arcus Engineering Czech MG0299 |
body:
čas:
| 0,00 49,15 | 0,00 39,11 | |
12. | Andrea Kučerová A0914 | NETVOR KA2318 | JS Adrasteia MA0173 |
body:
čas:
| 0,00 60,57 | 0,00 39,25 | |
13. | Emma Harvanová B3225 | LIGA 2 KB4060 | TJ Start Praha MB0148 |
body:
čas:
| 0,00 43,71 | 0,00 39,93 | |
14. | Tereza Woznicová E1648 | CROMWELL KF3679 | Stáj Židovice ME0147 |
body:
čas:
| 0,00 51,50 | 0,00 41,08 | |
15. | Kateřina De Jagerová C1412 | CASSIO 17 KC2486 | JK Slapy MC0247 |
body:
čas:
| 0,00 47,94 | 0,00 41,64 | |
16. | Sára Roušalová B2663 | TAKE IT EASY KY0224 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 50,17 | 0,00 42,31 | |
17. | Daniela Mlejnková B1904 | NORIS 1 KB4249 | TJ Jezd.spol.Hořín MB0023 |
body:
čas:
| 0,00 43,61 | 0,00 43,72 | |
18. | Barbora Kejvalová B3128 | LIKÉR 1 KF2431 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 49,99 | 0,00 44,72 | |
19. | René Finsterle F3916 | LAPENTTI KH3487 | APTOFLEX Canamipharm team MF0349 |
body:
čas:
| 0,00 52,82 | 0,00 45,90 | |
20. | Jitka Opatrná B0877 | AMORKUS KB4330 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 55,11 | 0,00 48,21 | |
21. | Anna Červinková B3050 | VIOLA 12 KB4072 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 58,76 | 0,00 51,38 | |
22. | Tereza Sluková B3216 | ANKARA eN KB2390 | Stáj Novák - Plaňany MB0225 |
body:
čas:
| 0,00 52,24 | 4,00 39,29 | |
23. | Milena Černá E1402 | CITIN KH2027 | JK Libochovice ME0166 |
body:
čas:
| 0,00 45,88 | 4,00 41,50 | |
24. | Lea Schoberová B1404 | FRANCES KB4064 | Sportovní stáj Třebonice .o.s. MB0170 |
body:
čas:
| 0,00 54,21 | 4,00 43,54 | |
25. | Zdeňka Kunstová A0164 | VELVET LAW KB2931 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 0,00 54,72 | 4,00 43,96 | |
26. | Renata Michálková B0401 | LATEIN KA2275 | Stáj Arco MA0157 |
body:
čas:
| 0,00 53,36 | 4,00 45,84 | |
27. | Ludvík Filípek A0024 | JANTAR 8 KB3423 | Jezdecké středisko Řitka MB0188 |
body:
čas:
| 0,00 51,56 | 4,00 46,41 | |
28. | Pavel Březina B1095 | PINOT GRANDE KB4284 | JK Neveklov MB0084 |
body:
čas:
| 0,00 51,44 | 4,00 46,92 | |
29. | Miluše Frolíková A0158 | BARONESA KA1165 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 0,00 52,34 | 4,00 49,72 | |
30. | Irena Babicová B3041 | CONTRA KB4619 | JK Opřetice MB0232 |
body:
čas:
| 0,00 47,89 | 4,00 53,25 | |
31. | Jaroslav Vábek B2063 | LAGGARD KB1740 | Statek Kováry.o.s. MB0172 |
body:
čas:
| 0,00 53,16 | 5,00 56,85 | |
32. | Barbora Kejvalová B3128 | ADRIAS KA1607 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 52,70 | 5,00 57,10 | |
33. | Romana Janoušková A0952 | VIVIEN 5 KB3875 | Sportovní stáj Černuc MA0203 |
body:
čas:
| 0,00 53,30 | 6,00 61,02 | |
34. | Jana Jizbová B1924 | VALDÉZA KC2007 | JS Dražice MB0055 |
body:
čas:
| 0,00 50,52 | 6,00 61,26 | |
35. | Martina Dvořáková A0424 | HANK KA1630 | Stáj Gapo MA0036 |
body:
čas:
| 0,00 42,35 | 8,00 44,02 | |
36. | Roman Řezníček B1831 | DEBIE 1 KB2325 | JO-stáj Hrabák.o.s. MB0284 |
body:
čas:
| 0,00 53,04 | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
36. | Eliška Kratochvílová B3103 | LANCELOT 25 KB4223 | Statek Kováry.o.s. MB0172 |
body:
čas:
| 0,00 54,78 | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
36. | Markéta Starková B1902 | IMAGINATION ROCSTAR KE1799 | JS Pohoda MB0215 |
body:
čas:
| 0,00 53,32 | | |
vyloučen (Jiný důvod)
|
36. | Lenka Jindrová V0396 | MOLENHORN'S REVITA KF4113 | Sportovní stáj Zámek Vilémov MV0070 |
body:
čas:
| 0,00 57,26 | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
36. | Nikola Kinclová B3125 | ROCKY BOY KK0198 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 49,19 | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
41. | Petra Pospíchalová F1331 | SKYLINE KE1928 | JK Petra Pospíchalová ME0169 |
body:
čas:
| 1,00 67,35 | | |
42. | Simona Bozděchová E1592 | RYZLINK 1 KB3377 | JS u Ryzáčka ME0075 |
body:
čas:
| 4,00 43,05 | | |
43. | Jana Cagašová B3126 | ALCANTUS 2 KB4567 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 4,00 43,35 | | |
44. | Diana Zajíčková D1079 | NARCOS 1 KD2476 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 4,00 44,06 | | |
45. | Veronika Rosická A0536 | LORD 27 KB4355 | JK Poříčí MB0066 |
body:
čas:
| 4,00 47,75 | | |
46. | Jana Cagašová B3126 | TIMPEX BANKÁR KY5029 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 4,00 48,69 | | |
47. | Petra Tvrdíková E0230 | SALLY 9 KH2019 | Klub J.F.. o.s. MB0230 |
body:
čas:
| 4,00 49,82 | | |
48. | Tomáš Veselý B2201 | ŠÍPEK 1 KB4516 | Selská jízda Čakovičky MB0154 |
body:
čas:
| 4,00 50,64 | | |
49. | Adéla Svobodová B1681 | DYNAMIC'S LADY-SL KF4353 | Jezdecký klub Pastviny MF0027 |
body:
čas:
| 4,00 56,87 | | |
50. | Ondřej Pospíšil E0549 | LUPUS KF4503 | Stáj Dvůr Židovice ME0061 |
body:
čas:
| 4,00 56,90 | | |
51. | Romana Janoušková A0952 | AKIMA II KA1623 | Sportovní stáj Černuc MA0203 |
body:
čas:
| 4,00 57,41 | | |
52. | Lenka Prokešová B1585 | LIANA 2 KB3754 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 4,00 58,01 | | |
53. | Michaela Kadlecová A0229 | CONTE NOIR KB4006 | BOHEMIA HORSE.o.s. Svárov MB0314 |
body:
čas:
| 4,00 60,90 | | |
54. | Kateřina Nepilá A0723 | CONTE CAPITOL KE1390 | Stáj Preláta MA0014 |
body:
čas:
| 8,00 60,34 | | |
55. | Ivo Kočík H0352 | SMILER KK0178 | Jezdecká spol. Kočík MK0026 |
body:
čas:
| 8,00 78,09 | | |
56. | Lenka Prokešová B1585 | LARGO 12 KB4562 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 12,00 76,93 | | |
57. | Jana Jizbová B1924 | GORO 1 KB4523 | JS Dražice MB0055 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
57. | Anna Rezková A1013 | MATĚJ 3 KB2696 | JK VÚŽV Uhříněves MA0028 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
57. | Petra Pospíchalová F1331 | PEGAZ KE1971 | JK Petra Pospíchalová ME0169 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|