Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Nicola Grünthalová B2769 | NIAGARA LA JUST KB4344 | JK Opřetice MB0232 |
body:
čas:
| 0,00 54,20 | | |
2. | Přemysl Adam B2208 | CARETINA 1 KB4540 | Jezdecký klub Adam. o.s. MB0312 |
body:
čas:
| 0,00 55,56 | | |
3. | Linda Vondráčková A1124 | AVENA 1 KA1260 | Sportovní stáj Vondráček MA0109 |
body:
čas:
| 0,00 55,70 | | |
4. | Eliška Jandová F3005 | VENUŠE 2 KF2326 | Stáj Dvořák Barchov MF0105 |
body:
čas:
| 0,00 57,52 | | |
5. | Michala Roubalová D0769 | SATISFY KD2452 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 57,80 | | |
6. | Kristýna Skálová C0766 | ZARJA KG1596 | Sportovní stáj Skála Třeboň MC0219 |
body:
čas:
| 0,00 58,11 | | |
7. | Michaela Krulichová B2251 | CARDINAL 3 KF4005 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 0,00 59,50 | | |
8. | Josef Pařenica A0187 | AQUITO KA1989 | Audit Sulice MA0124 |
body:
čas:
| 0,00 59,84 | | |
9. | Irena Hakrová A1088 | PIŇA COLADA I.S. KD1924 | JS Horseland Equiservis MA0214 |
body:
čas:
| 0,00 60,64 | | |
10. | Marie Ungrová D1480 | MADLEN 1 KD2179 | JK Stáj Mudra MD0127 |
body:
čas:
| 0,00 60,85 | | |
11. | Karolína Větrovská F2722 | LIBEREC KE1505 | Jezdecká společnost Javorník ME0089 |
body:
čas:
| 0,00 61,66 | | |
12. | Nicola Grünthalová B2769 | LARAMIS KA1056 | JK Opřetice MB0232 |
body:
čas:
| 0,00 62,86 | | |
13. | Jana Kovářová D1616 | AUTONOM KH3318 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 65,85 | | |
14. | Sára Kosmáková D1511 | LORNA KA1597 | Jezdecká společnost Kolová o.s. MK0048 |
body:
čas:
| 0,00 68,08 | | |
15. | Kamila Kupcová G2007 | CORIN 2 KC2162 | Koně Vondrov-JTJ HHC MC0123 |
body:
čas:
| 0,00 68,12 | | |
16. | Jan Pilecký B0180 | CLINTON-S KD2471 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 1,00 69,47 | | |
17. | Jakub Novotný B1699 | NARCISKA 1 KA2083 | Sportovní stáj Golem MA0127 |
body:
čas:
| 4,00 57,03 | | |
18. | Rebecca Hořánková D1761 | DUTCHMAN KA2025 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 59,60 | | |
19. | Barbora Kukrechtová A1447 | QUESTOR KA1537 | JK Equuleus Praha MA0114 |
body:
čas:
| 4,00 59,81 | | |
20. | Tereza Prášková A1296 | O' HARA KA1733 | Stáj Leonard Praha MA0106 |
body:
čas:
| 4,00 61,49 | | |
21. | Hana Civišová C0686 | SUNSHINE 1 KC2014 | JK Falea MC0185 |
body:
čas:
| 4,00 63,23 | | |
22. | Nikola Trojanová B2834 | GÁJA 2 KH2681 | Jezdecká Stáj Arcos MA0170 |
body:
čas:
| 4,00 63,90 | | |
23. | Petra Boháčová C0994 | SISSI 3 KB3833 | Jezdecká stáj Delta.o.s. MC0202 |
body:
čas:
| 4,00 64,28 | | |
24. | Nikola Hušková A1690 | TADEÁŠ Kieser Training KB3645 | NH Equiteam MA0217 |
body:
čas:
| 4,00 64,45 | | |
25. | Přemysl Adam B2208 | ADVENTURE 1 KB4542 | Jezdecký klub Adam. o.s. MB0312 |
body:
čas:
| 4,00 65,56 | | |
26. | Miroslava Křivancová D1266 | GRANDIA KK0439 | Jezdecký klub Třešňák.o.s. MK0052 |
body:
čas:
| 4,00 66,82 | | |
27. | Tomáš Hůlka A1388 | REBECA 2 KV0499 | TH Equiclub MA0220 |
body:
čas:
| 4,00 67,74 | | |
28. | Magdalena Křížová B2408 | BRUSINKA KB3651 | JK Voleveč MB0121 |
body:
čas:
| 4,00 67,99 | | |
29. | Petr Mašek C0240 | ZPIKEY D KB4518 | Jezdecká stáj Urban Klatovy MD0159 |
body:
čas:
| 4,00 68,21 | | |
30. | Irena Hakrová A1088 | GAYRO KB2614 | JS Horseland Equiservis MA0214 |
body:
čas:
| 4,00 68,60 | | |
31. | Tereza Prášková A1296 | HEDERA 1 KA1160 | Stáj Leonard Praha MA0106 |
body:
čas:
| 4,00 68,88 | | |
32. | Michaela Stránská E1390 | CHEZANO RATINO C KB2978 | JK Sever Liberec ME0021 |
body:
čas:
| 5,00 71,68 | | |
33. | Jana Cagašová B3126 | ALCANTUS 2 KB4567 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 8,00 60,65 | | |
34. | Radim Bodlák L0008 | SIR 8 KL0007 | Monet+Atos Jezdecká stáj ML0024 |
body:
čas:
| 8,00 61,33 | | |
35. | Eliška Jandová F3005 | ILUSIVE QUEEN KH3593 | Stáj Dvořák Barchov MF0105 |
body:
čas:
| 8,00 61,70 | | |
36. | Linda Vondráčková A1124 | CONSTANCE KA1256 | Sportovní stáj Vondráček MA0109 |
body:
čas:
| 8,00 62,04 | | |
37. | Lucie Krulichová B2252 | AKTIE KF4003 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 12,00 60,87 | | |
38. | Radim Bodlák L0008 | DOŇA 1 KL0163 | Monet+Atos Jezdecká stáj ML0024 |
body:
čas:
| 12,00 60,90 | | |
39. | Adrienna Bartošová K0160 | RB DIDU KK0298 | Český jezdecký klub MK0019 |
body:
čas:
| 12,00 63,39 | | |
40. | Petra Boháčová C0994 | LAMBADA 2 KB4466 | Jezdecká stáj Delta.o.s. MC0202 |
body:
čas:
| 12,00 63,65 | | |
41. | Kateřina Pirnerová D1705 | NIK 5 KD1706 | Jezdecká společnost Dobřany MD0198 |
body:
čas:
| 12,00 64,76 | | |
42. | Josef Pařenica A0187 | BELISSA-M. KA2167 | Audit Sulice MA0124 |
body:
čas:
| 12,00 66,95 | | |
43. | Jana Benešová C0690 | CAMARGO DH KH3967 | JK Kavalo Tábor MC0018 |
body:
čas:
| 12,00 82,14 | | |
44. | Tomáš Hůlka A1388 | CAPPUCCINO LIGHT Kapatex KB3761 | TH Equiclub MA0220 |
body:
čas:
| 13,00 69,76 | | |
45. | Gabriela Radová C1194 | VENELA 1 KF3673 | CZECHOBAL. s.r.o. MB0358 |
body:
čas:
| 13,00 71,05 | | |
46. | Ondřej Nágr D0257 | POLLEDR KK0268 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 14,00 92,43 | | |
47. | Lucie Krulichová B2252 | LEIKA DU CHALET KB4457 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 16,00 57,06 | | |
48. | Michaela Krulichová B2251 | ZACK 1 KE1579 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 16,00 59,95 | | |
49. | Irena Kostová D0252 | GALIE 5 KA1833 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 16,00 83,39 | | |
50. | Lucie Krulichová B2252 | CAESAR 3 KE1676 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 18,00 92,67 | | |
51. | Magdalena Křížová B2408 | JEŘABINA KB3394 | JK Voleveč MB0121 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
51. | Roman Řezníček B1831 | LANDIET KB4014 | JO-stáj Hrabák.o.s. MB0284 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
51. | Nikoleta Germánová B2980 | TIMPEX ETALON KB4566 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|