Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Matěj Kotalík C0863 | CLASIC WAY KD1957 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 0,00 77,16 | 0,00 38,25 | |
2. | Jana Stebelská E1181 | PANTER 1 KK0344 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 0,00 78,18 | 0,00 46,20 | |
3. | Sabina Šůchová D1503 | TARA 18 KA1602 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 0,00 89,33 | 0,00 47,78 | |
4. | Luděk Smaha D0541 | CHARMING LADY KD2198 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 0,00 76,55 | 4,00 38,01 | |
5. | Jakub Zušťák C0961 | ARANKA 13 KC2229 | Jezdecký klub Konopiště MC0255 |
body:
čas:
| 0,00 81,22 | 4,00 48,08 | |
6. | Adéla Chmelařová D1570 | ZILDJIAN H KD2224 | Stáj Cornet MD0208 |
body:
čas:
| 0,00 74,83 | 8,00 47,95 | |
7. | Matěj Kotalík C0863 | SIMBA 2 KC2023 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 0,00 82,68 | 8,00 48,30 | |
8. | Lucie Poláková C0294 | PENNY LANE-T KC2200 | Stáj Polák MC0108 |
body:
čas:
| 0,00 80,59 | | |
vzdal (nestartoval)
|
9. | Jiří Mayer A0043 | COLETTE KC1783 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 69,48 | | |
10. | Klára Vítovcová D1412 | ADVENTURE KD1969 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 4,00 71,80 | | |
11. | Roman Hladík D0438 | DAYTON KD2212 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 4,00 73,52 | | |
12. | Lucie Pantoflíčková C0885 | BELLA ITALIA KD2347 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 4,00 74,10 | | |
13. | Jana Ovsjanniková D0949 | ANDORRA KD1559 | Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn MD0126 |
body:
čas:
| 4,00 74,35 | | |
14. | Klára Kocumová D1719 | DENZI KD2349 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 4,00 75,26 | | |
15. | Lucie Heroldová D1584 | WIENER CHARME KD1837 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 4,00 76,43 | | |
16. | Kateřina Černá D1371 | LED ZEEPELIN KD2345 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 4,00 76,62 | | |
17. | Jana Stebelská E1181 | DAHLIA VAN ROSSEMHOF KD2174 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 4,00 76,83 | | |
18. | Jiří Mayer A0043 | CASIRA KB4460 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 76,90 | | |
19. | Ondřej Dorot D0601 | CONNI KD1977 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 4,00 77,05 | | |
20. | Michaela Turčinová D1259 | ZERAFINA 2 KD2219 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 77,16 | | |
21. | Sabina Šůchová D1503 | URIEL KD2112 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 4,00 77,53 | | |
22. | Pavla Nováčková C1393 | HELGA 1 KC1847 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 4,00 77,69 | | |
23. | Kateřina Hanušová A0314 | CARANKA KC2168 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 78,43 | | |
24. | Luděk Smaha D0541 | GEORGIA 1 KD1723 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 4,00 79,23 | | |
25. | Michaela Králová C0292 | SILVEN KC1841 | Jaroslava Králová MC0138 |
body:
čas:
| 4,00 82,12 | | |
26. | Michala Roubalová D0769 | MEFISTO 1 KD2191 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 83,52 | | |
27. | Michaela Králová C0292 | CALDERON 1 KC2111 | Jaroslava Králová MC0138 |
body:
čas:
| 4,00 84,38 | | |
28. | Ondřej Macán D0713 | DANCING QEUEEN-M KD2214 | Stáj Macán Chudenice o.s. MD0147 |
body:
čas:
| 4,00 86,43 | | |
29. | Jan Bláha C0651 | COOL MC FLYNN KC2286 | JK Borová MC0215 |
body:
čas:
| 4,00 105,44 | | |
30. | Jana Stebelská E1181 | NĚMEN KK0265 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| 5,00 94,93 | | |
31. | Gabriela Hladíková D1547 | DEWIE KD1791 | TJ Jezdecký klub Klatovy - Luby MD0034 |
body:
čas:
| 8,00 71,08 | | |
32. | Bedřich Hanák D0445 | BILLY GRAND KD2404 | TJ Statek Úněšov MD0009 |
body:
čas:
| 8,00 71,74 | | |
33. | Michala Roubalová D0769 | ROMEO 6 KF2654 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 8,00 79,56 | | |
34. | Petr Dohnal G0176 | RENY KD2255 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 8,00 80,76 | | |
35. | Luděk Smaha D0541 | BALOU 1 KD2388 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 8,00 81,83 | | |
36. | Klára Kocumová D1719 | LANCER 1 KD2348 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 8,00 82,17 | | |
37. | Daniela Bílková D0087 | MALIKA KD1983 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 8,00 87,23 | | |
38. | Miroslav Mička D0051 | TREFFER KK0219 | JS A&M Hlinky MK0011 |
body:
čas:
| 12,00 84,64 | | |
39. | Lucie Heroldová D1584 | DAME BLANCHE KD2415 | SK MIMOSA - L MD0210 |
body:
čas:
| 12,00 85,08 | | |
40. | Marie Mašková D1689 | CHÁRON 1 KH2098 | Jezdecký klub MISI HARTMANICE MD0006 |
body:
čas:
| 12,00 86,69 | | |
41. | Kateřina Pirnerová D1705 | NIK 5 KD1706 | Jezdecká společnost Dobřany MD0198 |
body:
čas:
| 13,00 95,56 | | |
42. | Marie Kruntová D0717 | DENVERO KD2097 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 14,00 97,56 | | |
43. | Michal Hanousek H3066 | AHORN KH3310 | Stáj Cornet MD0208 |
body:
čas:
| 16,00 84,56 | | |
44. | Daniel Krčmář D0935 | EXCALIBUR MISI KD2378 | Jezdecký klub MISI HARTMANICE MD0006 |
body:
čas:
| 24,00 77,73 | | |
45. | Petr Mašek C0240 | SENEGAL 1 KG3056 | Jezdecká stáj Urban Klatovy MD0159 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
45. | Ondřej Nágr D0257 | POLLEDR KK0268 | Jezdecký klub Mariánské Lázně MK0063 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
45. | Daniela Bílková D0087 | GALAXIE 3 KH2589 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
45. | Anna Brutovská C0612 | LIBIE 1 KH3277 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
49. | Jakub Zušťák C0961 | QERO KC2498 | Jezdecký klub Konopiště MC0255 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Zdravotní indispozice koně)
|