Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Daniel Krčmář D0935 | JULA 2 KD2316 | Jezdecký klub MISI HARTMANICE MD0006 |
body:
čas:
| 0,00 70,36 | 0,00 38,01 | |
2. | Lucie Kotalová D1498 | CHARMING LADY KD2198 | Jezdecká stáj Urban Klatovy MD0159 |
body:
čas:
| 0,00 69,14 | 0,00 41,34 | |
3. | Jana Ovsjanniková D0949 | ANDORRA KD1559 | Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn MD0126 |
body:
čas:
| 0,00 72,34 | 0,00 43,62 | |
4. | Bohdana Šobrová D1283 | BALOU 1 KD2388 | Jezdecká stáj Urban Klatovy MD0159 |
body:
čas:
| 0,00 66,60 | 0,00 45,68 | |
5. | Rebecca Hořánková D1761 | DUTCHMAN KA2025 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 69,67 | 0,00 46,05 | |
6. | Roman Otradovec D0246 | ARTEX 6 KD1734 | Jezdecký klub Otradovec MD0070 |
body:
čas:
| 0,00 75,52 | 0,00 46,14 | |
7. | Martina Francová E0039 | ANGELINA 1 KD2276 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 70,01 | 0,00 49,62 | |
8. | Klára Vítovcová D1412 | ADVENTURE KD1969 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 0,00 70,24 | 4,00 36,61 | |
9. | Jaroslav Kůst D0144 | PIK LADY KD2227 | Jezdecká společnost Domažlice MD0163 |
body:
čas:
| 0,00 68,32 | 4,00 40,49 | |
10. | Sára Roušalová B2663 | TAKE IT EASY KY0224 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 2,00 83,37 | | |
11. | Barbora Kejvalová B3128 | LIKÉR 1 KF2431 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 4,00 60,73 | | |
12. | Leona Vítovcová D1411 | BONANZA 4 KD2083 | Jezdecký klub Jiřičná MD0169 |
body:
čas:
| 4,00 65,78 | | |
13. | Lucie Pantoflíčková C0885 | DENZI KD2349 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 4,00 67,92 | | |
14. | Nicole Štětková D1607 | CÉSAR 3 KF3955 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 4,00 69,65 | | |
15. | Michaela Turčinová D1259 | WHITNEY 1 KD2221 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 4,00 70,15 | | |
16. | Petr Dohnal G0176 | ZERAFINA 2 KD2219 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 4,00 70,40 | | |
17. | Iveta Cepková D1378 | CATTY KD1898 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 4,00 72,11 | | |
18. | Petr Dohnal G0176 | DIRTY Z KH3314 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 4,00 72,14 | | |
19. | Nikoleta Germánová B2980 | TIMPEX ETALON KB4566 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 4,00 73,87 | | |
20. | Petr Dohnal G0176 | RENY KD2255 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 4,00 76,38 | | |
21. | Marie Kruntová D0717 | DENVERO KD2097 | Jezdecký klub Vysoká Libyně MD0175 |
body:
čas:
| 5,00 80,34 | | |
22. | Nikola Kinclová B3125 | CALVERA KF2147 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 6,00 83,69 | | |
23. | Filip Žlábek C0616 | AMAR M KC2318 | TJ Sokol hřebčinec Písek MC0025 |
body:
čas:
| 8,00 61,14 | | |
24. | Bedřich Hanák D0445 | BILLY GRAND KD2404 | TJ Statek Úněšov MD0009 |
body:
čas:
| 8,00 63,77 | | |
25. | Michael Beneš D1739 | DAKYRA KH2320 | TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory. o.s. MD0016 |
body:
čas:
| 8,00 66,65 | | |
26. | Adéla Chmelařová D1570 | ZILDJIAN H KD2224 | Stáj Cornet MD0208 |
body:
čas:
| 8,00 66,98 | | |
27. | Nikoleta Germánová B2980 | CYRANO IN KL0205 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 8,00 70,23 | | |
28. | Kateřina Semanová D1706 | LIMA 1 KD2233 | Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn MD0126 |
body:
čas:
| 8,00 74,55 | | |
29. | Michala Roubalová D0769 | SATISFY KD2452 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 8,00 74,69 | | |
30. | Kristýna Zajícová D1363 | GRIM 2 KD2454 | Sportovní stáj VLK MD0187 |
body:
čas:
| 9,00 78,29 | | |
31. | Marie Mašková D1689 | CHÁRON 1 KH2098 | Jezdecký klub MISI HARTMANICE MD0006 |
body:
čas:
| 9,00 79,86 | | |
32. | Lucie Kotalová D1498 | LORCA KA1804 | Jezdecká stáj Urban Klatovy MD0159 |
body:
čas:
| 9,00 94,11 | | |
33. | Jiří Ptáček C0012 | POLIDOR KC2160 | TJ Sokol hřebčinec Písek MC0025 |
body:
čas:
| 12,00 71,16 | | |
34. | Klára Kocumová D1719 | LANCER 1 KD2348 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 16,00 69,71 | | |
35. | Dagmar Grabowská C0321 | TREVISIO KG3727 | Sportovní stáj Tenerife MG0240 |
body:
čas:
| 16,00 77,26 | | |
36. | Lucie Pantoflíčková C0885 | AMUR 2 KB4216 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 32,00 74,10 | | |
37. | Michala Daňková D0550 | KORA 5 KD2311 | TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory. o.s. MD0016 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
37. | Lenka Prokešová B1585 | LARGO 12 KB4562 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
37. | Jana Cagašová B3126 | ALCANTUS 2 KB4567 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
37. | Roman Otradovec D0246 | CLER KD1467 | Jezdecký klub Otradovec MD0070 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
37. | Oldřich Otradovec D1057 | SAMSON 3 KK0286 | Jezdecký klub Otradovec MD0070 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
37. | Miroslav Štych D0920 | JOSEF KD1867 | Jezdecká stáj Radčice o.s. MD0222 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
37. | Jana Cagašová B3126 | ROCKY BOY KK0198 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
37. | Martina Kadlecová G1504 | FAUST MISI KD2035 | Jezdecký klub MISI HARTMANICE MD0006 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
45. | Josef Bauer D0180 | ŠEJK KD1644 | Jezdecký oddíl Radouš o.s. MD0114 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (jiný důvod)
|
46. | Richard Kolísek D0498 | JASPER GOLD KK0271 | Jezdecký klub Tachov Respo MD0054 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|