Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Jan Štětina C0547 | CASANOVA - S KD2314 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 76,40 | 0,00 43,28 | |
2. | Marie Ungrová D1480 | MADLEN 1 KD2179 | JK Stáj Mudra MD0127 |
body:
čas:
| 0,00 70,39 | 0,00 47,39 | |
3. | Jiří Mayer A0043 | CASIRA KB4460 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 76,69 | 0,00 48,15 | |
4. | Kateřina Hanušová A0314 | CARETINA KC1933 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 74,66 | 4,00 41,50 | |
5. | Jiří Mayer A0043 | COLETTE KC1783 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 71,92 | 4,00 47,13 | |
6. | Kateřina Hanušová A0314 | LITTLE LORD KC2167 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 77,35 | 4,00 48,85 | |
7. | Luděk Smaha D0541 | GEORGIA 1 KD1723 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 2,00 83,40 | | |
8. | Jan Zahoř D1638 | MODETA KD1891 | Pavel Zahoř MD0144 |
body:
čas:
| 4,00 67,36 | | |
9. | Ondřej Macán D0713 | DANCING QEUEEN-M KD2214 | Stáj Macán Chudenice o.s. MD0147 |
body:
čas:
| 4,00 71,83 | | |
10. | Klára Kocumová D1719 | BELLA ITALIA KD2347 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 4,00 72,99 | | |
11. | Daniela Bílková D0087 | MALIKA KD1983 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| 4,00 74,04 | | |
12. | Luděk Smaha D0541 | QUIDAM'S ACHILLA KD2323 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 4,00 76,17 | | |
13. | Martin Štorkán D1267 | ARAGON 2 KB3263 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 4,00 76,93 | | |
14. | Šárka Mittelbachová E0997 | UNWANTED ZEUS KC2276 | Slzavé Údolí MK0065 |
body:
čas:
| 4,00 77,89 | | |
15. | Michala Roubalová D0769 | MEFISTO 1 KD2191 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 78,26 | | |
16. | Michala Roubalová D0769 | LANCELOT 19 KD2079 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 78,45 | | |
17. | Petr Dohnal G0176 | SHAKESPEARE 1 KD1724 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 4,00 78,67 | | |
18. | Petr Dohnal G0176 | RENY KD2255 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 5,00 81,80 | | |
19. | Jan Štětina C0547 | DARCO-S KD2217 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 5,00 81,89 | | |
20. | Martin Štorkán D1267 | BADEN LUPO KE1849 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 5,00 82,14 | | |
21. | Pavel Zahoř D1009 | PORTOS TS KD2256 | Pavel Zahoř MD0144 |
body:
čas:
| 8,00 74,70 | | |
22. | Lucie Pantoflíčková C0885 | LANCER 1 KD2348 | JK KOCUM Klatovy o.s. MD0218 |
body:
čas:
| 8,00 75,69 | | |
23. | Jana Sušánková D1240 | ZORKA 2 KD1803 | Jezdecká společnost PENKO MD0215 |
body:
čas:
| 12,00 78,68 | | |
24. | Karolina Klímová E1649 | CARCASONNE KA1517 | Slzavé Údolí MK0065 |
body:
čas:
| 15,00 87,63 | | |
25. | Jana Sušánková D1240 | VIZANT KF3237 | Jezdecká společnost PENKO MD0215 |
body:
čas:
| 20,00 78,31 | | |
26. | Kateřina Pirnerová D1705 | NIK 5 KD1706 | Jezdecká společnost Dobřany MD0198 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
26. | Petr Mašek C0240 | JAMBO KD2140 | Jezdecká stáj Urban Klatovy MD0159 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|