Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Iva Holíková B1557 | ANKARA 3 KB4081 | Stáj Dani Zbožnice MB0008 |
body:
čas:
| 0,00 49,30 | | |
2. | Michaela Mašková D1137 | SHARON KD0784 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 0,00 50,09 | | |
3. | Václav Horký C0688 | AMALFI KC2050 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| 0,00 51,47 | | |
4. | Michaela Rusková D1462 | ROMEO 7 KC1238 | Stáj JINDRA o.s. MD0195 |
body:
čas:
| 0,00 53,74 | | |
5. | Petr Dohnal G0176 | ZERAFINA 2 KD2219 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 54,06 | | |
6. | Sandy Slavíčková A1619 | LOTUS 6 KB3898 | Jezdecký klub SANDY MA0199 |
body:
čas:
| 0,00 55,12 | | |
7. | Michaela Krulichová B2251 | CARDINAL 3 KF4005 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 0,00 56,07 | | |
8. | Michaela Králová C0292 | SILVEN KC1841 | Jaroslava Králová MC0138 |
body:
čas:
| 0,00 56,13 | | |
9. | Petra Švehlová B2323 | BLACK AND WHITE 1 KA1500 | JK Stará Boleslav MB0074 |
body:
čas:
| 0,00 56,86 | | |
10. | Michala Roubalová D0769 | MEFISTO 1 KD2191 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 57,19 | | |
11. | Michaela Krulichová B2251 | LEIKA DU CHALET KB4457 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 0,00 57,24 | | |
12. | Josef Pařenica A0187 | EBEL KA2166 | Audit Sulice MA0124 |
body:
čas:
| 0,00 57,47 | | |
13. | Karolína Furstová A1551 | AKTÉR KA1604 | JK Delta MA0086 |
body:
čas:
| 0,00 58,48 | | |
14. | Barbora Šulcová D1621 | CASPER 6 KD2362 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 58,93 | | |
15. | Nikola Tomková C1312 | COLET KC2163 | JK Caletto MC0166 |
body:
čas:
| 0,00 60,67 | | |
16. | Josef Pařenica A0187 | ALLO ALLO KA2164 | Audit Sulice MA0124 |
body:
čas:
| 0,00 62,49 | | |
17. | Petra Malechová C0068 | BLACK BERRY KC2019 | JO Blaťák Mažice o.s. MC0016 |
body:
čas:
| 0,00 62,73 | | |
18. | Petra Mlčochová E0474 | LEO LUSTIG Feedmark KE1076 | Jezdecká společnost Javorník ME0089 |
body:
čas:
| 0,00 63,18 | | |
19. | Petr Dohnal G0176 | CONSTANZE 1 KD2222 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 63,64 | | |
20. | Václav Horký C0688 | CORIANA KA1771 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| 1,00 69,88 | | |
21. | Barbora Hassová B1492 | CAESAR 3 KE1676 | TJ JO Nisa Jablonec ME0019 |
body:
čas:
| 2,00 70,34 | | |
22. | Markéta Šrámková C0862 | RONALDINO/ROMAN 3 KD2104 | Stáj Havel Strýčice MC0111 |
body:
čas:
| 4,00 56,83 | | |
23. | Hana Civišová C0686 | SUNSHINE 1 KC2014 | JK Falea MC0185 |
body:
čas:
| 4,00 57,57 | | |
24. | Josef Pařenica A0187 | BUSTER'S BALDUR KA2165 | Audit Sulice MA0124 |
body:
čas:
| 4,00 57,87 | | |
25. | Michaela Stahlová A1580 | AUGUSTINUS KB4469 | TJ Slavia Ptice MB0019 |
body:
čas:
| 4,00 59,00 | | |
26. | Hana Civišová C0686 | PALISZIMO KC2152 | JK Falea MC0185 |
body:
čas:
| 4,00 60,47 | | |
27. | Lucie Krulichová B2252 | TOP DEJA VUE KH3042 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 4,00 62,10 | | |
28. | Pavla Mikešová B2774 | EMIRÁT KB4122 | JO TJ Sokol Přívory MB0250 |
body:
čas:
| 4,00 62,71 | | |
29. | Petr Dohnal G0176 | ZADELEEN A.B. KD2218 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 4,00 62,95 | | |
30. | Pavla Mikešová B2774 | ARIANO KB3391 | JO TJ Sokol Přívory MB0250 |
body:
čas:
| 4,00 63,59 | | |
31. | Markéta Starková B1902 | IMAGINATION ROCSTAR KE1799 | JS Pohoda Hořovice. o.s. MB0215 |
body:
čas:
| 4,00 64,90 | | |
32. | Barbora Pochopová E1334 | WIELEWALL B KD2175 | Sportovní klub BPR ME0192 |
body:
čas:
| 4,00 65,21 | | |
33. | Luděk Smaha D0541 | GEORGIA 1 KD1723 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 4,00 65,65 | | |
34. | Barbora Pochopová E1334 | JUBIL KA0860 | Sportovní klub BPR ME0192 |
body:
čas:
| 4,00 65,91 | | |
35. | Barbora Padevětová B0231 | JENIFFER KB3814 | JK Pecínov MB0181 |
body:
čas:
| 5,00 66,89 | | |
36. | Matěj Kotalík C0863 | COLA 1 KC2303 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 5,00 67,32 | | |
37. | Lenka Prokešová B1585 | LIANA 2 KB3754 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| 5,00 67,92 | | |
38. | Jakub Štěrba B1107 | SASKIA 1 KC2328 | JK Štěrba Třeboň MC0178 |
body:
čas:
| 5,00 67,99 | | |
39. | Stanislav Hakr A0358 | CALIGULA KH2998 | JS Horseland Equiservis MA0214 |
body:
čas:
| 5,00 68,02 | | |
40. | Matěj Kotalík C0863 | COCA KC2302 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 5,00 68,63 | | |
41. | Jana Plicková B2735 | MELAFÝR KB0964 | JS Pohoda Hořovice. o.s. MB0215 |
body:
čas:
| 5,00 68,68 | | |
42. | Luděk Smaha D0541 | JITŘENKA 4 KD2105 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 5,00 69,40 | | |
43. | Veronika Šmůlová D1262 | MON CHERY 1 KD2355 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 6,00 71,71 | | |
44. | Tomáš Lomský C0251 | CASINO ROYAL KA2099 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 6,00 71,85 | | |
45. | Jan Pilecký B0180 | CLINTON KE1653 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 7,00 74,58 | | |
46. | Kristýna Nechanická A1498 | LAURA 3 KC1352 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 7,00 74,90 | | |
47. | Václav Horký C0688 | CESIUM KC2196 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| 7,00 75,08 | | |
48. | Michaela Králová C0292 | SILBI KC1840 | Jaroslava Králová MC0138 |
body:
čas:
| 8,00 55,40 | | |
49. | Jan Pilecký B0180 | CAPTURE KA2086 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 8,00 60,56 | | |
50. | Michaela Stahlová A1580 | PICASSO 1 KB3357 | TJ Slavia Ptice MB0019 |
body:
čas:
| 8,00 60,66 | | |
51. | Luděk Smaha D0541 | CHARMING LADY KD2198 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 8,00 63,24 | | |
52. | Kamila Kupcová G2007 | AGANO KC2263 | Koně Vondrov-JTJ HHC MC0123 |
body:
čas:
| 8,00 63,94 | | |
53. | Barbora Bínová C0851 | LA JOLIE KF2699 | JK Falea MC0185 |
body:
čas:
| 9,00 66,25 | | |
53. | Ondřej Kraus B2225 | MONTY 13 KB4085 | JK Dick Lipí o.s. MB0203 |
body:
čas:
| 9,00 66,25 | | |
55. | Ondřej Kraus B2225 | MAX 8 KB4360 | JK Dick Lipí o.s. MB0203 |
body:
čas:
| 9,00 68,16 | | |
56. | Lucie Krulichová B2252 | AKTIE KF4003 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 9,00 69,57 | | |
57. | Pavel Březina B1095 | DORMINTON KB4180 | JK Opřetice MB0232 |
body:
čas:
| 10,00 70,12 | | |
58. | Stanislav Hakr A0358 | JUNGLE BOY I.S./PASÁT KF3295 | JS Horseland Equiservis MA0214 |
body:
čas:
| 10,00 70,84 | | |
59. | Markéta Svobodová B0459 | LIWIUSZ KB3526 | Jezdecký sportovní klub Kosova Hora MB0071 |
body:
čas:
| 12,00 60,21 | | |
60. | Lucie Gallová E0530 | ROLLS ROYCE KE1674 | TJ JO Nisa Jablonec ME0019 |
body:
čas:
| 12,00 63,18 | | |
61. | Michaela Kadlecová A0229 | CAPRESE KB3935 | BOHEMIA HORSE.o.s. Svárov MB0314 |
body:
čas:
| 12,00 94,97 | | |
62. | Michaela Krulichová B2251 | SAKÉ TRINYDAD KB3978 | JO La-Boheme Zduchovice MB0283 |
body:
čas:
| 13,00 66,54 | | |
63. | Jan Pilecký B0180 | CARTHINJO KA2185 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 13,00 85,90 | | |
64. | Miroslava Čermáková B2040 | GANJA KB3997 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 14,00 89,51 | | |
65. | Tomáš Lomský C0251 | CARILLON KC2238 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 15,00 90,37 | | |
66. | Lenka Valtrová D1160 | CEJLON 4 KD1871 | Jezdecký klub Dajbych Trnová MD0173 |
body:
čas:
| 16,00 62,37 | | |
67. | Jan Studnička A0942 | BRITTANY KF3688 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 17,00 67,95 | | |
68. | Radka Tenkrátová B2391 | FITA KA1627 | Sportovní stáj Třebonice .o.s. MB0170 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
68. | Kristýna Vítovcová C1389 | ARMANIAK FÖW KC2350 | JSK Varta-Aleko MC0120 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
68. | Sandy Slavíčková A1619 | NORA 2 KD1659 | Jezdecký klub SANDY MA0199 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
68. | Stanislav Hakr A0358 | SEEROSE KB3353 | JS Horseland Equiservis MA0214 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
68. | Tereza Marková D1613 | ANARCHIE KD1477 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
68. | Jan Luža D0743 | ATLANTIC 3 KD2147 | Jezdecký klub Plzeň MD0058 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
68. | Markéta Pavlasová A1272 | LUPINO 2 KG2834 | Jezdecký klub SANDY MA0199 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
68. | Markéta Svobodová B0459 | GIN 2 KB3059 | Jezdecký sportovní klub Kosova Hora MB0071 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
68. | Tereza Peřinová D1609 | LAÁKÓN KD2037 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
68. | Eliška Hnízdilová C1342 | NOTINGHAM KC2067 | Koně Vondrov-JTJ HHC MC0123 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
68. | Milada Koutecká B0039 | RAMOZ KB2379 | JK "Club F" Příbram MB0207 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
68. | Milada Koutecká B0039 | REFLEX KB2577 | JK "Club F" Příbram MB0207 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
80. | Olga Zítková B2236 | DESPERADO KB3110 | JS Opatrný Hořovice o.s. MB0002 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|