Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Kamil Papoušek C0056 | STARNATO KC1947 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 75,49 | 0,00 41,04 | |
2. | Filip Doležal E1023 | LARAMIS KA1056 | JK Karlovy Vary -Stará Role o.s. MK0005 |
body:
čas:
| 0,00 79,38 | 0,00 43,83 | |
3. | Kamil Papoušek C0056 | LITEA KG3123 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 82,18 | 0,00 44,54 | |
4. | Petr Dohnal G0176 | ADÉLA - S KD1870 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 0,00 75,34 | 0,00 44,76 | |
5. | Kateřina Hanušová A0314 | ACOBADA KC1785 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 79,53 | 0,00 45,07 | |
6. | Václav Horký C0688 | CORIANA KA1771 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| 0,00 84,24 | 3,00 54,88 | |
7. | Kamil Papoušek C0056 | BAXTER KC1856 | JO Srnín.občanské sdružení MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 79,34 | 4,00 41,23 | |
8. | Kamila Kupcová G2007 | UN AMI KC1690 | Koně Vondrov-JTJ HHC MC0123 |
body:
čas:
| 0,00 80,43 | 4,00 48,67 | |
9. | Radka Dvořáková C0345 | FLESH KV0424 | JK Cavalier Rynárec MV0009 |
body:
čas:
| 0,00 78,28 | 4,00 51,51 | |
10. | Matěj Kotalík C0863 | SANDRO KC1830 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 0,00 78,16 | 8,00 49,00 | |
11. | Nikola Němcová B0347 | PRINCESS KD1435 | Stáj Dani Zbožnice MB0008 |
body:
čas:
| 0,00 77,00 | 12,00 55,97 | |
12. | Dana Píchová C0059 | ARKÁDA 1 KB3273 | JK Avanti MC0129 |
body:
čas:
| 0,00 77,92 | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
13. | Jan Majerčík C0578 | GENTLEMAN KC1771 | JK Jindřichův Hradec MC0037 |
body:
čas:
| 0,00 82,62 | | |
vzdal (jiný důvod)
|
13. | Jiří Mayer A0043 | CONSTANZE KC1494 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 77,58 | | |
vzdal (jiný důvod)
|
13. | Filip Doležal E1023 | KENWOOD KB4067 | JK Karlovy Vary -Stará Role o.s. MK0005 |
body:
čas:
| 0,00 79,59 | | |
vzdal (jiný důvod)
|
16. | Kateřina Hanušová A0314 | ATLANTA 10 KC1493 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 72,99 | | |
17. | Michala Roubalová D0769 | CORTÉS KD1903 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 77,79 | | |
18. | Petr Švec C0387 | ATHÉNA 3 KK0215 | JS Mariánské Lázně MK0009 |
body:
čas:
| 4,00 78,33 | | |
19. | Sergei Motyguine C0207 | CORAGGIO 1 KB3764 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 4,00 78,52 | | |
20. | Kateřina Hanušová A0314 | CARETINA KC1933 | JS Ohrazenice MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 79,52 | | |
21. | Iva Holíková B1557 | SURIKATA KA1885 | Stáj Dani Zbožnice MB0008 |
body:
čas:
| 4,00 79,72 | | |
22. | Hana Pokorná C0889 | CAPTAIN'S-CARTOUCHE KC1594 | JK Zemědělské služby Dynín MC0225 |
body:
čas:
| 4,00 80,12 | | |
23. | Marcela Čapková C0556 | CHAMÍR KC1286 | JK Čapková MC0156 |
body:
čas:
| 8,00 76,60 | | |
24. | Michala Roubalová D0769 | UNIKÁT 1 KD2084 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 8,00 78,21 | | |
25. | Petr Dohnal G0176 | CAMELOT HG KC1858 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 8,00 79,65 | | |
26. | Václav Horký C0688 | ATOMINO KC1606 | JK Tandem MC0163 |
body:
čas:
| 8,00 79,93 | | |
27. | Luděk Smaha D0541 | EROS 4 KK0050 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 8,00 81,80 | | |
28. | Tereza Prášková A1296 | O' HARA KA1733 | Stáj Leonard Praha MA0106 |
body:
čas:
| 12,00 83,08 | | |
29. | Milan Majerčík C0482 | SATÉN 3 KV0328 | JK Jindřichův Hradec MC0037 |
body:
čas:
| 16,00 103,84 | | |
30. | Tereza Prášková A1296 | SAMUEL 5 KA1734 | Stáj Leonard Praha MA0106 |
body:
čas:
| 20,00 82,78 | | |
31. | Luděk Smaha D0541 | BRITT KD2346 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
31. | Markéta Šrámková C0862 | ACORDEON KB3914 | Stáj Havel Strýčice MC0111 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
31. | Tomáš Navrátil A0130 | BENTLEY KLETEČKA KC1285 | Navrátil Tomáš MC0150 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Nedodržení trati)
|
34. | Kristýna Nechanická A1498 | BLUE-BELLE KB4395 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (jiný důvod)
|