Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Kristýna Mikulková B1994 | LEANDRA Karsit KF2159 | Stáj Karsit MF0242 |
body:
čas:
| 0,00 49,49 | | |
2. | Martin Šoupal F0200 | WILSON OK KF2972 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| 0,00 52,02 | | |
3. | Jan Buben F0369 | KOFILA 1 KF3334 | Stáj Buben MF0050 |
body:
čas:
| 0,00 53,23 | | |
4. | Tereza Veselá F2659 | GRAF LIVIO KF3512 | Sportovní klub Hůrka Libchavy MF0251 |
body:
čas:
| 0,00 53,33 | | |
5. | Martin Šoupal F0200 | COTILLA-K KF3791 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| 0,00 53,59 | | |
6. | Gabriela Radová C1194 | TOYOTA KC0756 | JK JS ARS Č.Budějovice MC0143 |
body:
čas:
| 0,00 54,05 | | |
7. | Ida Frýdlová D0786 | BOSTOŇ KV0325 | Sportovní stáj Zámek Vilémov MV0070 |
body:
čas:
| 0,00 54,40 | | |
8. | Kristýna Mikulková B1994 | CASTELON Karsit KF2764 | Stáj Karsit MF0242 |
body:
čas:
| 0,00 54,75 | | |
9. | Ondřej Zvára B1228 | ARON 8 KG2947 | Arcus Engineering Czech MG0299 |
body:
čas:
| 0,00 54,81 | | |
10. | Petra Hrnčířová A0944 | ATAMAN - N KA0934 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 0,00 55,07 | | |
11. | Lenka Kotroušová B1625 | MANON 3 KB3258 | Sportovní stáj LOBO.o.s. MB0352 |
body:
čas:
| 0,00 55,76 | | |
12. | Barbora Tomanová B2238 | COLOMAN KF1925 | JK Dance and Jump MA0171 |
body:
čas:
| 0,00 55,90 | | |
13. | Jan Zwinger H2741 | LIMIT 5 KH3323 | Stáj Mustang s.r.o. MH0126 |
body:
čas:
| 0,00 56,07 | | |
14. | Martina Šoupalová F1924 | LADISON Geofin KH3165 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| 0,00 56,19 | | |
15. | Kamila Starečková B1294 | RUSTICO KB3755 | Jezdecké sdružení Niki.o.s. MB0128 |
body:
čas:
| 0,00 57,00 | | |
16. | Jan Studnička A0942 | ANFÍ KF3502 | Jezdecké Centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| 0,00 57,12 | | |
17. | Pavel Niščák F1377 | EVŽEN/EUROS KF2086 | ERC Mnětice MF0113 |
body:
čas:
| 0,00 58,72 | | |
18. | Michala Roubalová D0769 | CORTÉS KD1903 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 59,08 | | |
19. | Jaroslav Kůst D0144 | CASABLANCA 2 KD1845 | Jezdecká společnost Domažlice MD0163 |
body:
čas:
| 0,00 59,16 | | |
20. | Jana Kovářová D1616 | TAMILA KD2209 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 59,97 | | |
21. | Tereza Urbánková A1540 | MAXMILIÁN 1 KB2774 | JK Dolní Počernice MA0123 |
body:
čas:
| 0,00 60,31 | | |
22. | Barbora Vojtková A1145 | GARFIELD 2 KA1929 | SK Gestut Murhof Melichar o.s. MA0188 |
body:
čas:
| 0,00 60,39 | | |
23. | Josef ml. Kincl H1638 | LAURA 12 KH3187 | TJ JO Horymas MH0031 |
body:
čas:
| 0,00 61,33 | | |
24. | Tadeáš Plachý B2081 | CONTINA KB3896 | JK Poděbrady MB0047 |
body:
čas:
| 0,00 61,35 | | |
25. | Martina Šoupalová F1924 | EDMOND KH2822 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| 0,00 61,81 | | |
26. | Jana Nosková A0410 | CARINO 2 KA1641 | Statek Kováry.o.s. MB0172 |
body:
čas:
| 0,00 61,96 | | |
27. | Luboš Vondráček A0134 | ADRIAS KA1607 | Sportovní stáj Vondráček MA0109 |
body:
čas:
| 0,00 62,21 | | |
28. | Barbora Tomanová B2238 | KOHEN KD1742 | JK Dance and Jump MA0171 |
body:
čas:
| 0,00 62,40 | | |
29. | Barbora Vojtková A1145 | LIBERTINA KV0569 | SK Gestut Murhof Melichar o.s. MA0188 |
body:
čas:
| 0,00 62,50 | | |
30. | Barbora Šulcová D1621 | CASPER 6 KD2362 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 62,89 | | |
31. | Ondřej Zvára B1228 | WIJNAND KY0137 | Arcus Engineering Czech MG0299 |
body:
čas:
| 0,00 63,64 | | |
32. | Jan Buben F0369 | CATANGO'S BOY KF3674 | Stáj Buben MF0050 |
body:
čas:
| 0,00 64,66 | | |
33. | Klára Valentová F2605 | BARINA KC2047 | Stáj Libunka Benátky . o.s. MF0326 |
body:
čas:
| 0,00 65,21 | | |
34. | Vladimír Vrubel H0496 | SILKANNA KA1800 | Jezdecká společnost Císařský ostrov MA0126 |
body:
čas:
| 0,00 65,38 | | |
35. | Kristýna Pařízková F2212 | DIEGO KF1822 | JK Náchod MF0154 |
body:
čas:
| 0,00 65,55 | | |
36. | Dana Kubecová A0654 | ONĚGIN KA1390 | JSK Ilkama Praha.o.s. MA0080 |
body:
čas:
| 0,00 65,64 | | |
37. | Renata Michálková B0401 | GRANADA 8 KA1834 | Stáj Arco MA0157 |
body:
čas:
| 0,00 65,82 | | |
38. | Dagmar Neumannová A1497 | GINGER 3 KA1157 | JK jezdecké společnosti Ctěnice MA0122 |
body:
čas:
| 0,00 65,99 | | |
39. | Barbora Hassová B1492 | CARTIER 2 KE1631 | TJ JO Nisa Jablonec ME0019 |
body:
čas:
| 0,00 66,70 | | |
40. | Evelína Weagová F2314 | ABC OCLAHOMA Wepol KE1345 | Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno MF0292 |
body:
čas:
| 0,00 68,16 | | |
41. | Adolf Janko F0101 | LOTOS 6 KH2551 | Transagro. s.r.o MF0040 |
body:
čas:
| 0,00 68,24 | | |
42. | Gabriela Slavíková C0337 | PRESTIGE 1 KF2944 | Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno MF0292 |
body:
čas:
| 0,00 68,47 | | |
43. | Jaroslav Zítek B0029 | CORAL 3 KB3048 | IKAR Praha o.s. MA0210 |
body:
čas:
| 0,00 68,51 | | |
44. | Sandra Tomaidesová B1990 | ARNICA - T KA1657 | JK Louňovice MB0111 |
body:
čas:
| 0,00 69,71 | | |
45. | Luboš Vondráček A0134 | GERA 2 KH3075 | Sportovní stáj Vondráček MA0109 |
body:
čas:
| 0,00 70,78 | | |
46. | Veronika Klímová B1967 | ELEN 1 KB2382 | Sportovní stáj FCC MB0251 |
body:
čas:
| 0,00 70,87 | | |
47. | Petra Vondráčková A0135 | ORIOLA KA1262 | Sportovní stáj Vondráček MA0109 |
body:
čas:
| 0,00 71,37 | | |
48. | Adolf Janko F0101 | LARINJO KF3664 | Transagro. s.r.o MF0040 |
body:
čas:
| 0,00 72,52 | | |
49. | Jakub Novotný B1699 | PERRY 1 KF3507 | GOLEM MA0127 |
body:
čas:
| 0,00 72,94 | | |
50. | Jan Novák A1312 | CRISTIANO KA1944 | JK Tarpan MA0065 |
body:
čas:
| 0,00 74,09 | | |
51. | Eva Martínková B0488 | COLOUR LINE KB4206 | Sportovní stáj Eva Martínková MB0224 |
body:
čas:
| 0,00 74,48 | | |
52. | Kristýna Mikulková B1994 | BOY CARTHAGO Karsit KF3655 | Stáj Karsit MF0242 |
body:
čas:
| 1,00 79,56 | | |
53. | Kateřina Světlíková F2260 | COLONIE KK0143 | Jezdecký klub MARENGO MF0279 |
body:
čas:
| 4,00 57,24 | | |
54. | Pavel Vachutka H0374 | VALENCIE 3 KF3964 | Sportovní stáj Havel MF0331 |
body:
čas:
| 4,00 59,94 | | |
55. | Tereza Veselá F2659 | SÁRGARÓZSA KF4134 | Sportovní klub Hůrka Libchavy MF0251 |
body:
čas:
| 4,00 60,04 | | |
56. | Petr Dohnal G0176 | CAMELOT HG KC1858 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 4,00 61,96 | | |
57. | Michala Roubalová D0769 | LANCELOT 19 KD2079 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 62,39 | | |
58. | Zuzana Burešová D1385 | UNIKÁT 1 KD2084 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 63,26 | | |
59. | Barbora Hassová B1492 | TRICTORIA KE1580 | TJ JO Nisa Jablonec ME0019 |
body:
čas:
| 4,00 63,68 | | |
60. | Klára Šandová A1016 | TALISKER KE1444 | JS Mariánské Lázně MK0009 |
body:
čas:
| 4,00 64,27 | | |
61. | Ladislav Váňa F0962 | PIK DAME KF4129 | Sportovní stáj Váňa Morašice MF0260 |
body:
čas:
| 4,00 64,53 | | |
62. | Dagmar Becáničová D1579 | CALL ME SAM KG3081 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 64,54 | | |
63. | Jan Novák A1312 | VOLONTER-T KA0908 | JK Tarpan MA0065 |
body:
čas:
| 4,00 65,06 | | |
64. | Barbora Hassová B1492 | BENJAMIN 4 KE1523 | TJ JO Nisa Jablonec ME0019 |
body:
čas:
| 4,00 65,27 | | |
65. | Petra Byrtusová H3270 | LE PLATON JOLANKA KH3385 | Stáj Mustang s.r.o. MH0126 |
body:
čas:
| 4,00 66,24 | | |
66. | Petr Dohnal G0176 | TWIGI KG2886 | Petr Dohnal MD0207 |
body:
čas:
| 4,00 66,35 | | |
67. | Petra Vondráčková A0135 | LEON 9 KA1072 | Sportovní stáj Vondráček MA0109 |
body:
čas:
| 4,00 67,59 | | |
68. | Tereza Prášková A1296 | SAMUEL 5 KA1734 | Stáj Leonard Praha MA0106 |
body:
čas:
| 4,00 68,69 | | |
69. | Lucie Poláková C0294 | CASCORETTO KC2043 | Stáj Polák MC0108 |
body:
čas:
| 4,00 69,00 | | |
70. | Kateřina Mestenhauserová B1832 | BONSAY KF3689 | JK Mělník MB0024 |
body:
čas:
| 4,00 69,97 | | |
71. | Lucie Vachutková H0422 | MARCO 1 KF3466 | TJJ Pegas MF0166 |
body:
čas:
| 4,00 70,20 | | |
72. | Tereza Prášková A1296 | O' HARA KA1733 | Stáj Leonard Praha MA0106 |
body:
čas:
| 4,00 70,33 | | |
73. | Evelína Weagová F2314 | EX CALIBUR Wepol KB2469 | Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno MF0292 |
body:
čas:
| 4,00 70,73 | | |
74. | Vladimír Vrubel H0496 | BALDO KA1806 | Jezdecká společnost Císařský ostrov MA0126 |
body:
čas:
| 4,00 72,04 | | |
75. | Kamila Starečková B1294 | EVERON KB4024 | Jezdecké sdružení Niki.o.s. MB0128 |
body:
čas:
| 4,00 72,28 | | |
76. | Josef ml. Kincl H1638 | POLONIE KH3186 | TJ JO Horymas MH0031 |
body:
čas:
| 4,00 73,20 | | |
77. | Veronika Carbolová A1070 | SARAH 10 KF3323 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 4,00 74,70 | | |
78. | Tereza Slavotínková A1302 | GILMORE KB1316 | JK Enesa MA0191 |
body:
čas:
| 4,00 76,11 | | |
79. | Sandra Tomaidesová B1990 | COCORICO KC2114 | JK Louňovice MB0111 |
body:
čas:
| 4,00 77,83 | | |
80. | Vladimír Vrubel H0496 | BADARCO KA1801 | Jezdecká společnost Císařský ostrov MA0126 |
body:
čas:
| 7,00 87,75 | | |
81. | Petr Vančura B0680 | ČARMENA KF4085 | JŠ Valdštejnská obora MF0316 |
body:
čas:
| 8,00 56,38 | | |
82. | Martin Šoupal F0200 | LAMBADA 1 KF3751 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| 8,00 59,08 | | |
83. | Adéla Lišková A0642 | ETOS 1 KH3675 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| 8,00 63,65 | | |
84. | Klára Valentová F2605 | PEPPERMINT PETTY 4 KF3941 | Stáj Libunka Benátky . o.s. MF0326 |
body:
čas:
| 8,00 76,56 | | |
85. | Evelína Weagová F2314 | GRANT LADY KF3618 | Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno MF0292 |
body:
čas:
| 8,00 90,06 | | |
86. | Irena Chalupová A0728 | LINCOLN 2 KA1921 | IKAR Praha o.s. MA0210 |
body:
čas:
| 12,00 64,14 | | |
87. | Pavel Niščák F1377 | PERUN 5 KF3842 | ERC Mnětice MF0113 |
body:
čas:
| 12,00 71,89 | | |
88. | Michaela Stahlová A1580 | PICASSO 1 KB3357 | TJ Slavia Ptice MB0019 |
body:
čas:
| 12,00 72,14 | | |
89. | Kateřina Veselovská D0118 | ARISTO CTJ KV0582 | JK Hřebčín Suchá MF0150 |
body:
čas:
| 16,00 67,26 | | |
90. | Tereza Urbánková A1540 | BIG BOY KA1001 | JK Dolní Počernice MA0123 |
body:
čas:
| 18,00 82,38 | | |
91. | Veronika Klímová B1967 | ROCK'N ROLL-V KB3437 | Sportovní stáj FCC MB0251 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
91. | Hana Dastychová E1424 | MIRINDA KD1711 | Jezdecký klub Krásná lípa ME0181 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Nepřekonání přek.do limitu 45 sec)
|
91. | Karolina Hájková B2274 | ROZÁRKA KB2145 | JK Mělník MB0024 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|