Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Kristýna Mikulková B1994 | CASTELON Karsit KF2764 | Stáj Karsit MF0242 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 18,35 | |
2. | Petr Vančura B0680 | ČARMENA KF4085 | JŠ Valdštejnská obora MF0316 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 18,72 | |
3. | Veronika Rosická A0536 | BLUE CHIP CANDY KA1444 | JK Iros Praha MA0031 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 18,94 | |
4. | Tereza Veselá F2659 | SÁRGARÓZSA KF4134 | Sportovní klub Hůrka Libchavy MF0251 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 19,78 | |
5. | Evelína Weagová F2314 | GRANT LADY KF3618 | Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno MF0292 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 19,88 | |
6. | Jana Kovářová D1616 | TAMILA KD2209 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 20,43 | |
7. | Pavla Kudláčková F2217 | WILSON OK KF2972 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 20,51 | |
8. | Martin Šoupal F0200 | COTILLA-K KF3791 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 20,57 | |
9. | Lenka Kotroušová B1625 | MANON 3 KB3258 | Sportovní stáj LOBO.o.s. MB0352 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 20,68 | |
10. | Ida Frýdlová D0786 | BOSTOŇ KV0325 | Sportovní stáj Zámek Vilémov MV0070 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 20,73 | |
11. | Eva Ptáková B2689 | MELINDA KB2795 | Stáj Preláta MA0014 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 20,89 | |
12. | Dana Kubecová A0654 | ONĚGIN KA1390 | JSK Ilkama Praha.o.s. MA0080 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 21,81 | |
13. | Veronika Siváková A1687 | AMINA 1 KA1177 | Jezdecká Stáj Arcos MA0170 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 22,49 | |
14. | Michala Roubalová D0769 | LANCELOT 19 KD2079 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 22,69 | |
15. | Kristýna Kocourková A1410 | BOSNA KC0868 | Stáj Tesárek MA0071 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 22,73 | |
16. | Barbora Hassová B1492 | BENJAMIN 4 KE1523 | TJ JO Nisa Jablonec ME0019 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 23,07 | |
17. | Klára Šandová A1016 | TALISKER KE1444 | JS Mariánské Lázně MK0009 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 23,08 | |
17. | Martin Šoupal F0200 | LAMBADA 1 KF3751 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 23,08 | |
19. | Zuzana Burešová D1385 | UNIKÁT 1 KD2084 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 23,46 | |
20. | Lucie Vachutková H0422 | MARCO 1 KF3466 | TJJ Pegas MF0166 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 23,56 | |
21. | Gabriela Slavíková C0337 | PRESTIGE 1 KF2944 | Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno MF0292 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 23,66 | |
22. | Luboš Vondráček A0134 | ADRIAS KA1607 | Sportovní stáj Vondráček MA0109 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 23,67 | |
23. | Petra Vondráčková A0135 | LEON 9 KA1072 | Sportovní stáj Vondráček MA0109 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 24,59 | |
24. | Michaela Stahlová A1580 | ANTIKA 3 KB3684 | TJ Slavia Ptice MB0019 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 24,62 | |
25. | Renata Michálková B0401 | GRANADA 8 KA1834 | Stáj Arco MA0157 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 25,21 | |
26. | Kateřina Světlíková F2260 | CARIBIC 62 KF3956 | Jezdecký klub MARENGO MF0279 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 25,63 | |
27. | Veronika Carbolová A1070 | SARAH 10 KF3323 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 25,95 | |
28. | Tereza Prášková A1296 | SAMUEL 5 KA1734 | Stáj Leonard Praha MA0106 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 26,15 | |
29. | Eva Martínková B0488 | COLOUR LINE KB4206 | Sportovní stáj Eva Martínková MB0224 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 26,46 | |
30. | Barbora Hassová B1492 | TRICTORIA KE1580 | TJ JO Nisa Jablonec ME0019 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 26,53 | |
31. | Vladimír Vrubel H0496 | LORIER KA1988 | Jezdecká společnost Císařský ostrov MA0126 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 27,55 | |
32. | Kateřina Veselovská D0118 | ARISTO CTJ KV0582 | JK Hřebčín Suchá MF0150 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 27,97 | |
33. | Marie Hrudková B2541 | QUEREN KB2398 | JK Mělník MB0024 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 28,86 | |
34. | Petra Byrtusová H3270 | LE PLATON JOLANKA KH3385 | Stáj Mustang s.r.o. MH0126 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 29,29 | |
35. | Marie Hrudková B2541 | JETTA KB3624 | JK Mělník MB0024 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 30,23 | |
36. | Kateřina Mestenhauserová B1832 | BONSAY KF3689 | JK Mělník MB0024 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 30,54 | |
37. | Barbora Hassová B1492 | CARTIER 2 KE1631 | TJ JO Nisa Jablonec ME0019 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 0,00 30,96 | |
38. | Josef Vostárek E1240 | ASTÉK KD1438 | JS Mariánské Lázně MK0009 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 1,00 31,18 | |
39. | Kateřina Mestenhauserová B1832 | QUEEN'S KB4114 | JK Mělník MB0024 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 1,00 31,89 | |
40. | Petra Carbolová G2076 | RIVALITA 1 KA1997 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 1,00 32,75 | |
41. | Michaela Křivková H0561 | OK BUGSYS KH3859 | JK Cento Bruzovice MH0017 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 1,00 34,33 | |
42. | Tereza Prášková A1296 | O' HARA KA1733 | Stáj Leonard Praha MA0106 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 4,00 25,09 | |
43. | Kamila Starečková B1294 | EVERON KB4024 | Jezdecké sdružení Niki.o.s. MB0128 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 4,00 26,12 | |
44. | Stanislav Hakr A0358 | SEEROSE KB3353 | Jan Houštecký MC0136 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 4,00 26,75 | |
45. | Veronika Rosická A0536 | APOLLO 5 KA2211 | JK Iros Praha MA0031 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 4,00 27,83 | |
46. | Tereza Slavotínková A1302 | GILMORE KB1316 | JK Enesa MA0191 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 4,00 28,83 | |
47. | Vladimír Vrubel H0496 | QUEEN C KA1986 | Jezdecká společnost Císařský ostrov MA0126 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 4,00 29,05 | |
48. | Dagmar Neumannová A1497 | GINGER 3 KA1157 | JK jezdecké společnosti Ctěnice MA0122 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 4,00 29,37 | |
49. | Jakub Novotný B1699 | PERRY 1 KF3507 | GOLEM MA0127 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 4,00 29,62 | |
50. | Michaela Stahlová A1580 | PICASSO 1 KB3357 | TJ Slavia Ptice MB0019 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | 14,00 54,81 | |
51. | Václav Hykeš A0339 | STRES KG2322 | PJK Gabrielka MA0008 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
51. | Marika Pavelková B2182 | ESCADA KB2987 | Stáj Arco MA0157 |
body:
čas:
| 0,00 10,00 | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
53. | Evelína Weagová F2314 | EX CALIBUR Wepol KB2469 | Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno MF0292 |
body:
čas:
| 4,00 56,07 | | |
54. | Tereza Urbánková A1540 | MAXMILIÁN 1 KB2774 | JK Dolní Počernice MA0123 |
body:
čas:
| 4,00 57,10 | | |
55. | Klára Valentová F2605 | BARINA KC2047 | Stáj Libunka Benátky . o.s. MF0326 |
body:
čas:
| 4,00 57,12 | | |
56. | Barbora Šulcová D1621 | CASPER 6 KD2362 | JK Slavia VŠ Plzeň. o.s. MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 59,10 | | |
57. | Sandra Tomaidesová B1990 | COCORICO KC2114 | JK Louňovice MB0111 |
body:
čas:
| 4,00 59,15 | | |
58. | Barbora Vojtková A1145 | LIBERTINA KV0569 | SK Gestut Murhof Melichar o.s. MA0188 |
body:
čas:
| 4,00 60,22 | | |
59. | Jana Nosková A0410 | CARINO 2 KA1641 | Statek Kováry.o.s. MB0172 |
body:
čas:
| 4,00 61,43 | | |
60. | Irena Chalupová A0728 | LINCOLN 2 KA1921 | IKAR Praha o.s. MA0210 |
body:
čas:
| 5,00 77,12 | | |
61. | Adéla Hendrichová A1568 | MAX VICTORY KA2198 | Stáj Hendrichová MA0198 |
body:
čas:
| 8,00 52,00 | | |
62. | Vladimír Vrubel H0496 | CLEAR JOLIE KA2213 | Jezdecká společnost Císařský ostrov MA0126 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|