Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Marta Velčevská G2097 | LAKRUF KH3317 | Jezdecký klub Shallot. o.s. MG0284 |
body:
čas:
| 36,00 46,18 | | |
2. | Romana Doležalová G2160 | RÉZI KG3115 | JK Tedos MG0078 |
body:
čas:
| 36,00 46,54 | | |
3. | Jitka Ranglová G1285 | KORÁDO 4 KG2955 | Sportovní stáj Equus CZ MG0292 |
body:
čas:
| 36,00 47,38 | | |
4. | Anna Chmelařová G3007 | VALUE KG2579 | Jezdecká stáj Elvis MG0295 |
body:
čas:
| 36,00 47,78 | | |
5. | Karel Růžička G0027 | UTORA KG2700 | JK Rufa Velké Němčice MG0037 |
body:
čas:
| 36,00 47,88 | | |
6. | Ivo Přibyl H1101 | ARGONA KG3121 | Arcus Engineering Czech MG0299 |
body:
čas:
| 36,00 47,91 | | |
7. | Petra Šíblová G2479 | ANKA CLARK KG1693 | TJ Jezdectví Moravské Knínice MG0015 |
body:
čas:
| 36,00 48,19 | | |
8. | Jiřina Horká G1448 | ALBERT 1 KG2567 | JO Máj Třebenice MG0022 |
body:
čas:
| 36,00 50,04 | | |
9. | Michal Slezák G0906 | HARIS 2 KG2909 | JO Misl Modřice MG0223 |
body:
čas:
| 36,00 50,94 | | |
10. | Martina Šestáková G2516 | LANTAX KG2678 | JK Býkovice.o.s. MG0003 |
body:
čas:
| 36,00 56,28 | | |
11. | René Holec G2626 | CRONWEL KH1388 | JK Rufa Velké Němčice MG0037 |
body:
čas:
| 34,00 46,09 | | |
12. | Jakub Šoustar G2982 | BEST WAIN KC1799 | JK SZeŠ a SŠ Bystřice n.P. MG0120 |
body:
čas:
| 34,00 47,19 | | |
13. | Věra Konečná G0918 | GREND 1 KG3043 | Jezdecký klub Shallot. o.s. MG0284 |
body:
čas:
| 34,00 51,00 | | |
14. | Hana Pecková G2309 | SHADOW OF MIDNIGHT KG3156 | JK Panská Lícha MG0061 |
body:
čas:
| 33,00 50,75 | | |
15. | Veronika Klímová G1717 | VITAL KG2970 | JK Phar Lap Pravlov MG0019 |
body:
čas:
| 33,00 51,16 | | |
16. | Markéta Vašulínová G2110 | LASKO KG2997 | JK Naděje MG0180 |
body:
čas:
| 33,00 56,72 | | |
17. | Robert Pokorný B2144 | IKARUS 1 KH3249 | JK Panská Lícha MG0061 |
body:
čas:
| 32,00 45,25 | | |
18. | Martina Šestáková G2516 | ELÁN KG1796 | JK Býkovice.o.s. MG0003 |
body:
čas:
| 32,00 61,44 | | |
19. | Tatjana Novotná G1854 | NORD 3 KG3045 | JK Tedos MG0078 |
body:
čas:
| 30,00 52,50 | | |
20. | Lucie Jíšová G3059 | TARGO 3 KG2531 | Jezdecké sdružení Anhari Vyškov MG0286 |
body:
čas:
| 28,00 41,16 | | |
21. | Kristina Havlíčková G2825 | TIM KF2304 | JK Vega Brno MG0219 |
body:
čas:
| 28,00 47,37 | | |
22. | Kristýna Vokřálová G1984 | AGIP-OLD KG3180 | Sportovní stáj Equus CZ MG0292 |
body:
čas:
| 28,00 52,00 | | |
23. | Josef Volf G2365 | BACCUS KG2850 | JK MZLU v Brně-ŠZP MG0056 |
body:
čas:
| 20,00 74,44 | | |
24. | Martin Dulínek G0536 | EMELY 7 KB2508 | Jezdecká stáj Dulínek MG0095 |
body:
čas:
| 14,00 60,75 | | |
25. | Nikola Zahradová G3008 | APOLLO 3 KG2616 | Jezdecká stáj Elvis MG0295 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Jiný důvod)
|
25. | Monika Brožíková B2257 | GÁLIE KB3265 | JK Mělník MB0024 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Jiný důvod)
|
25. | Křížová Kristýna G2818 | VALERIE KG1987 | JK Phar Lap Pravlov MG0019 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
25. | Soňa Karaivanová G2868 | FANTASTIC 1 KB2399 | TJ Jezdectví Moravské Knínice MG0015 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|
25. | Kateřina Pokorná G2950 | CALVIN KLEIN KG1990 | JK Panská Lícha MG0061 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Druhá neposlušnost)
|