Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Kateřina Hanušová A0314 | DON 6 KC1350 | JS OHRAZENICE MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 73,43 | 0,00 40,47 | |
2. | Jan Pilecký B0180 | BALZAC KH1603 | Jezdecká společnost Císařský ostrov MA0126 |
body:
čas:
| 0,00 85,62 | 0,00 46,13 | |
3. | Petr Dohnal G0176 | VALENTÝN 1 KC1298 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 83,79 | 0,00 49,46 | |
4. | Jana Ovsjanniková D0949 | ANDORRA KD1559 | Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn MD0126 |
body:
čas:
| 0,00 74,66 | 8,00 50,58 | |
5. | Roman Otradovec D0246 | CLER KD1467 | Jezdecký klub Otradovec MD0070 |
body:
čas:
| 0,00 74,18 | 8,00 50,78 | |
6. | Veronika Krátká B1971 | CONCORD 49 KD1951 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 73,47 | 11,00 56,42 | |
7. | Michal Ineman D1505 | WIENER CHARME KD1837 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 0,00 77,56 | 12,00 44,11 | |
8. | Richard Kolísek D0498 | LOST CHANCE KD1548 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 76,72 | 20,00 50,11 | |
9. | Vladislav Faina D0207 | VIRTUOS 1 KD1798 | Jezdecký klub stáj Faina MD0116 |
body:
čas:
| 0,00 78,75 | 37,00 82,64 | |
10. | Petr Dohnal G0176 | DUBBAY KC1543 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 83,77 | 41,00 86,75 | |
11. | Petr Mašek C0240 | GEORGIA 1 KD1723 | Ing.Petr Dajbych MD0128 |
body:
čas:
| 1,00 87,40 | | |
12. | Jan Zeman D0632 | DENSTEP KH2498 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 1,00 89,66 | | |
13. | Pavla Tolarová D0855 | CASIOPEA 3 KD1422 | Jezdecká společnost Podhradí Vlčtejn MD0126 |
body:
čas:
| 4,00 72,38 | | |
14. | Radek Váňa B1001 | JENISEJ 1 KD1460 | JK Pferdimex Tlustice MB0029 |
body:
čas:
| 4,00 72,84 | | |
15. | Alena Ticová D1429 | NIK 5 KD1706 | Jezdecký klub Dajbych Trnová MD0173 |
body:
čas:
| 4,00 74,38 | | |
16. | Jana Perníčková B1883 | LAVA LIT KB3444 | JK Heroutice MB0067 |
body:
čas:
| 4,00 75,56 | | |
17. | Miroslav Štych D0920 | IZYKA KD1176 | TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory MD0016 |
body:
čas:
| 4,00 76,56 | | |
18. | Miroslav Štych D0920 | ANGELA KD0690 | TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory MD0016 |
body:
čas:
| 4,00 77,84 | | |
19. | Roman Otradovec D0246 | ARTEX 6 KD1734 | Jezdecký klub Otradovec MD0070 |
body:
čas:
| 4,00 78,36 | | |
20. | Jaroslav Rédl D0156 | VIKTORIA 1 KD1836 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 4,00 80,38 | | |
21. | Jiří Mayer A0043 | CONSTANZE KC1494 | JS OHRAZENICE MC0213 |
body:
čas:
| 4,00 80,48 | | |
22. | Eliška Růžičková B2203 | CHIBIN KB2928 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 4,00 83,01 | | |
23. | Jan Zeman D0632 | WHITNEY KD1345 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 4,00 83,32 | | |
24. | Jana Poláková D1280 | VOYAGER 1 KD1833 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 4,00 83,60 | | |
25. | Petr Dohnal G0176 | SHAKESPEARE 1 KD1724 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 83,64 | | |
26. | Jaroslav Šíma D1419 | LENKA 6 KK0047 | JS Mariánské Lázně MK0009 |
body:
čas:
| 4,00 83,76 | | |
27. | Lenka Čermáková D0908 | LESTED KC0947 | TJ Kaničky - Jezdecký oddíl MD0033 |
body:
čas:
| 5,00 89,99 | | |
28. | Jana Mentlíková D0585 | KARIÉRA KD1572 | TJ Statek Úněšov MD0009 |
body:
čas:
| 6,00 92,29 | | |
29. | Zdeňka Čermáková D1407 | CASANDRA 1 KD1208 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 8,00 73,51 | | |
30. | Vladimír Iha D0394 | FILIP 8 KD1686 | TJ Start Žihle MD0022 |
body:
čas:
| 8,00 75,22 | | |
31. | Veronika Feifrlíková D1334 | DAMIÁN 1 KB2340 | Jezdecký klub Šlovice MD0003 |
body:
čas:
| 8,00 76,32 | | |
32. | Kamila Doláková D1293 | SILVER 6 KD1483 | Diana Bohemia s.r.o. MD0189 |
body:
čas:
| 8,00 76,91 | | |
33. | Ondřej Dorot D0601 | RICKMER KD1255 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 8,00 79,42 | | |
34. | Jana Perníčková B1883 | HEIDI 1 KB2698 | JK Heroutice MB0067 |
body:
čas:
| 8,00 83,12 | | |
35. | Vladislava Fenclová D0132 | FEST KD1690 | Jezdecká stáj Egrensis MK0042 |
body:
čas:
| 8,00 85,77 | | |
36. | Eliška Brdlíková D1521 | SESION KD1106 | Jezdecká společnost Olšová Vrata MD0039 |
body:
čas:
| 9,00 89,46 | | |
37. | Jana Sušánková D1240 | PORTOS 4 KD1862 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| 13,00 103,57 | | |
38. | Jaroslav Kůst D0144 | GILLY KD1329 | Jezdecká stáj Urban Klatovy MD0159 |
body:
čas:
| 16,00 73,97 | | |
39. | Michaela Mašková D1137 | SHARON KD0784 | Sportovní stáj Smaha Dýšina MD0109 |
body:
čas:
| 18,00 90,88 | | |
40. | Jan Zeman D0632 | CAWER KH1513 | Pegas Děpoltovice MK0001 |
body:
čas:
| 22,00 109,11 | | |
41. | Petr Stehlík D0654 | GOLDEN STAR KD1712 | TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory MD0016 |
body:
čas:
| 29,00 118,66 | | |
42. | Michal Ineman D1505 | CARAVELA KB2008 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
42. | Zuzana Burešová D1385 | POLAR 1 KD1547 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
42. | Denisa Šindelářová D1346 | DUSTY KG1897 | Jezdecký oddíl Radouš MD0114 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
42. | Marie Ungrová D1480 | HARLEY KD0390 | Jezdecký oddíl Radouš MD0114 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
46. | Petra Sůrová B1552 | ČIPERA 1 KA1156 | Stáj Preláta MA0014 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
46. | Jana Mentlíková D0585 | JASPERâS BOY KD1573 | TJ Statek Úněšov MD0009 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|