Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Olga Bártová D0594 | SIESTA KD1587 | Jezdecká stáj Bártová Křelovice MD0191 |
body:
čas:
| 0,00 54,22 | 0,00 33,03 | |
2. | Jaroslav Rédl D0156 | VIKTORIA 1 KD1836 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 0,00 63,47 | 0,00 33,33 | |
3. | Jitka Opatrná B0877 | BOXER KA0894 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 61,87 | 0,00 33,37 | |
4. | Martina Šoupalová F1924 | C.C.CASH Kentaur KF2152 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| 0,00 60,90 | 0,00 34,49 | |
5. | Natálie Roučková A0840 | AHORN-T KA1426 | JK Tarpan MA0065 |
body:
čas:
| 0,00 65,43 | 0,00 35,63 | |
6. | Markéta Johanovská B1245 | JOEY KB3205 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| 1,00 66,14 | | |
7. | Veronika Macánová E0830 | CHIN CHIN KE1344 | Tecton s.r.o. ME0095 |
body:
čas:
| 2,00 71,87 | | |
8. | Annkethrin Mieling Z4180 | Centino KZ4286 | Wasserfrudingen MZ4020 |
body:
čas:
| 4,00 60,57 | | |
9. | Lucie Pivoňková D1512 | JESSTER KB2713 | Jezdecká společnost EQUITANA MD0188 |
body:
čas:
| 4,00 60,64 | | |
10. | Klára Stružinská E0888 | LIPKA UNIREN KH0871 | Sp.a chov.stáje Gasstr - LS ME0128 |
body:
čas:
| 4,00 63,04 | | |
11. | Ludvík Jandourek B0238 | WELTALL KF2917 | Stáj EQUEST MB0267 |
body:
čas:
| 4,00 63,96 | | |
12. | Přemysl Adam B2208 | GREG KG1483 | JK Heroutice MB0067 |
body:
čas:
| 4,00 64,25 | | |
13. | Michala Roubalová D0769 | RIA 1 KG1874 | Jezdecký klub Roubal Plzeň MD0098 |
body:
čas:
| 4,00 64,47 | | |
14. | Přemysl Adam B2208 | UNESCO 1 KD1834 | JK Heroutice MB0067 |
body:
čas:
| 6,00 70,26 | | |
15. | Petr Dohnal G0176 | SHAKESPEARE 1 KD1724 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| 8,00 62,70 | | |
16. | Michala Roubalová D0769 | MON ŠERY KD1334 | Jezdecký klub Roubal Plzeň MD0098 |
body:
čas:
| 8,00 62,98 | | |
17. | Annkethrin Mieling Z4180 | ROTENDRA DE LISOL KZ4287 | Wasserfrudingen MZ4020 |
body:
čas:
| 8,00 62,99 | | |
18. | Jitka Opatrná B0877 | WALDECK KF2864 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| 8,00 65,13 | | |
19. | Zdeněk Hruška F0304 | DONY KB0921 | SS Zdeněk Hruška MC0183 |
body:
čas:
| 9,00 68,73 | | |
20. | Libor Stružinský E0889 | NIKITA 3 KB1752 | Sp.a chov.stáje Gasstr - LS ME0128 |
body:
čas:
| 9,00 69,13 | | |
21. | Veronika Macánová E0830 | CHAMPAGNE KE1389 | Tecton s.r.o. ME0095 |
body:
čas:
| 9,00 69,20 | | |
22. | Klára Damborská A0411 | LASER Tiscali KB2969 | Stáj EQUEST MB0267 |
body:
čas:
| 11,00 77,51 | | |
23. | Michal Ineman D1505 | WIENER CHARME KD1837 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 12,00 56,13 | | |
24. | Darina Pálková B1535 | FALSTERBO KB3318 | JK Velvary MB0159 |
body:
čas:
| 12,00 65,02 | | |
25. | Martina Šoupalová F1924 | EDMOND KH2822 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| 17,00 68,26 | | |
26. | Vít Rédl D0154 | CARAVELA KB2008 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| 20,00 96,94 | | |
27. | Jan Štětina C0547 | RAPHAEL-S KD1685 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 24,00 80,27 | | |
28. | Hana Mandová B2237 | KEVIN L KB1085 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
28. | Petr Dohnal G0176 | DUBBAY KC1543 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
28. | Zdeněk Hruška F0304 | UN AMI KC1690 | SS Zdeněk Hruška MC0183 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
28. | Zdeňka Čermáková D1407 | CASANDRA 1 KD1208 | Jezdecký klub chovu koní Bernartice MD0020 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
28. | Silvie Kalábová G0486 | ERIK 1 KG2098 | JK ZH Tlumačov ML0006 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
28. | Milan Severa A0866 | ATOM PMAX KB1150 | JK Na Horně MA0129 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
28. | Michaela Šínová D1463 | FARIDA 2 KB2643 | Jezdecká společnost EQUITANA MD0188 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
28. | Tomáš Seidl F2145 | CONSULTANTIN KF2875 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
28. | Adéla Lišková A0642 | SARACÉN 1 KA1261 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
28. | Susanne Leuchter D1030 | LARISSA SL KD1071 | JK chovu sportovních koní Leuchter MD0158 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
38. | Sergei Motyguine C0207 | JEROBOAM DE LAGNIVAL KE1331 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|
38. | Annkethrin Mieling Z4180 | Font of you KZ4288 | Wasserfrudingen MZ4020 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
38. | Petr Dohnal G0176 | ATOMINO KC1606 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|
38. | Markéta Johanovská B1245 | FAMOUS KA0993 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|
38. | Hana Mandová B2237 | CYRA KB3184 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|
38. | Hana Mandová B2237 | PLATINO KB2327 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|
38. | Ondřej Nágr D0257 | CONECTION KD1770 | JS Mariánské Lázně MK0009 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|
38. | Jan Pilecký B0180 | CHIBIN KB2928 | Jezdecká společnost Císařský ostrov MA0126 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|
38. | Michaela Šínová D1463 | BANESSA KD1177 | Jezdecká společnost EQUITANA MD0188 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|
38. | Sergei Motyguine C0207 | WHISPERER KB3426 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|
38. | Darina Pálková B1535 | NOBERLINA KB2996 | JK Velvary MB0159 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|
38. | Susanne Leuchter D1030 | JAIPUR SL KD0828 | JK chovu sportovních koní Leuchter MD0158 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (nestartoval)
|